Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 3 of 12 FirstFirst 1 2 3 4 5 ... LastLast
Results 41 to 60 of 237

Thread: Totul despre accesoriile consolei Xbox One

  1. #41 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    Este primul controller oficial, insa mai sunt si custom controllers care culmea costa mai putin.
    Controllerul elite va costa in jur de 150$
    Custom controllers 120$

    Desigur noul elite controller va avea mai multe chestii interesante.

  2. #42 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Un mic hands-on despre controllerul Elite:


  3. #43 SP
    Senior Member Mayhem's Avatar
    Indiferent de pret, controller-ul este o bijuterie, imi place faptul ca este modular si poti schimba butoanele/stickurile dupa confortul tau personal, imi aduce aminte de controllerele scuff insa mi se pare ca este mult mai reusit decat acestea.

  4. #44 SP
    Cons. Mercedes-Benz djleo666's Avatar
    Uite-l si redus la 99 lire Xbox One Elite Controller £99.97 @ Gamestop - Hot UK Deals
    Ieftineala MonkY, nu crezi? )

  5. #45 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Lasa... sa mai astepte un pic, ca vine Black Friday-ul

  6. #46 SP
    Junior Member alpontos's Avatar
    Nici de Craciun nu m-as supara sa-l primesc :-D Chiar e o bijuterie!

  7. #47 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    Sincer ... eu ma multumesc si cu varianta standard cu jack de 3.5

  8. #48 SP
    Junior Member godecko's Avatar
    Hi guys,

    Nu stiu daca cineva de aici si-a achizitionat TV Tuner-ul Digital pentru XBONE. M-ar interesa si eram curios daca merge la noi cu serviciile celor de la UPC de exemplu. Am inteles ca pot sa prind posturi gratuite dar ma intreb daca e o cale sa il configurez sa imi vada si posturile blocate.
    Digital TV Tuner

    Daca nu se poate asa, a reusit cineva sa faca partea cu TV sa functioneze si la noi in tara, ma gandesc printr-un receiver HDMI de la vreo companie de cablu.

    Mersi si scuze de a doua intrebare care e mai off topic.

  9. #49 SP
    Cons. Mercedes-Benz djleo666's Avatar
    Quote Originally Posted by godecko View Post
    Hi guys,

    Nu stiu daca cineva de aici si-a achizitionat TV Tuner-ul Digital pentru XBONE. M-ar interesa si eram curios daca merge la noi cu serviciile celor de la UPC de exemplu. Am inteles ca pot sa prind posturi gratuite dar ma intreb daca e o cale sa il configurez sa imi vada si posturile blocate.
    Digital TV Tuner

    Daca nu se poate asa, a reusit cineva sa faca partea cu TV sa functioneze si la noi in tara, ma gandesc printr-un receiver HDMI de la vreo companie de cablu.

    Mersi si scuze de a doua intrebare care e mai off topic.
    Buna asta cu posturile blocate

    Fiind DIGITAL slabe sanse sa functioneze pentru a vedea posturi blocate fara activarea lor in prealabil la compania de cablu. De asemenea este extrem de posibil ca EPG-ul (ghidul electronic al programelor ) sa nu functioneze in Romania.

  10. #50 SP
    Junior Member godecko's Avatar
    Quote Originally Posted by djleo666 View Post
    Buna asta cu posturile blocate

    Fiind DIGITAL slabe sanse sa functioneze pentru a vedea posturi blocate fara activarea lor in prealabil la compania de cablu. De asemenea este extrem de posibil ca EPG-ul (ghidul electronic al programelor ) sa nu functioneze in Romania.
    Mersi dar nu ma intelege gresit, ca nu vreau eu sa folosesc acest tuner ca sa "fur" cablu.

    Eu am deja abonament la UPC. Ideea e ca, nu mai stiu unde am vazut, dar zicea cineva ca, chiar si cu abonament, cu acest tuner o sa vezi doar posturile care se emit gratuit, neavand posibilitatea sa poti introduce codul tau de la UPC pentru a debloca tot. Cred ca tipul respectiv spunea ca tuner-ul i-a vazut toate canalele din abonamentul lui dar majoritatea erau blocate desi el avea pe TV acces la ele. Si nu vorbim aici de canale pentru care ai nevoie de card CI+ sau mai stiu eu ce. Vorbim doar de pachetul basic de canale digitale, cateva fiind HD.

    Probabil imi voi lua oricum produsul.

  11. #51 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Nu prea sunt in tema ca n-am avut timp: s-a lansat controlerul ala elite? Daca da, de unde pot sa cumpar? As prefera de la noi din tara, nu vreau sa fac comenzi prin UK etc... In Austria sau Germania se gaseste oare?

  12. #52 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Holiday 2015

  13. #53 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Pentru doritori... din cate vad la precomanda e mai ieftin decat se anuntase oficial: Gamepad Wireless Microsoft Elite pentru Xbox ONE - eMAG.ro.

  14. #54 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Eu am dat pre-order ca ii super pretul.

  15. #55 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    Am aruncat si eu o precomanda

  16. #56 SP
    Member ViBy's Avatar
    Si eu am facut o precomanda . E prea bun pretul .

  17. #57 SP
    Member robertfelixx's Avatar
    Acum ceva timp am cumparat 2 controllere noi (dar fara garantie) ,cum nu prea am avut timp de consola in ultimul timp,nu le-am folosit...si surpriza unul din ele are o problema ,thumbstickul stang desi nu ramane blocat/agata etc (functioneaza perfect) are o problema ..comanda ramane blocata doar pe pozitia sus / jos, a mai patit cineva ceva de genul? ...

  18. #58 SP
    Junior Member redog4dy's Avatar
    Quote Originally Posted by robertfelixx View Post
    Acum ceva timp am cumparat 2 controllere noi (dar fara garantie) ,cum nu prea am avut timp de consola in ultimul timp,nu le-am folosit...si surpriza unul din ele are o problema ,thumbstickul stang desi nu ramane blocat/agata etc (functioneaza perfect) are o problema ..comanda ramane blocata doar pe pozitia sus / jos, a mai patit cineva ceva de genul? ...
    la fel am si eu .. cu ambele controllere, initial m-am gandit ca o fi si din xbox.. dar nu cred, mentionez ca xbox-ul l-am luat la mana a doua, la fel si controller-ele.. la fifa si assasins creed nu se simte problema, in schimb la mortal kombat da..

    intrebare: mi-am luat o casca pentru xbox one, cu microfon.. maine/poimaine o primesc, daca o sa conectez casca la controller, o sa se mai auda si la tv sunetul?

    Multumesc.

  19. #59 SP
    Junior Member DIDE's Avatar
    Da se aude si la TV si in casca.

  20. #60 SP
    Junior Member redog4dy's Avatar
    Quote Originally Posted by DIDE View Post
    Da se aude si la TV si in casca.
    mc frumos.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 3 of 12 FirstFirst 1 2 3 4 5 ... LastLast

Similar Threads

  1. Totul despre Xbox Game Pass By Dant3 in forum Microsoft Xbox Series
    Replies: 562 Last Post: 14-04-2024, 19:58
  2. Totul despre accesoriile consolei Sony PlayStation 5 By paul in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 338 Last Post: 03-04-2024, 22:19
  3. Totul despre accesoriile consolelor Xbox Series X|S By paul in forum Microsoft Xbox Series
    Replies: 103 Last Post: 24-03-2024, 11:28
  4. Totul despre accesoriile consolei Sony PlayStation 4 By MonkY in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 549 Last Post: 27-01-2024, 20:08
  5. Totul despre Xbox Game Pass By Dant3 in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 150 Last Post: 24-09-2020, 19:07

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts