Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 11 of 39 FirstFirst ... 9 10 11 12 13 21 ... LastLast
Results 201 to 220 of 763

Thread: Clubul Nintendo 3DS

  1. #201 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    Quote Originally Posted by nemms View Post
    pai v-am spus lets meet live to show the quality of the 3DS, vad ca descreditati consola, atunci nu mai trebuia sa faceti acest thread, si nici sectiunea pentru 3Ds. so chill.
    Poate lumea nu are timpul necesar sau nu sta in acelasi oras cu tine sa se poata intalni sa arati tu maretia DSLR-ului... pardon 3DS-ului in a face poze. Pune un sample, o imagine facuta cu el, altfel esti doar un troll.

  2. #202 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Va lamuresc eu imediat.

    3DS Sample: 3ds.jpg
    iPhone Sample: iphone4.jpg
    3DS way: 3dsway.jpg
    iPhone Way iphoneway.jpg

  3. #203 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    Se gasesc de vanzare "carcase" pentru ifon cum e cea din poza ta?

  4. #204 SP
    Junior Member Asaftei Mihai's Avatar
    N-am idee cum să folosesc un forum și postez aiurea pe unde apuc, kthxbai.

  5. #205 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar



  6. #206 SP
    Junior Member geckoati128's Avatar
    pentru userul nemms: te rog eu frumos, nu mai spune prostii. am doua console 3ds, sint super fan nintendo dar ce afirmi tu e S.F. 3ds-ul face poze de rahat in comparatie cu absolut orice alt device. daca vrei sa lauzi consola fa-o pentru alte motive. de exemplu: faptul ca are jocuri pe care le poti juca doar pe aceasta platforma, faptul ca le poti juca in 3d fara ochelari, ca are o grafica mai mult decat decenta (la jocuri), ca are augmented reality.

  7. #207 SP
    Member Sosetila's Avatar
    Gecko, nemms cred ca era un user care se plictisea cat timp serverul de metin2 era down, mai bine nu ne mai reamintim de el.

  8. #208 SP
    Senior Member solecon's Avatar
    3DS-ul primeste 2 culori noi in Japonia: Misty Pink pe 20 octombrie si Ice White pe 3 noiembrie. Sa speram ca apar si in Europa, pentru ca Ice White rocks!!!!.
    Attached Images Attached Images 3ds_misty_pink_4261-1-.jpg large-1-.jpg

  9. #209 SP
    Member Mythul's Avatar
    Pacat ca nu au pus 2 x analog stick. Eu mi-am vandut 3ds-ul din aceasta cauza . Sigur va suferi un hardware revision.

  10. #210 SP
    Member Sosetila's Avatar
    Presimt un 3dsi?

  11. #211 SP
    Banned nemms's Avatar
    Quote Originally Posted by geckoati128 View Post
    pentru userul nemms: te rog eu frumos, nu mai spune prostii. am doua console 3ds, sint super fan nintendo dar ce afirmi tu e S.F. 3ds-ul face poze de rahat in comparatie cu absolut orice alt device. daca vrei sa lauzi consola fa-o pentru alte motive. de exemplu: faptul ca are jocuri pe care le poti juca doar pe aceasta platforma, faptul ca le poti juca in 3d fara ochelari, ca are o grafica mai mult decat decenta (la jocuri), ca are augmented reality.
    eu mi-am spus parerea, pozele care le-am facut cu 3dsul au iesit extraordinar de bine fata de iphone, daca nu va ies pozele la o calitate mai buna decat cea a unui iphone inseamna ca nu aveti intreadevar un iphone ci o replica MADE IN ROMANIA. si pentru greyhound se vede ca nu ai habar acest forum nu este optimizat ( si nu va fi ever ) ca sa iti poti da intreadevar seama de calitatea 3dsului, trebuie vazut LIVE

  12. #212 SP
    Senior Member CrysMM's Avatar
    Quote Originally Posted by nemms View Post
    eu mi-am spus parerea, pozele care le-am facut cu 3dsul au iesit extraordinar de bine fata de iphone, daca nu va ies pozele la o calitate mai buna decat cea a unui iphone inseamna ca nu aveti intreadevar un iphone ci o replica MADE IN ROMANIA. si pentru greyhound se vede ca nu ai habar acest forum nu este optimizat ( si nu va fi ever ) ca sa iti poti da intreadevar seama de calitatea 3dsului, trebuie vazut LIVE
    Sper ca ban-ul tau sa fie permanent. Ce sa-ti fac daca ai trecut de la camera CGA la 3DS. Pentru tine diferenta este coplesitoare si nu mai vezi altceva.

  13. #213 SP
    Senior Member solecon's Avatar
    18 noiembrie: Coral Pink 3DS, Blue Wii, The Legend of Zelda: Skyward Sword, Super Mario 3D Land. EPIC DAY!!!

  14. #214 SP
    Member Sosetila's Avatar
    18 noiembrie: expensive stuff,expensive stuff, OMFOGOGMGOMGOMOGMOMFOMOMGOMFGGGGG, meh mario galaxy 3d.

  15. #215 SP
    Senior Member solecon's Avatar
    Quote Originally Posted by Sosetila View Post
    meh mario galaxy + Super Mario 64 3d.
    Fixed .

  16. #216 SP
    Member Sosetila's Avatar
    mario galaxy e mare parte inspirat din mario 64 deci e de la sine inteles

  17. #217 SP
    Senior Member solecon's Avatar
    Luigi - playable character in Super Mario 3D Land


  18. #218 SP
    Member Sosetila's Avatar
    Tare, speram ca o sa fie diferiti in sensul in care Luigi sare mai mult si e mai greu de controlat/Luigi are dificulatea mai grea, ca in Galaxy.
    Oricum, stiu ca nu ar trebui sa ma plang de grafica, dar arata foarte bine jocul pe langa Mario Kart 3DS, cand am vazut trailerul credeam ca e Mario Kart 64...

  19. #219 SP
    Senior Member solecon's Avatar
    Din nou, ceva special....
    Attached Images Attached Images large-1-.jpg

  20. #220 SP
    Member Sosetila's Avatar
    Sunt si niste special features la joc sau e ca si cum l-ai cumpara separat?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 11 of 39 FirstFirst ... 9 10 11 12 13 21 ... LastLast

Similar Threads

  1. Clubul Nintendo Switch By BigBibi in forum Nintendo Wii U / Switch
    Replies: 1190 Last Post: 25-03-2024, 15:28
  2. Clubul Nintendo DS - NDS By MonkY in forum Nintendo DS, DSi, 3DS & XL
    Replies: 248 Last Post: 04-02-2019, 13:27
  3. Vand Console Nintendo New 3DS si Nintendo New 3DS XL, Sigilate si Folosite By gatsu10 in forum Bazar Nintendo: Console & Accesorii
    Replies: 44 Last Post: 09-08-2017, 14:43
  4. Clubul Nintendo 2DS By rodarkone in forum Nintendo DS, DSi, 3DS & XL
    Replies: 13 Last Post: 28-04-2017, 11:47
  5. Replies: 38 Last Post: 02-09-2013, 18:40

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts