Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 14 of 23 FirstFirst ... 4 12 13 14 15 16 ... LastLast
Results 261 to 280 of 448

Thread: Campionat FIFA 15 Xbox One

  1. #261 SP
    Member AlexG's Avatar
    Ai si tu dreptate mihai...jucati tur retur sa il terminam mai repede pe asta ....

    ---------- Post added 12-03-2015 at 00:16 ----------

    Jucati meciurile tur retur !!!

  2. #262 SP
    Member sebi_florin's Avatar

  3. #263 SP
    Member bogdan-1984's Avatar
    Aloooo etapa 7 .....se mai joaca ?!!!!

  4. #264 SP
    Member stormhold7's Avatar
    Eu tot nu inteleg ce e cu graba asta. Am inteles de la AlexG ca vrea sa faca un alt campionat. Ce va avea in plus acel campionat fata de acesta? Mai multi jucatori? Din punctul meu de vedere, si ma repet acum, un campionat e menit sa dureze o perioada mai lunga de timp.

    Nu are toata lumea timp sa joace meciuri tot la 2 zile. Sa nu mai vorbim de faptul ca, acum, sa joci doua meciuri poate dura si o ora cu probleme celor de la EA.

    Daca asa vom desfasura urmatorul campionat atunci eu pot sa va anunt de pe acum ca nu voi participa.

    Daca tot vreti sa organizam un nou campionat, de ce nu il anulam pe acesta si incepem altul? Decat sa aplicam regula "nu am dat de tine in 24 de ore, gata ... am 3-0...", atunci mai bine anulam campionatul si incepem altul.

    Daca am si eu doua ore libere pe seara, in urmatoarea perioada pot sa-mi iau adio de la a ma juca alte jocuri decat FIFA, pentru ca trebuie sa termin toate meciurile in ... cat?! 4-5 zile?



    @Sebi: Dupa ora 18:00. Nu sunt acasa acum.

  5. #265 SP
    Member sebi_florin's Avatar
    Stormhold dam meciu ?

  6. #266 SP
    Member bogdan-1984's Avatar
    Quote Originally Posted by stormhold7 View Post
    Eu tot nu inteleg ce e cu graba asta. Am inteles de la AlexG ca vrea sa faca un alt campionat. Ce va avea in plus acel campionat fata de acesta? Mai multi jucatori? Din punctul meu de vedere, si ma repet acum, un campionat e menit sa dureze o perioada mai lunga de timp.

    Nu are toata lumea timp sa joace meciuri tot la 2 zile. Sa nu mai vorbim de faptul ca, acum, sa joci doua meciuri poate dura si o ora cu probleme celor de la EA.

    Daca asa vom desfasura urmatorul campionat atunci eu pot sa va anunt de pe acum ca nu voi participa.

    Daca tot vreti sa organizam un nou campionat, de ce nu il anulam pe acesta si incepem altul? Decat sa aplicam regula "nu am dat de tine in 24 de ore, gata ... am 3-0...", atunci mai bine anulam campionatul si incepem altul.
    Este vorba ca unii din noi nu dau de unii jucatori cum este de ex nerazzur care nu da sa joaceetapa 6 a......sa stam sa l asteptam? Eu vreau sa terminam ..ca daca o lalaim asa la vara il terminam....

  7. #267 SP
    Member AlexG's Avatar
    Nu a zis nimeni ca trebuie jucate meciurile in 2-3 zile se joaca tot la 4 zile o etapa numai ca se va juca tur-retur ...si la urmatorul nu va mai fii asa mare graba pentru ca va fii bine pus la punct campionatul asta l-am facut la repezeala

  8. #268 SP
    Member bogdan-1984's Avatar
    De ex etapa 6 de cand tine si nu e terminata???

  9. #269 SP
    Member AlexG's Avatar
    Mihai poti sa joci meciul din etapa a-7-a

  10. #270 SP
    Member sebi_florin's Avatar
    Las o ma ca ramane meci restant nu e problemam si care nu le au jucate pana se termina turul se anuleaza 0 puncte pentru ambii

    ---------- Post added 12-03-2015 at 13:46 ----------

    Nu zic bine ?

  11. #271 SP
    Member AlexG's Avatar
    Daca nu se joaca pana in seara asta la ora 00:00 meciul va fii anulat

  12. #272 SP
    Member stormhold7's Avatar
    Quote Originally Posted by bogdan-1984 View Post
    Este vorba ca unii din noi nu dau de unii jucatori cum este de ex nerazzur care nu da sa joaceetapa 6 a......sa stam sa l asteptam? Eu vreau sa terminam ..ca daca o lalaim asa la vara il terminam....
    Aici sunt de acord cu tine. Nu au anuntat ca doresc sa reprogrameze meciul din motive personale, atunci vor suporta consecintele (se anuleaza meciul, nu stiu... nu ma intereseaza). Pe mine ma deranjeaza graba asta... Etapa 7 nu e gata si noi deja jucam etapa 8. Tinand cont de faptul ca etapa 7 inca nu s-a terminat (termenul limita nu a fost atins inca).

    Quote Originally Posted by AlexG View Post
    Nu a zis nimeni ca trebuie jucate meciurile in 2-3 zile se joaca tot la 4 zile o etapa numai ca se va juca tur-retur ...si la urmatorul nu va mai fii asa mare graba pentru ca va fii bine pus la punct campionatul asta l-am facut la repezeala
    Mie mi-a placut campionatul si organizarea. Nu stiu ce va aduce in plus urmatorul de ne grabesti asa
    Ar trebui sa supui la un vot anularea campionatului. Nu castiga nimeni, pur si simplu il anulam si incepem altul.

  13. #273 SP
    Member bogdan-1984's Avatar
    Quote Originally Posted by stormhold7 View Post
    Aici sunt de acord cu tine. Nu au anuntat ca doresc sa reprogrameze meciul din motive personale, atunci vor suporta consecintele (se anuleaza meciul, nu stiu... nu ma intereseaza). Pe mine ma deranjeaza graba asta... Etapa 7 nu e gata si noi deja jucam etapa 8. Tinand cont de faptul ca etapa 7 inca nu s-a terminat (termenul limita nu a fost atins inca).



    Mie mi-a placut campionatul si organizarea. Nu stiu ce va aduce in plus urmatorul de ne grabesti asa
    Ar trebui sa supui la un vot anularea campionatului. Nu castiga nimeni, pur si simplu il anulam si incepem altul.
    Gata nu mai zic nimic....

  14. #274 SP
    Member sebi_florin's Avatar
    Eu as fi de acord cu anularea ca oricum n am jucat foarte mult. Si l facem pe ala cu champions league, retrogradari etc 1 vot

  15. #275 SP
    Member nerazzurr's Avatar
    Am vorbit la inceput ca gazda sa ia legatura..nu vreau sa dau vina pe dieselro dar eu nu am.nici o vina ca nu am jucat meciul..acum 2 zile am.vb sa intre dupa 8 am stat pana la 10:45 si nu a intrat mia dat msj la 11:30 si eu nu am putut la ora aia apoi aseara nu a a dat nici un.semn..stiu ca luceaza pana tarziu asta e nu k acuz...si eu votez pt alt campionat..adica sa il intrerupem pe asta...

  16. #276 SP
    Member stormhold7's Avatar
    +1 vot din partea mea

  17. #277 SP
    Member jnku's Avatar
    Eu zic sa facem cumva sa jucam, ca alta distractie nu ne-a mai ramas

  18. #278 SP
    Member bogdan-1984's Avatar
    Quote Originally Posted by nerazzurr View Post
    Am vorbit la inceput ca gazda sa ia legatura..nu vreau sa dau vina pe dieselro dar eu nu am.nici o vina ca nu am jucat meciul..acum 2 zile am.vb sa intre dupa 8 am stat pana la 10:45 si nu a intrat mia dat msj la 11:30 si eu nu am putut la ora aia apoi aseara nu a a dat nici un.semn..stiu ca luceaza pana tarziu asta e nu k acuz...si eu votez pt alt campionat..adica sa il intrerupem pe asta...
    Pei daca nu putem sa ne tinem de asta...credeti ca o sa se tina lume de celalalt?!!

  19. #279 SP
    Member nerazzurr's Avatar
    Quote Originally Posted by bogdan-1984 View Post
    Pei daca nu putem sa ne tinem de asta...credeti ca o sa se tina lume de celalalt?!!
    Pai sa fie regulile clare...nu ai jucat sau nu ai luat legatura cu celalalt ca si gazda ai pierdut 3-0..iar 4 zile mi.se pare mult ..3 zile e cel mai bine

  20. #280 SP
    Member sebi_florin's Avatar
    Iar care stie ca nu poate sa joace sa nu se mai inscrie !

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 14 of 23 FirstFirst ... 4 12 13 14 15 16 ... LastLast

Similar Threads

  1. Campionat FIFA 15 Seasons II - X1 By AlexG in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 492 Last Post: 26-04-2015, 12:14
  2. Campionat Fifa 13 By Phander in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 0 Last Post: 05-12-2012, 18:00
  3. Campionat FIFA 11 By selea in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 11 Last Post: 23-12-2010, 21:51
  4. Campionat Fifa 09 PSP By octav in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 26 Last Post: 20-06-2010, 23:23

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts