Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 320 of 395 FirstFirst ... 220 270 310 318 319 320 321 322 330 370 ... LastLast
Results 6,381 to 6,400 of 7884

Thread: Clubul Xbox One

  1. #6381 SP
    Member Svart's Avatar
    Quote Originally Posted by Dragos2005 View Post
    Incerc sa descarc XCOM: Enemy Unknow, joc free with gold si in loc de instalare imi apare show price apoi imi zice sa schimb optiunea de plata si ma duce pe site-ul microsoft. Faza ciudata e ca am card atasat...
    La toate jocurile de xbox 360 iti apare show price. Ce cod de eroare iti afișează?

    Am mai patit si eu asa ocazional cu jicuri BC, dar dupa cateva ore sau o zi-doua reuseam sa le iau.

  2. #6382 SP
    Member Dragos2005's Avatar
    I-am dat buy din marketplace de pe site apoi mi-a aparut si install.
    Ciudat, e prima data cand intalnesc asta, celalalte jocuri free de luna asta le-am putut instala din prima...

  3. #6383 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    Quote Originally Posted by bodada View Post
    Nu ...vine sigur din consolă....la tine nu face la fel????
    Cand am avut x1 era complet silentioasa.

  4. #6384 SP
    CG Editor Dant3's Avatar

  5. #6385 SP
    Member patrutalex's Avatar
    exista un program gen ``xbox live code generator`` pentru generare de coduri gratuit ? multumesc

  6. #6386 SP
    Member stormhold7's Avatar
    Exista mai multe... MediaGalaxy, eMAG

  7. #6387 SP
    Member patrutalex's Avatar
    asta stiu da ca tot asa am cumparat , dar m`am gandit cum la bmw exista generator de cod pt harti de navigatie poate o facut cineva si pentru xbox si sigur exista .... poate reusesc sa aflu ceva

  8. #6388 SP
    Member stormhold7's Avatar
    Eu unul nu am auzit de asa ceva, dar ma indoiesc ca ar exista... Daca ar exista asa ceva atunci ne-am apropia de pirateria jocurilor de PC, nu?

  9. #6389 SP
    Cons. Mercedes-Benz djleo666's Avatar
    Quote Originally Posted by patrutalex View Post
    asta stiu da ca tot asa am cumparat , dar m`am gandit cum la bmw exista generator de cod pt harti de navigatie poate o facut cineva si pentru xbox si sigur exista .... poate reusesc sa aflu ceva
    Nu exita asa ceva si nici nu va exista. Acele coduri nu sunt generate aleator de Microsoft si verificarea codului se face online pe site-ul lor. Asa cum nu exista generatoare de coduri de Windows, sau de cartele reincarcabile sau ....etc.
    Vezi ca te poti alege cu contul banat pentru tentativa de piraterie sau chiar mai rau, cu consola banata....like FOREVER

    Later edit primul meu Xbox360 l-am avut banat, deci ai putea spune ca stiu ce vorbesc ...

    LEE... Uite pomana http://www.cdkeys.com/xbox-live/memb...-card-xbox-360
    3 luni de Xbox Live cu 57 de lei / 14$

  10. #6390 SP
    Member patrutalex's Avatar
    de la cd keys cumpar si eu dar 12 luni cu 40 dolari pe 3 luni nu ii rentabil

    12 Month Xbox Live Gold Membership (Xbox One/360) - cdkeys.com

  11. #6391 SP
    Cons. Mercedes-Benz djleo666's Avatar
    Quote Originally Posted by patrutalex View Post
    de la cd keys cumpar si eu dar 12 luni cu 40 dolari pe 3 luni nu ii rentabil

    12 Month Xbox Live Gold Membership (Xbox One/360) - cdkeys.com
    Vezi ca si CD Keys fac un fel de .... piraterie din cate stiu eu. Sau mai corect as spune ca e o piata "gri", adica acele coduri ei le au de la Microsoft, dar pe alte cai...cum ar fi piata din Rusia, India (tari cu preturi mai bune decat cele occidentale si unde Microsoft au coborat preturile doar pentru a combate pirateria din zona).

  12. #6392 SP
    Member Halo's Avatar
    Quote Originally Posted by patrutalex View Post
    exista un program gen ``xbox live code generator`` pentru generare de coduri gratuit ? multumesc
    N-au existat niciodata si nici n-o sa existe, acum vreo 2-3 ani puteai castiga coduri de xbox live participand la anumite promotii gen Skittles sau Doritos.

  13. #6393 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar

  14. #6394 SP
    Junior Member DUSCO's Avatar


    Sent from my SM-G935F using Tapatalk

    ---------- Post added 03-07-2016 at 13:18 ----------

    http://fraghero.com/xbox-one-finally...ersary-update/

    Sent from my SM-G935F using Tapatalk

  15. #6395 SP
    Senior Member nina's Avatar
    trial Rise of the Tomb Raider

  16. #6396 SP
    Member chios's Avatar
    Se pot vedea undeva jocurile care le baga trial sau cum afli de ele?

  17. #6397 SP
    Senior Member nina's Avatar
    Quote Originally Posted by nina View Post
    trial Rise of the Tomb Raider
    m-am trezit si eu dupa jumatate de an


    chios nu cred dar ar fi bine o sectiune doar pentru ele.eu unul n-am stiut ca e din decembrie 21 2015 acest trial

  18. #6398 SP
    Member chios's Avatar
    Dar cat timp tine acest trial?e la fel ca la eagames?ar fi beton ca in 10 ore il termin

  19. #6399 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Nu are treaba. Si daca tine 10h, repeti o misiune in toate aceste ore. La fel este si la EA Access. Aici ma refer la jocurile SP, ca FIFA n co nu intra in categorie.

  20. #6400 SP
    Member chios's Avatar
    Am vazut si eu ca l_am descarcat si a mers decat prima misiune

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 320 of 395 FirstFirst ... 220 270 310 318 319 320 321 322 330 370 ... LastLast

Similar Threads

  1. Clubul Xbox One S By MonkY in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 199 Last Post: 25-11-2023, 06:13
  2. Vand Abonamente Xbox Live Gold Xbox One/Xbox 360 si EA Access Xbox By siemens123 in forum Bazar Microsoft: Jocuri Console
    Replies: 187 Last Post: 16-02-2021, 14:37
  3. Clubul Xbox One X By Dant3 in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 1658 Last Post: 25-08-2020, 17:57
  4. Vand Controller Xbox One Elite pentru Xbox One si PC By Chazy90 in forum Hardware PC & Mac
    Replies: 4 Last Post: 25-08-2017, 18:15
  5. Vand Controller Xbox One Elite pentru Xbox One si PC By Chazy90 in forum Bazar Microsoft: Console & Accesorii
    Replies: 2 Last Post: 25-08-2017, 18:14

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts