Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 5 of 13 FirstFirst ... 3 4 5 6 7 ... LastLast
Results 81 to 100 of 249

Thread: Clubul Nintendo DS - NDS

  1. #81 SP
    Teo
    Senior Member Teo's Avatar

  2. #82 SP
    Senior Member CrysMM's Avatar
    Subscriu si eu la clubul Nintendo DS cu versiunea Lite Black. Ca jocuri momentan nu am nimic. Am R4 dar nu il folosesc decat pentru a testa ce intentionez sa cumpar. Nu vreau sa dau banii pe ceva ce nu va fi pe placul meu. Astept Resident Evil, dar vad ca nu mai vine, e luat de pe forum, ori s-a ratacit pe drum, ori .... Intentionez achizitionarea a cam tot ce se numeste Mario, Zelda si Castlevania. Probabil voi apela la surse externe, la noi nu prea am vazut si ce am ochit par a fi cam scumpulete.

    Am avut si DS phat dar a cedat nervos. Nu consola, eu

    Intentionam DSi, dar dupa stirea de mai sus cu DSi LL este bine de asteptat.

  3. #83 SP
    Senior Member Madk91's Avatar
    Welcome to the club...we're out of cookies
    Presupun ca in orasul tau sunt reprezentante ale magazinelor Diverta/Altex/Flamingo computers. Dai o fuga pe la ei...poate gasesti jocuri de DS originale la preturi bune.
    Te asteptam si pe WFC.

  4. #84 SP
    Senior Member CrysMM's Avatar
    Eh, ce sa fac. Locuiesc la sat, departe de orase. Cel mai aproape de mine am Braila si Buzau (cam 80 km pana la fiecare). Nu pot urmari ofertele pentru ca ajung destul de rar, cam de 3 - 4 ori lunar. Eu nu am vazut in Altex vre-un pret bomba la jocurile de DS, in ultimile cateva luni. Cel putin la ce ma intereseaza pe mine. S-au poate ofertele sunt scurte si cantitati mici (se termina pana ajung eu). Ce mai gasesc pe la noi pe forumuri si Ebay este un prieten bun (la 50 RON cu tot cu taxe se poate cumpara un joc bun sigilat, ex: New Super Mario Bros, Mario Kart, etc.)

    PS: Diverta nu am in zona si la Flamingo nu mai calc cat or trai

  5. #85 SP
    Senior Member Madk91's Avatar
    Ma alaturi din nou cu un DSi :X...
    Cum aflu si eu ce versiune de soft am??...ca am vazut R4i ca functioneaza doar cu 1,4...

  6. #86 SP
    Senior Member Nash's Avatar

  7. #87 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    Iata un clip facut de prietena mea cu Flipnote Studio. Pacat ca nu am mai pus mana pe DSi de 2 zile de cand o arde artistic

    Nu merge embed. Click aici

  8. #88 SP
    Senior Member Madk91's Avatar
    o sa incerc sa pun si eu cateva creatii de-ale mele...

    La mine nu a pus nimeni mana pe DSi inafara de mine "my preciousssssss...."


    PS:Stie careva de unde sa iau si eu un HardCase protector si niste foite pentru ecrane?

  9. #89 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    Eu mi-am luat case (nu hard, ca nu am socuri sau cazaturi de care sa-l protejez ci de zgarieturi) de la RobertDinu de pe amazon. Nu prea exista distribuitori pt accesorii de DS la noi, nefiind la fel de popular ca PSP-ul.

  10. #90 SP
    Senior Member Khan's Avatar


    Partea doa.

  11. #91 SP
    Senior Member Madk91's Avatar
    am si eu ...
    Prima incercare!
    ??????? - Madk91?????

  12. #92 SP
    Senior Member tray's Avatar
    ma (re)alaturul si eu clubului cu un nds lite black +un r4 cu un card de 4 gb-luat la un pret bun zic eu -200ron ,nu am mai asteptat dsi,pt ca nu prea ma joc sunt asa mult timp plecat.

  13. #93 SP
    Senior Member Madk91's Avatar
    welcome to the club...we're out of cookies!
    Ar fi fain daca am fi cam 8 insi...sa facem un mini-turneu metroid / mario kart /etc.

  14. #94 SP
    Senior Member tray's Avatar
    ce jocuri gen zelda,pokemon red (vechiul pokemon pe gba) imi recomandati?

  15. #95 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar

  16. #96 SP
    Senior Member zinodaur's Avatar
    Astazi am vazut si eu cum arata DSi. Uau. Nu ma asteptam sa fie atat de mic. Damn.

  17. #97 SP
    Member Leni's Avatar
    Quote Originally Posted by tray View Post
    ce jocuri gen zelda,pokemon red (vechiul pokemon pe gba) imi recomandati?
    Zelda: Phantom Hourglass si Spirit Tracks.....unul mai fain decat altul i love them

  18. #98 SP
    Senior Member Nariggar's Avatar
    Quote Originally Posted by Leni
    Zelda: Phantom Hourglass si Spirit Tracks.....unul mai fain decat altul i love them
    I love them too, 2 jocuri pentru care DS-ul a meritat fiecare banut.

  19. #99 SP
    Senior Member Madk91's Avatar
    Accelerometrul e incorporat in DSi? sau o sa fie in cartridge-ul jocului , un fel de kirby tilt and tumble?
    Mi-ar place sa mulga nintendo putin din vechile titluri , si sa le adauge pe DSi Shop.

  20. #100 SP
    Manager paul's Avatar

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 5 of 13 FirstFirst ... 3 4 5 6 7 ... LastLast

Similar Threads

  1. Clubul Nintendo Switch By BigBibi in forum Nintendo Wii U / Switch
    Replies: 1190 Last Post: 25-03-2024, 15:28
  2. Clubul Nintendo 3DS By ReNeGaDe124 in forum Nintendo DS, DSi, 3DS & XL
    Replies: 762 Last Post: 29-04-2022, 11:54
  3. Clubul Nintendo 2DS By rodarkone in forum Nintendo DS, DSi, 3DS & XL
    Replies: 13 Last Post: 28-04-2017, 11:47
  4. Replies: 0 Last Post: 21-06-2011, 19:39
  5. Replies: 2 Last Post: 27-03-2009, 01:08

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts