Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 7 of 14 FirstFirst ... 5 6 7 8 9 ... LastLast
Results 121 to 140 of 276

Thread: Xbox Live Gamertags - Xbox One

  1. #121 SP
    Junior Member angisanyi's Avatar
    milicia84

    fifa15, forza horizon 2, gta v

  2. #122 SP
    Junior Member allexxe's Avatar
    Salutare, postez si eu al meu game tag

    Buhuhuu ; Allexxe

    Jocuri: Killer Instinct ; Worms Battlegrounds ; Forza Horizont 2

    Spor la jucat

  3. #123 SP
    Junior Member BeNnYbv's Avatar
    Salut salut.De puțin timp printre voi

    Gamertag: bennybv
    Jocuri: Fifa15,Unity,Black flag
    Baftă

  4. #124 SP
    Junior Member S3THANGEL's Avatar
    Jocuri pe care le joc mereu:
    FIFA 15
    The Crew
    GTA V

    si din cand in cand
    Forza 5
    BF4

    id: S3THANGEL

  5. #125 SP
    Junior Member abadon's Avatar
    Abadon1981
    Fifa 15

  6. #126 SP
    Member AlexG's Avatar
    Quote Originally Posted by AlexG View Post
    OneAlexG pentru FIFA 15 AC Unity ...momentan pe astea 2 le am
    Nu mai dati add la gt.ul asta ca nu mai intru pe el !

  7. #127 SP
    Junior Member gustrita's Avatar
    Salut, sunt nou posesor de xbox one, am decat AC ambele si tot ce e la ea acces momentan si cele de la gold free.


    Gamertag: CorkyMo

  8. #128 SP
    Junior Member sebah_fit's Avatar
    jocuri ce le am momentan pe one, ,gta5,dead rising 3,cod aw,fifa 14,destiny

  9. #129 SP
    Member Halo's Avatar
    Salutare, gamertag TG Danny

    Halo: The Master Chief Collection
    Assassin's Creed Unity
    Dying Light
    Advanced Warfare
    Fifa 15
    GTA 5

  10. #130 SP
    Junior Member CatalinTwist3R's Avatar
    Salut! Am trecut si eu de la 360 la One in sfarsit Gamertag-ul meu este: CatalinTwist3r
    Va rog pe cei care ma adaugati sa imi scrieti si un mesaj ca sunteti pe ConsoleGames pentru ca imi mai aerisesc lista de prieteni si sa nu cumva sa va sterg.
    Momentan joc doar AC Black Flag, AC Unity si FIFA 15, in curand si GTA V.
    Va astept pe Live!

  11. #131 SP
    Junior Member 2dor91's Avatar
    Salut, gamertag: GTudor91

    Assassin's Creed Unity
    Assassin's Creed Black Flag
    Call of Duty Advanced Warfare
    Far Cry 4
    Watch Dogs

    Sunt la inceput pe Xbox One. Pana acuma am avut Xbox 360 si nu am jucat online deoarece era modat RGH.

  12. #132 SP
    Member proto's Avatar
    ma enerveaza maxim cei care isi lasa gamertag ul , isi exprima dorinta de a juca cu alti playeri de aici , iar atunci cand ii inviti sau le dai un mesaj sa ii intrebi , nici macar nu au bunul simt sa te refuze , te ignora complet . Nu zic ca este cineva obligat sa joace cu mine si cu cine mai joc eu , dar un mesaj de 30 secunde in care spui ca nu vrei oricine il poate da . cand vad ca suntem mai multi playeri ce jucam aceelasi joc ma gandesc ca ar fi mai distractiv sa fim cat mai multi romani , poate ma insel

  13. #133 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Sunt complet de acord cu proto aici. M-am lovit de 1000 de refuzuri nesimtite (a se intelege ignore complet) a majoritatii userilor de aici, care au si joaca GTA V Online, dar care nu au avut macar bunul simt sa trimita un mesaj, cand i-am invitat in party sau pe server privat.

    Dar e bine. Ma apuc sa fac curat in lista si chiar daca raman cu 3-5 oameni, macar stiu ca sunt oameni cu care joc.

  14. #134 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Așa e și în tabără cealaltă, după curățenie am ajuns la vreo 40 de amici

  15. #135 SP
    Senior Member nina's Avatar
    Quote Originally Posted by proto View Post
    ma enerveaza maxim cei care isi lasa gamertag ul , isi exprima dorinta de a juca cu alti playeri de aici , iar atunci cand ii inviti sau le dai un mesaj sa ii intrebi , nici macar nu au bunul simt sa te refuze , te ignora complet . Nu zic ca este cineva obligat sa joace cu mine si cu cine mai joc eu , dar un mesaj de 30 secunde in care spui ca nu vrei oricine il poate da . cand vad ca suntem mai multi playeri ce jucam aceelasi joc ma gandesc ca ar fi mai distractiv sa fim cat mai multi romani , poate ma insel
    intai te uiti sa vezi in ce joc e aceea persoana
    trebuie sa fie si el in acel joc ca daca nu este in cele mai multe cazuri tu il deranjezi degeaba
    daca omul este in acelasi joc cu tine atunci treci la pasul 2,adica ii scrii
    nu-ti fie lene sa scrii 2 cuvinte,nu mai da direct invite party sau invite in room
    am dat de oameni stupizi care ma invitau in jocuri ce nu le aveam

    vreau sa joc de 2 saptamani cele 2 misiuni coop de la unity dead king dlc.doar in privat poti juca cu a doua persoana.nu e public ca in celelalte
    nu vad nici un roman ca sa joace unity de mult timp si adevarul e ca nu stau ca soimul pe friends sa vad cand cineva il joaca
    sunt destui care au jocul ac unity din lista mea dar nu ma apuc sa le scriu ce vreau eu cand ei joaca gta v sau destiny sau ce mai joaca
    pot lasa mesaj pe wall la friends dar nimeni nu citeste sau ignora.n-ai ce face,asa e situatia

  16. #136 SP
    Member proto's Avatar
    Am specificat mai sus ca ma refer strict la cei care joaca aceelasi joc ca mine . Eu le am dat mesaj in scris in care ii intrebam frumos daca vor sa facem toti un party , nu m am bagat ca taranul cu forta la ei . Tu esti in lista mea de prieteni , ia zii te am deranjat vreodata aiurea cu o invitatie sau ceva de genul? Din moment ce nu jucam aceelasi jocuri ?

  17. #137 SP
    Junior Member zambrotta's Avatar


    Fifa 15, destiny si in curand gta v

  18. #138 SP
    Member cj_quest's Avatar
    Iti dau mare dreptate proto si iti inteleg durerea. De asta eu tot militez pentru un tabel cu userii si gamertag( rezolvat deja), dar si cu o coloana cu jocurile jucate. Ce rost are sa adaugi 100 de useri daca nu au nici o tangenta cu jocurile tale. Si sa nu mai spun de cei care joca acelasi joc, ii inviti in multiplayer si nu vin. O data, de doua ori, la 3 out.

  19. #139 SP
    Cons. Mercedes-Benz djleo666's Avatar
    Quote Originally Posted by nina View Post
    intai te uiti sa vezi in ce joc e aceea persoana
    trebuie sa fie si el in acel joc ca daca nu este in cele mai multe cazuri tu il deranjezi degeaba
    daca omul este in acelasi joc cu tine atunci treci la pasul 2,adica ii scrii
    nu-ti fie lene sa scrii 2 cuvinte,nu mai da direct invite party sau invite in room
    am dat de oameni stupizi care ma invitau in jocuri ce nu le aveam

    vreau sa joc de 2 saptamani cele 2 misiuni coop de la unity dead king dlc.doar in privat poti juca cu a doua persoana.nu e public ca in celelalte
    nu vad nici un roman ca sa joace unity de mult timp si adevarul e ca nu stau ca soimul pe friends sa vad cand cineva il joaca
    sunt destui care au jocul ac unity din lista mea dar nu ma apuc sa le scriu ce vreau eu cand ei joaca gta v sau destiny sau ce mai joaca
    pot lasa mesaj pe wall la friends dar nimeni nu citeste sau ignora.n-ai ce face,asa e situatia
    Vin eu daca vrei ajutor la AC Unity. Dai un mesaj sau te caut eu mai pe seara si facem, ok?

  20. #140 SP
    Banned CobraArt's Avatar
    Cine vrea sa facem heist-uri la GTA sa ma adauge, fara copii de 12 ani.
    Gamertag: MrCobraFTW

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 7 of 14 FirstFirst ... 5 6 7 8 9 ... LastLast

Similar Threads

  1. Vand Abonamente Xbox Live Gold Xbox One/Xbox 360 si EA Access Xbox By siemens123 in forum Bazar Microsoft: Jocuri Console
    Replies: 187 Last Post: 16-02-2021, 14:37
  2. Vand Xbox One 500 GB Full Box *kinect *2 controllere *Xbox live *Jocuri By grn in forum Bazar Microsoft: Console & Accesorii
    Replies: 1 Last Post: 09-03-2018, 12:18
  3. Project CARS 2 - Season Pass Xbox One ( cod xbox live ) By mario_1303 in forum Bazar Microsoft: Jocuri Console
    Replies: 0 Last Post: 04-02-2018, 17:27
  4. Xbox Live Gamertags - Xbox 360 By Sanjuro in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 814 Last Post: 26-10-2017, 11:55
  5. Restrictii Xbox Live / Live Gold ( si Xbox Kinect) By ImakeDragonStew in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 18 Last Post: 26-08-2015, 08:49

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts