Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 4 of 5 FirstFirst ... 2 3 4 5 LastLast
Results 61 to 80 of 99

Thread: Xbox One - discutii despre comenzi si preturi bune

  1. #61 SP
    Member patrutalex's Avatar
    l-am primit si eu acuma ! iuhu

  2. #62 SP
    Member nerazzurr's Avatar
    Sa le stapanim sanatosi!

  3. #63 SP
    Junior Member zambrotta's Avatar
    Salutare!
    Tocmai ce am primit si eu un x1 de la 4games si face un sunet ciudat,gen de hdd vechi. Am vb deja cu vanzatorul, o sa il schimbe. Dar daca si cel nou e tot asa aveti idee ce pot face? Ca banuiesc ca nu vor sa il schimbe la nesfarsit.

    Ps : cei cu x1 cu forza5+fifa15 ce lot nr aveti la console? La mine e 1431

  4. #64 SP
    Member nerazzurr's Avatar
    Eu nam nici un zgomot...nu.stiu lotul doar ca e fabricata pe la sfarsitul lui iunie

  5. #65 SP
    Junior Member zambrotta's Avatar
    Asa e si a mea, 30 06. Lotul e scris pe partea inferioara a cutiei daca ai cum sa verifici.

  6. #66 SP
    Member nerazzurr's Avatar
    A mea e in 20 si cv.parca..eu ti.am.zis nu am sesizat vreun zgomot incat sa ma deranjeze..

  7. #67 SP
    Junior Member zambrotta's Avatar
    Am inteles. La mine se aude un clickuit cand e in dashboard, sunetul specific hddurilor.. In jocuri e f silentioasa. Daca se auzea mereu sau doar in full load intelegeam.

  8. #68 SP
    Member patrutalex's Avatar
    Si a mea se aude ff incet cand ma joc nu aud
    Nimic , eu nu/ s pretentios

  9. #69 SP
    Member vallio's Avatar
    Si la mine mai "caraie" HDD cateodata dar cred ca e normal. Am impresia ca dowloadeaza ceva in fundal... cine stie.

  10. #70 SP
    Junior Member gaby_usky's Avatar
    Salutare domnilor,

    Ati auzit ceva oferte la un pachet cu Horizon 2 sunt pasionat de auto.

    Multumesc.

  11. #71 SP
    Cons. Mercedes-Benz djleo666's Avatar
    Nu in Romania, la noi pana si editiile normale se gasesc greu.

  12. #72 SP
    Junior Member Khaos's Avatar
    Salutare,dupa ce am avut ghinion cu 3 Xbox One's,si am trecut la PS4,m-am gandit sa mai incerc odata si cu Xbox-ul,aveti idee de unde pot cumpara xbox one sunset overdrive bundle la noi?(vreau neaparat consola alba),la Altex din data de 31.10.2014,e tot stoc epuizat ,multumesc.

  13. #73 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    Asta caut si eu, insa greu cu acel bundle...nu e pe nicaieri la noi.

  14. #74 SP
    Senior Member JeNeI's Avatar
    Quote Originally Posted by iry View Post
    Asta caut si eu, insa greu cu acel bundle...nu e pe nicaieri la noi.
    Microsoft Xbox 360, X360, Playstation 3, PS3, PC, Console shop, service - Gamerland

  15. #75 SP
    Junior Member Khaos's Avatar
    Well,singura problema cu cei de la gamerland este acea garantie de producator de doar 12 luni,plus ca nu stiu cum lucreaza in caz de retur/service,eu am schimbat 3 pana sa trec la PS4,sper sa apara la Altex sau eMag cu ocazia black friday.

  16. #76 SP
    Junior Member gaby_usky's Avatar
    Salutare,


    Din cate observ in seara asta pe altex este pe stoc Consola Xbox One + joc Sunset Overdrive | ALTEX

  17. #77 SP
    Junior Member Khaos's Avatar
    Gata,am plasat comanda pana nu dispare din nou,sper sa am noroc cu al 4-lea Xbox .

  18. #78 SP
    Member Gigi Kent's Avatar
    Ce sursa de energie folositi pentru controller? Eu ma gandeam sa-mi cumpar un Play and charge kit pentru Xbox ONE.
    Are cineva o solutie mai ieftina? Am vazut ca si Hama a scos ceva similar. A testat cineva?

  19. #79 SP
    Member nerazzurr's Avatar
    Eu mi am luat baterii de 2400Mah reincarcabile 2 perechi si ma tin cateva zile perechea...

    ---------- Post added 01-12-2014 at 08:38 ----------

    Cand se consuma unele celelalte sunt deja incarcate

  20. #80 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Cateva zile ? Dar te joci incontinuu ? Eu am niste acumulatori de 2000 (parca) de vreo 6 ani, 2 perechi si le schimb odata la 2-3 saptamani (ma joc app 2-3h pe zi in timpu saptamanii).

    Urmeaza sa-mi iau si eu un play and charge kit in viitoru apropiat, dar momentan stau asa.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 4 of 5 FirstFirst ... 2 3 4 5 LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 241 Last Post: 26-01-2022, 19:45
  2. PS4 - discutii despre comenzi si precomenzi By alex89 in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 2893 Last Post: 15-11-2014, 23:33

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts