Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 12 of 12 FirstFirst ... 2 10 11 12
Results 221 to 237 of 237

Thread: Totul despre accesoriile consolei Xbox One

  1. #221 SP
    Member ingerulol's Avatar
    Quote Originally Posted by fpalexb View Post
    Nu exista nicio maneta "Elite" de culoare rosie, probabil tu te referi la versiunea customizata rosie si aurie https://www.amazon.co.uk/Xbox-One-El.../dp/B01NCT01BE, el cred ca intreba de versiunea care se poate gasi si pe la noi https://www.emag.ro/gamepad-wireless.../pd/DKGL5MBBM/.


    AlexB
    Ma fugi de aici ! Mai cauta si o sa vezi ca exista - este superb si costa la fel .
    Vine in pachet complet - amicul meu l-a luat cu 99$ din US .
    https://ebgames.com.au/xbox-one-2173...ition-Xbox-One
    Attached Images Attached Images xbox-gears-elite-750x422.jpg gow-control-1.jpg

  2. #222 SP
    Member dinamovistu's Avatar

    Totul despre accesoriile consolei Xbox One

    Eu le am pe ambele elite (normal si GoW4) si merg super ok insa recunosc ca nu le-am folosit prea mult.
    Totusi primul elite (cel normal), luat de la emag, avea o problema ca ramanea blocat RT. Si l-am returnat si am primit altul ok. Ideal ar fi ca macar acolo in state sa il poata testa cineva.
    Varianta Gow4 LE am comandat-o de pe site-ul Microsoft UK si nu are nici o problema.

  3. #223 SP
    Member AngelOfPain's Avatar
    Am avut doua, la primul controller s-a rupt RB-ul( nu a cazut dar se clatina pe acolo) iar pe al doilea s-a umflat cauciucul de arata ca un prezervativ folosit.

    Ambele sunt probleme relativ comune, de aceea nu recomand achizitia fara garantie.

  4. #224 SP
    Member sweetohmygod's Avatar
    Rb - lb ul il schimbi linistit daca se strica. E super controllerul, dar cred ca simti diferenta la shootere

    Sent from my C6603 using Tapatalk

  5. #225 SP
    Member lukecelmare's Avatar
    se pare ca vom avea un controller Elite imbunatatit .


    https://www.windowscentral.com/xbox-...roller-v2-2018

  6. #226 SP
    Junior Member Matei. Adam's Avatar
    Salutare! Sunt posesorul unui xbox one achiziționat nou, în urma cu 2 ani. Am achiziționat acum câteva zile jocul Ark Survival, fizic nu sub forma de cod, second-hand. Instalarea este foarte greoaie, de o ora doar 15 %. Am contactat un om care repara console,,, sa întreb unde este problema,fara sa vadă consola îmi spune ca este blu Ray-ul defectat.... Dar nu face zgomotul pe care l am văzut în tutorial,plus pt schimb mi a spus ca ma costa 350ron.Din experienta voastră, poate fi o alta problema, este normal.?ps restul jocurilor se instalează repede, problema este la acesta. Va mulțumesc, anticipat!

  7. #227 SP
    Junior Member dreamcatcher80's Avatar
    Poate discul are o problemă.

    Trimis de pe al meu Nexus 7 folosind Tapatalk

  8. #228 SP
    Junior Member Matei. Adam's Avatar
    Am înțeles dacă ar avea o problema jocul nu ar începe instalarea

  9. #229 SP
    Junior Member dreamcatcher80's Avatar
    Nu știu, mă gândesc să nu dai banii(și nu-s putini) pe o reparație care nu e necesară din moment ce alte discuri merg. Sa nu fie asta zgâriat, înțepat, murdar... Sincer mi se pare enorm costul cu reparația raportat la o consolă care mai valorează probabil vreo 7-800 de lei.

    Trimis de pe al meu Nexus 7 folosind Tapatalk

  10. #230 SP
    Cons. Mercedes-Benz djleo666's Avatar
    Quote Originally Posted by Matei. Adam View Post
    Salutare! Sunt posesorul unui xbox one achiziționat nou, în urma cu 2 ani. Am achiziționat acum câteva zile jocul Ark Survival, fizic nu sub forma de cod, second-hand. Instalarea este foarte greoaie, de o ora doar 15 %. Am contactat un om care repara console,,, sa întreb unde este problema,fara sa vadă consola îmi spune ca este blu Ray-ul defectat.... Dar nu face zgomotul pe care l am văzut în tutorial,plus pt schimb mi a spus ca ma costa 350ron.Din experienta voastră, poate fi o alta problema, este normal.?ps restul jocurilor se instalează repede, problema este la acesta. Va mulțumesc, anticipat!
    Instalarea este normala, jocul isi trage de pe net si update-urile, stiu prieteni la care Gears of War 4 a durat undeva spre 4 ore. Calm si vezi daca se finalizeaza.

  11. #231 SP
    Member KiritoStefan's Avatar
    Quote Originally Posted by Matei. Adam View Post
    Salutare! Sunt posesorul unui xbox one achiziționat nou, în urma cu 2 ani. Am achiziționat acum câteva zile jocul Ark Survival, fizic nu sub forma de cod, second-hand. Instalarea este foarte greoaie, de o ora doar 15 %. Am contactat un om care repara console,,, sa întreb unde este problema,fara sa vadă consola îmi spune ca este blu Ray-ul defectat.... Dar nu face zgomotul pe care l am văzut în tutorial,plus pt schimb mi a spus ca ma costa 350ron.Din experienta voastră, poate fi o alta problema, este normal.?ps restul jocurilor se instalează repede, problema este la acesta. Va mulțumesc, anticipat!
    Problema ar avea soluti dupa mine :
    1.Cd zgariat
    2.Sa ai o conexiune slaba la net cand el isi descarca updaturile
    Ai putea scoate netul cat instalezi jocul daca nu ai nevoie neaparat de updaturi , totusi eu cred ca cd e zgariat mai mult ca sigur.

  12. #232 SP
    Member lukecelmare's Avatar

  13. #233 SP
    Senior Member Xander RO's Avatar

  14. #234 SP
    Member lukecelmare's Avatar
    sa scoata Elite 2

  15. #235 SP
    Member lukecelmare's Avatar

  16. #236 SP
    Junior Member mario08's Avatar
    Salut , cine vrea si poate sa imi raspunda si mie la ce am intrebat aici ( #7639 ) - http://www.consolegames.ro/forum/f11.../index382.html

  17. #237 SP
    Manager paul's Avatar


Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 12 of 12 FirstFirst ... 2 10 11 12

Similar Threads

  1. Totul despre Xbox Game Pass By Dant3 in forum Microsoft Xbox Series
    Replies: 563 Last Post: 20-04-2024, 08:54
  2. Totul despre accesoriile consolei Sony PlayStation 5 By paul in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 338 Last Post: 03-04-2024, 22:19
  3. Totul despre accesoriile consolelor Xbox Series X|S By paul in forum Microsoft Xbox Series
    Replies: 103 Last Post: 24-03-2024, 11:28
  4. Totul despre accesoriile consolei Sony PlayStation 4 By MonkY in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 549 Last Post: 27-01-2024, 20:08
  5. Totul despre Xbox Game Pass By Dant3 in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 150 Last Post: 24-09-2020, 19:07

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts