Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 8 of 10 FirstFirst ... 6 7 8 9 10 LastLast
Results 141 to 160 of 191

Thread: Forza Horizon 2

  1. #141 SP
    Member Zdrutz's Avatar
    Oooh, dragut DLC, azi s-ar putea sa intru sa vad ce-i de capul lui. Eu am cam lipsit de la curse, sir CJ, datorita bolii de Destiny
    Dar mai spre sfarsitul saptamanii sigur gust ceva Horizon

  2. #142 SP
    Senior Member Trefla's Avatar
    Foarte bun DLC-ul care mai degraba e un Expansion ( Ha , "expansionul" de la Destiny cu 2 story missions ... )

    Aduce o harta complet noua si un sistem de weather putin modificat pentru ploi tropicale , un campionat nou + 2-3 masini noi pe acolo si alte chesti marunte.
    Pentru 10$ merita din plin.

  3. #143 SP
    Senior Member Trefla's Avatar
    Vad ca in ultimul update au rebagat sistemul ala jegos de microtranzacti din Forza 5 si au scazut nr de credits care le castigi la curse.

    Multumesc Microsoft ca mi-ai reamintit cat de profitoare este industria de gaming.

  4. #144 SP
    Senior Member SirAndrew's Avatar
    m-am distrat si eu un pic cu niste poze
    Attached Images Attached Images getphoto-1-.jpg getphoto-2-.jpg getphoto-3-.jpg getphoto-4-.jpg getphoto-5-.jpg getphoto-6-.jpg getphoto-7-.jpg getphoto-9-.jpg getphoto-10-.jpg getphoto-11-.jpg getphoto-12-.jpg getphoto.jpg

  5. #145 SP
    Junior Member allexxe's Avatar
    Aveti idee de ce Social si inca cateva taburi imi apar cu Gri in joc? Si daca vreau sa dau click pe Social imi spune ca trebuie sa mai joc. Adica.. cum fac si eu sa joc online cu alti jucatori si nu doar contra avatarelor lor sau misiuni. Multumesc

  6. #146 SP
    Junior Member axelsmp's Avatar
    Salut, sper ca nu s-a mai pus aceasta intrebare, a incercat cineva sa conecteze un volan MOMO pentru FH2? Nu am gasit nici un raspuns concret pe google, in afara de faptul ca toate accesoriile pentru consolele next gen trebuie sa aiba un chip de siguranta compatibil si accesoriile de pe X360 nu sunt compatibile cu XOne. Teoria am inteles-o, totusi a incercat cineva?

  7. #147 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Volanul de care zici, nu, dar am incercat un Logitech pe care-l aveam pentru X360 si nu a mers pe One.

  8. #148 SP
    Junior Member axelsmp's Avatar
    Am inteles. Dupa ce ca Thrustmaster sunt scumpe, mai platesti separat si pentru H shifter si 3 pedale.

  9. #149 SP
    Member anes's Avatar
    'Forza' Creators Revving up 'Fast & Furious' Video Game - ABC News

    The hugely successful movie franchise is teaming up with the critically acclaimed "Forza" racing series for a video game featuring cars and missions inspired by Universal Pictures' "Fast & Furious" film series. The downloadable title will serve as an expansion to "Forza Horizon 2," the latest open-world edition of Turn 10 Studios' "Forza Motorsport" game franchise.

    "Forza Horizon 2 Presents Fast & Furious" will launch March 27 for Xbox One and Xbox 360. The stand-alone title will not require "Forza Horizon 2" and will be available for free until April 10 to promote the April 3 release of "Furious 7," the latest installment in the film series. After that date, the "Fast & Furious" expansion will cost gamers $10.

  10. #150 SP
    Member Zdrutz's Avatar
    Standalone de $10?!
    Asta tre sa fie un fel de demo pe bani... Sper sa ma insel.

  11. #151 SP
    Senior Member AlanPoe's Avatar
    Pai o fi un demo pe bani insa va fi gratuit timp de doua saptmani, so...

  12. #152 SP
    Member Zdrutz's Avatar
    Asa da. Cand am citit eu stirea era inca neoficiala si nu se stia de partea cu free.

  13. #153 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    Ia la nebun cum joaca el Forza 8h pe zi )

  14. #154 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Cum e cu microtranzactiile si masinile din DLC? Aceasi bataie de joc din FM5? Ma bate gandul sa il iau si pe asta, dar daca si aici trebuie sa bagi bani in joc ca sa nu faci grind, il mai aman o vreme. Trebuie sa fac grind in FM5 momentan

  15. #155 SP
    Member Zdrutz's Avatar
    Eu am tot ce e mai bun in FM5 in garaj fara a fi simtit ca a trebuit sa fac grind. Pur si simplu am jucat din placere. Forza rewards ajuta mult.
    La FH2 e mai simplu cu masinile deoarece ai si ruleta de la fiecare level unde faci bani seriosi si ai si sansa la masini bunicele. Banii sunt chiar considerabil mai multi daca ai si VIP

  16. #156 SP
    Cons. Mercedes-Benz djleo666's Avatar
    Quote Originally Posted by tudyniuz View Post
    Cum e cu microtranzactiile si masinile din DLC? Aceasi bataie de joc din FM5? Ma bate gandul sa il iau si pe asta, dar daca si aici trebuie sa bagi bani in joc ca sa nu faci grind, il mai aman o vreme. Trebuie sa fac grind in FM5 momentan
    Nu ai treaba cu microtranzactiile. Sunt inexistente.

  17. #157 SP
    Junior Member Vlad0437's Avatar
    Salut. Am cumparat si eu un Xbox One de 3 zile si azi am dat de forum . Deocamdata am doar Pack-ul Assassins Creed, dar urmeaza cat de curand sa cumpar Forza Horizon 2, am jucat Forza Horizon pe Xbox 360 si am foarte multumit. V-am si adaugat pe cativa la friends si o sa ne vedem cat decurand pe FH2.
    Care doriti ma puteti adauga: VladMasalar

  18. #158 SP
    Junior Member Vlad0437's Avatar
    Nu mai joaca nimeni FH2?

  19. #159 SP
    Cons. Mercedes-Benz djleo666's Avatar
    Cu dedicatie pt amicul Trefla: Porsche vine in sfarsit in Forza Horizon 2 Veni Vidi Vici - RUMOUR: Porsche Expansion...

  20. #160 SP
    CG Editor Dant3's Avatar

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 8 of 10 FirstFirst ... 6 7 8 9 10 LastLast

Similar Threads

  1. Forza Horizon By sexbobomb91 in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 84 Last Post: 28-08-2013, 22:45

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts