Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 3 FirstFirst 1 2 3 LastLast
Results 21 to 40 of 46

Thread: Super Mario Odyssey

  1. #21 SP
    Member Ramon's Avatar
    Does anyone care about the tech behind? Eu sincer nici nu stiu la ce rezolutie ruleaza jocul. Arata bine si nu agata la framerate, deci e suficient.

  2. #22 SP
    Senior Member sexbobomb91's Avatar
    Fenomenal jocul, puteti sa il cumpărați cu incredere .
    Si cum zicea cineva pe reddit: Nintendo vor concura cu ei înșiși anul acesta pentru Game of the Year .

    Singura mea grija este ca va trebui să așteptăm ani buni ca să primim următorul joc Mario.

  3. #23 SP
    Mad Collector rodarkone's Avatar
    Jocul este intr'adevar incredibil, Nintendo ramane o companie de geniu,au demonstrat ca nu au nevoie de "gore" si "violenta" extrema sau scene pseudo-erotice pentru a domina industria de profil.

    Eu inca astept ca Nintendo sa fie cumparat de Disney - imagine that, Disney $$$ with Nintendo potential ...

  4. #24 SP
    Member Ramon's Avatar
    M-am jucat tot weekendul Mario si eu. Pacat ca e luni acum.

  5. #25 SP
    Senior Member SYZYGY's Avatar
    Demential joc, mai ales atentia la detalii. De la tremurat pe frig la Mario ud cand trece prin hidrant. De interactii cu environmentu/alte caractere nici nu mai are rost sa zic. Superb

  6. #26 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Poate dai niste exemple, eu nu am sesizat o atentie atat de mare la detalii si nici nu am remarcat interactii deosebite cu environment-ul jocului, cel putin nu cum reiese din postarea ta. Poate dai niste exemple concrete intalnite de tine.

  7. #27 SP
    Senior Member SYZYGY's Avatar
    In desert de exemplu, dupa ce termini de facut chestii (ca sa nu dau spoilere), apare un catel la inceput de harta, daca arunci palaria catre el, incepe sa o ia la fuga pe dunele de nisip, daca te iei dupa el, se duce in x locatie, miroase si incepe sa sape dupa ceva...acel ceva e o luna. Dupaia daca arunci palaria iar spre el, iti prinde palaria si alearga in juru tau pana ti-o da inapoi.

    La fel, tot in desert, la un moment dat gasesti niste seminte pe jos, care daca le pui in x vaz, creste un copacel treptat, iar la full bloom, again..luna. Cred ca am stat juma de zi in nivelu asta si mereu am gasit cate un *****el nou...iad, am luat 47 si sunt aproape 60.

    Daca alergi prin nisip, te murdaresti, daca stai langa foc, esti acoperit de fum si tot asa. Cand esti in oras Mario se uita stanga dreapta la ceea ce e in juru lui.

    La un moment dat lasasem caracteru idle in jungla cu T-rex, cand m-am intors l-am gasit pe spate, picior peste picior si o pasare ii statea pe nas

  8. #28 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Sincer sa fiu, pe mine nu m-au impresionat chestiile astea. Sunt prezente in atatea alte jocuri chestii de genul asta incat nu mi se pare nimic iesit din comun aici. Acum ca ti se pare atentie la detaliu ca atunci cand lasi jocul in idle personajul face nu stiu ce, gen se relaxeaza stand pe spate, deja coboram stafeta cam mult. Indraznesc sa spun ca unele nivele nu sunt atat de reusite, am ajuns la al 12-lea, iar pana acum au fost 3 care mi s-au parut chiar slabe. Ma rog, din 12 nu e rau deloc, insa nu m-a dat absolut nimic pe spate pana acum.

  9. #29 SP
    Senior Member SYZYGY's Avatar
    Fiecare cu piticii lui si ce il incanta

  10. #30 SP
    axl
    Junior Member axl's Avatar
    God...

    Nu gasesc fizic jocul! Sper sa fie la Media Galaxy... ca nah, ei au lansarea la 5 zile dupa restul lumii.
    Pot sa il iau de pe eShop... dar parca un asemenea joc l-as vrea in format fizic, sa stea frumo acolo cu Zelda si Splatoon.

  11. #31 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Ia-l de aici și îți ajunge mâine
    https://www.gameshop.ro/super-mario-odyssey-sw

  12. #32 SP
    Member xenocid's Avatar
    ^
    Done! Merci!

  13. #33 SP
    Member n0madgamer's Avatar
    A terminat careva jocul? Am terminat povestea principala duminica si sunt in partea post-game. Sunt o gramada de lucruri de facut. Trebuie sa spun ca am 250 de power moons si nu o sa le caut pe toate; nu am timp pentru asa ceva.

  14. #34 SP
    axl
    Junior Member axl's Avatar
    199 RON la Carrefour . Pacat ca nu e weekend...
    Attached Images Attached Images 15094578020771246523755.jpg

  15. #35 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Care Carrefour?

  16. #36 SP
    axl
    Junior Member axl's Avatar
    Carrefour ERA Oradea (sunt din Oradea). La fel au facut si cu Mario Kart 8. L-au avut la 199 pana au realizat ca toti il vand mai scump. Acum Mario Kart e 229 si la ei

  17. #37 SP
    Member Ramon's Avatar
    Quote Originally Posted by n0madgamer View Post
    A terminat careva jocul? Am terminat povestea principala duminica si sunt in partea post-game. Sunt o gramada de lucruri de facut. Trebuie sa spun ca am 250 de power moons si nu o sa le caut pe toate; nu am timp pentru asa ceva.
    Am terminat jocul cu 315 power moons. Nu e nevoie sa le cauti pe toate, daca nu ai timp. Fiecare joaca cat are chef. Eu unul o sa ma mai joc hehe.

  18. #38 SP
    CG Editor Dant3's Avatar

  19. #39 SP
    Junior Member legolas's Avatar
    199 lei si la Carrefour Pitesti. Cred ca era ultima bucata.

  20. #40 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    In toate carrefour-urile e acelasi pret. Si daca nu au pe stoc momentan, aduc in 1-2 zile.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 3 FirstFirst 1 2 3 LastLast

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts