Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 10 of 39 FirstFirst ... 8 9 10 11 12 20 ... LastLast
Results 181 to 200 of 763

Thread: Clubul Nintendo 3DS

  1. #181 SP
    Junior Member geckoati128's Avatar
    nici pe mine nu ma incanta deloc acest add-on. totusi alimentarea cu baterie AA mi se pare o idee buna avand in vedere ca bateria interna a consolei e destul de obosita.
    daca la anul apare un 3ds lite sau 3ds xl......eu m-am fript de doua ori pentru ca am doua console )

  2. #182 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar

  3. #183 SP
    Member Mythul's Avatar
    Lista de jocuri anuntate. �j���e���h�[3DS�J���t�@�����X 2011�b�o�W���X�g�bNintendo

    Si my personal favourite: Luigis Mansion 2 ....hell ill keep my 3ds just for that
    Attached Images Attached Images img_ss02.jpg img_ss01.jpg img_ss03.jpg img_ss04.jpg img_ss05.jpg img_ss06.jpg

  4. #184 SP
    Member Sosetila's Avatar
    We want luigi's mansion on the wii

  5. #185 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar


    ahahahaha

  6. #186 SP
    Member Mythul's Avatar
    Lol )))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) )

  7. #187 SP
    Junior Member geckoati128's Avatar
    e caterinca rau de tot trailerul. am ras de m-am spart. dar tot street fighter mi se pare mai bun.

  8. #188 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar
    Asta da reclama . Si uai ce afacere: un nou joc tekken si un film pe aceeasi caseta. Now that's what i call a bargain. La inceput am crezut ca oare cum au reusit sa comvinga seful de la Capcom sa joace in asa reclama da abia dupaia am vazut mesajul de la sfarsit :">

  9. #189 SP
    Member Mythul's Avatar


    Ma gandesc sa-l pastrez 3DS-ul pana la urma. Asa ca stay away from updates fellow 3DS users

  10. #190 SP
    Member Mythul's Avatar
    Pokedex 3D all AR Cards
    Attached Images Attached Images pokemon_ar_markers_cards_by_matthewmc685-d3i9naf.png

  11. #191 SP
    Member Sosetila's Avatar
    Pentru cei care au 3DS, cum merge gameplayul online?
    Lafel ca la wii, adica din sute de jocuri doar 3-4, sau merg toate la care e inclusa optiunea?

  12. #192 SP
    Banned nemms's Avatar
    nu se stie care din cei care au postat au 3ds si care nu, deci toti care au sa spuna aici, also i have a 3DS , si pentru cel ce spunea ca nu face poze destul de bine, raspunsul meu este : ARE YOU MAD? face super poze mai ales 3D. face mai bine pozele decat iphone4, 5 si celalalte generatii de iphone in caz ca o sa mai apara, si cele mai noi si puternice telefoane, si chiar fata de o multime de camere foto. si eu ma intrebam daca se merita un asa device si cand totusi intr-un final am vazut si eu unul in actiune am zis DA SE MERITA.
    o sa deschid un topic ca toti cei care au un 3ds sa pot fi recunoscuti

    ---------- Post added 24-09-2011 at 01:10 AM ----------

    Quote Originally Posted by Mythul View Post


    Ma gandesc sa-l pastrez 3DS-ul pana la urma. Asa ca stay away from updates fellow 3DS users
    deci ai vandut 3dsul? daca nu vreau sa te intreb de ce sa vinzi asa un device performant? also nu intelesai treaba care ai spus-o cu ne updatarea, de ce sa hackuiesti consola cand nu este nevoie?, cand jocurile pentru aceasta sunt asa accesibile

  13. #193 SP
    Admin MonkY's Avatar
    nemms: poti sa ne arati si noua te rog niste poze facute cu 3DS-ul care sa fie mai bune decat iPhone 4, 5, and so on?

  14. #194 SP
    Mad Collector rodarkone's Avatar
    Asa se intampla cand te trezesti noaptea si postezi pe un forum - MonkY ... nu hrani troll u n-are rost.

    Comparand cei 0.3 Mpix eli ai lui 3DS cu cei 5 ai lui Iphone 4 (pentru ca 5 nu s-a aratat inca la orizontala) - eu zic ca se pastreaza proportia matematica cand vine vorba despre calitate.

  15. #195 SP
    Banned nemms's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    nemms: poti sa ne arati si noua te rog niste poze facute cu 3DS-ul care sa fie mai bune decat iPhone 4, 5, and so on?
    off course pick a day and i will show you LIVE, iti arat pe loc poza de iphone 4 si poza facuta cu 3DS . ori nu aveti 3ds ori 3dsul vostru este Made In Romania daca calitatea pozelor facute cu 3ds nu este mai buna decat cea a Iphonului

  16. #196 SP
    Mad Collector rodarkone's Avatar
    Ne-am saturat de vorbe ... poze ai ?

  17. #197 SP
    Banned nemms's Avatar
    bineinteles, pick a day and will show you live. Cum am spus toti posesorii de 3Ds stiu calitatea pozelor, daca calitatea este proasta atunci you have 3DS Made in Romania, este singura explicatie . de asemenea in threadul deschis de mine ai spus ca nu are rost acel thread ca exista club 3ds , pai aici nu se stie toti posesorii de 3ds, posteaza-i pe prima pagina pe toti atunci that`s your job.

  18. #198 SP
    Member Mythul's Avatar
    Troll
    Attached Images Attached Images troll.jpg

  19. #199 SP
    Mad Collector rodarkone's Avatar
    nemms -> Eu te sfatuiesc sa termini cu posturile prostesti si sa apari cu o imagine care sa-ti sustina teoria. Daca mai citesc vreo ineptie vei vedea imediat care este "my job"

  20. #200 SP
    Banned nemms's Avatar
    pai v-am spus lets meet live to show the quality of the 3DS, vad ca descreditati consola, atunci nu mai trebuia sa faceti acest thread, si nici sectiunea pentru 3Ds. so chill.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 10 of 39 FirstFirst ... 8 9 10 11 12 20 ... LastLast

Similar Threads

  1. Clubul Nintendo Switch By BigBibi in forum Nintendo Wii U / Switch
    Replies: 1190 Last Post: 25-03-2024, 15:28
  2. Clubul Nintendo DS - NDS By MonkY in forum Nintendo DS, DSi, 3DS & XL
    Replies: 248 Last Post: 04-02-2019, 13:27
  3. Vand Console Nintendo New 3DS si Nintendo New 3DS XL, Sigilate si Folosite By gatsu10 in forum Bazar Nintendo: Console & Accesorii
    Replies: 44 Last Post: 09-08-2017, 14:43
  4. Clubul Nintendo 2DS By rodarkone in forum Nintendo DS, DSi, 3DS & XL
    Replies: 13 Last Post: 28-04-2017, 11:47
  5. Replies: 38 Last Post: 02-09-2013, 18:40

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts