Tu vorbesti serios acum? Ca mi se pare ceva de domeniul SF daca asa s-a intamplat si as face reclamatie la ANPC pt minciuni si bataie de joc. Eu zic sa ceri inregistrarea apelului, ca altfel nu te crede nimeni.
Cum sa spuna ei ce au facut distribuitorii si de ce? Si cine sa faca plangeri ca au primit console care nu porneau, cand ei au facut asta inainte de lansarea consolei, deci inainte sa fie livrat ceva la clienti.
Also, se pare ca exista problema asta prin toate tarile, nu doar in cele unde se ocupa CD Media si sunt sigur ca daca era ceva de genu "ce ti-a spus de la eMag", ar fi dat Nintendo un comunicat.



.
.


Bookmarks