Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 7 of 10 FirstFirst ... 5 6 7 8 9 ... LastLast
Results 121 to 140 of 191

Thread: Forza Horizon 2

  1. #121 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Am fost. Nu mai intru in online prea curand. Sunt complet dezamagit. Un haos total. Pe langa cursele cu dobitoci (puteai sa conduci pana la prima curba cand intrau toti in tine si aia era), nu inteleg cum naiba ma pot depasi astia (chair daca au level 100+) intr-un Golf 3 (sau cat naiba e ala) cand eu sunt cu Lamborghini. Si nu numai ca ma depaseau, dar ma lasau in urma serios.

    Si este EXTREM de enervat sa reusesti sa gasesti un lobby si sa intrii in el. Am stat app 1h, in and out, pana am reusit sa prind o cursa cu voi, m-am jucat 5 minute, dupa care am fugit pana la urmatoarea si s-a dus distractia.

    Cat de casca, e cam inutila. Cine o are, nu vorbeste si cine majoritatea care o au, o tin doar ca sa tuseasca in ea sau ca sa cante.

    Inca astept si eu jocul ala care sa ma prinda pe partea de online. Pana acum doar GTA V a reusit, pt cateva zile, dupa care am descoperit prea multe minusuri. Poate cand se relaseaza acum, o sa fie mai bine pus la punct si o sa am si eu, finally, un joc online bun.

  2. #122 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Pai nu poți sa joci doar cu prietenii? Meciuri private?

  3. #123 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Nu stiu, eu nu am reusit nimic si cele care erau deja facute, erau cu prea multi.

  4. #124 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Înseamnă ca e la fel ca la Driveclub, o porcărie...

  5. #125 SP
    Senior Member Trefla's Avatar
    Poti juca privat chiar si in doi , poate tu ai dat direct din meniu la road trip unde are match making.

  6. #126 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by razvanrazy View Post
    nu inteleg cum naiba ma pot depasi astia (chair daca au level 100+) intr-un Golf 3 (sau cat naiba e ala) cand eu sunt cu Lamborghini.
    Pai man, tine strict de rating. Daca el are rating S990 (sa zicem) pe Golf 3 si tu S990 pe Lambo... teoretic sunteti egali. Ba chiar poate avea un mic avantaj el daca cumva are top speed mai mare in detrimentul franei sau a controlului.

    Mie mi s-a parut super fun online-ul... n-am asteptat o ora. Cel mai tare mi s-a parut "leapsa", unde aveai feelingul de Carmageddon. Chiar, exista vreun mod din asta in care sa faci cat mai mult damage?

  7. #127 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Leapșa e cum era Fox la Carma? Dacă da e super fun

  8. #128 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Nu am dat din meniu, decat Join. Dar initial nimerisem cu 2 colegi de aici, dupa care s-a populat lista pana la 11. Am jucat un fel de leapsa si a fost fun, dar ma enerveaza ca trebe sa fugi de la cursa la cursa (este contra timp) iar in curse, nu simti ca poti sa faci mare lucru, pentru ca restu au masini prea bune, orice masini sunt.

  9. #129 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Dant3: e o zona inchisa (de obicei rotunda) cu tot felul de "capcane" (ziduri, poduri, jump zones, etc) si 2 players au coroana... trebuie sa-i atingi si sa fugi cat mai mult cu coroana. Care rezista cel mai mult cu coroana pe masina, castiga. De multe ori zici ca este la tir... vezi 10 masini alergand dupa unul care nu mai stie pe unde sa se ascunda sau cum sa traga mai brusc de volan... fun fun fun!

    razvanrazy, cred ca depinde de tipul de joc creat (spre rusinea mea nu am incercat niciodata sa creez un meci sa vad ce optiuni sunt). Pentru ca asa m-am agitat si eu sa fug de la cursa la cursa... si de fiecare data m-a teleportat acolo (nu stiu, poate trebuie sa ai o anumita distanta de locul unde are loc cursa - nu sunt sigur). La fel, eu de cate ori am intrat, m-a pus sa aleg dintr-un set de masini... si presupun ca toti cei din cursa aveau de ales aceleasi masini, deci nu vad cum ar avea ei ceva "prea bun... prea ca la tara"

  10. #130 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Care se baga diseara (si la ce ora?) la cateva runde de leapsa doar intre prieteni ?

  11. #131 SP
    Cons. Mercedes-Benz djleo666's Avatar
    EU la 20.00 aprox daca vrei vi intai in party apoi joinam in cursa

  12. #132 SP
    Member Popae36's Avatar
    Este foarte simplu sa creezi o sesiune privata,(private online session parca) ai opțiunea de a selecta private online road trip, sau free roam, la road trip primești seturi de câte 4 curse random, la free roam cel care a creat sesiunea poate începe ce cursa vrea el de pe harta iar ceilalți vor participa automat..

    ---------- Post added 29-10-2014 at 19:28 ----------

    Și când vreți sa jucam mai mulți, ne punem de acord aici mai mulți la ce ora și când,.. Într-adevăr king și infected sunt foarte fun cu mai mulți prieteni, noi cei din clubul Console Games România am jucat de câteva ori și împreună cu trefla, eu i-am invitat și pe restul dar acum cam toți se joaca destiny..

  13. #133 SP
    Senior Member AlanPoe's Avatar
    Luati-ma si pe mine in weekendul asta ca sunt si eu mare! (as in: nu tre' sa cer voie la mama si la tata) . Ma are MonkY in lista.

  14. #134 SP
    Senior Member Trefla's Avatar
    Intram mai mult in Horizon 2 dar in momentul asta este o abudenta de jocuri noi ( cam asa e in fiecare an in perioada asta , gaming climax ), abea am timp sa intru in ele d'apoi sa mai apuc sa joc Forza.

    Spuneti si voi aici cu o zi doua inainte si la ce ora intrati.

  15. #135 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Eu intru pe la 9 azi. Sper sa va mai prind sa jucma putin.

  16. #136 SP
    CG Editor Dant3's Avatar

  17. #137 SP
    Cons. Mercedes-Benz djleo666's Avatar
    Sunt convins ca seria Forza va ajunge pana la urma pe PC la fel ca si seria Uncharted. NOT GONNA HAPPEND

  18. #138 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Cu ultima parte din prima fraza s-ar putea sa ai dreptate

  19. #139 SP
    Member solaru's Avatar
    Am mai zis si pana acum... din partea mea pot sa apara toate... dar pana atunci puteti sa luati asta pe PC:
    Xbox One Kinect + Forza Motorsport 5: Amazon.fr: Jeux vid�o

    Merge si pe Win 7, nu doar pe 8.

  20. #140 SP
    Member cj_quest's Avatar
    Daca credeati ca Forza Horizon 2 a murit, sau s-a mai inmuiat in ultimele saptamani, v-ati inselat amarnic dragilor. In doar cateva ore, Playground Games lanseaza Storm Island DLC. Racing extrem, locatii, masini si o caruta de trofee noi noute abia va asteapta. Iar cui ii este frica de vreme urata sa stea acasa. Pretul, "19.99$", sau 10$ pentru cei cu VIP. Eu va astept! Detalii si video pe IGN.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 7 of 10 FirstFirst ... 5 6 7 8 9 ... LastLast

Similar Threads

  1. Forza Horizon By sexbobomb91 in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 84 Last Post: 28-08-2013, 22:45

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts