Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 9 of 9

Thread: Acekard 2i?

  1. #1 SP
    Junior Member remix12's Avatar

    Post Acekard 2i?

    Am o intrebare de unde as putea cumpara acekard 2i pentru dsi meu daca sar putea cineva de incredere
    mersi

  2. #2 SP
    Junior Member wiimancj's Avatar
    Buna. Acekard DSi Compatible with NDS/NDSL/NDSi - Lightake.com
    Pretul este foarte bun iar shop-ul acesta trimite in Romania cu 0 taxe postale.
    Vanzatorul este de incredere iar cardurile sunt originale (confirmat de mai multi cumparatori).

    Si eu am comandat de la ei zilele astea iar cardul trebuie sa ajunga saptamana viitoare.
    O sa revin atunci cu poze si impresii .
    Succes.

  3. #3 SP
    Junior Member remix12's Avatar
    si ce ar fi mai bine m3i zero sau acekard 2i ca am inteles ca la m3i zero merge orice versiune ar fi dsi?ms pentru raspuns

  4. #4 SP
    Junior Member wiimancj's Avatar
    Acekard 2i ar fi cel mai bun pentru ca functioneaza cu toate DSi-urile, inclusive cu cele care au firmware update 1.4 .
    De asemenea, firmware-ul cardului (Akaio) este cel mai updatat si are cea mai mare compatibilitate dintre toate cardurile, adica poate rula toate jocurile .
    Si este mai ieftin decat un m3i zero.

    Parerea mea si a multor altora este ca AK2i reprezinta cea mai buna optiune .

  5. #5 SP
    Senior Member Madk91's Avatar
    offtopic:
    ok...deci...m-ati tampit cu cardurile...
    nu am nimic personal cu niciunul din voi...dar sunteti culmea.

  6. #6 SP
    Junior Member remix12's Avatar
    bn sorry ms

  7. #7 SP
    sov
    Junior Member sov's Avatar
    Quote Originally Posted by wiimancj View Post
    Buna. Acekard DSi Compatible with NDS/NDSL/NDSi - Lightake.com
    Pretul este foarte bun iar shop-ul acesta trimite in Romania cu 0 taxe postale.
    Vanzatorul este de incredere iar cardurile sunt originale (confirmat de mai multi cumparatori).

    Si eu am comandat de la ei zilele astea iar cardul trebuie sa ajunga saptamana viitoare.
    O sa revin atunci cu poze si impresii .
    Succes.
    A aparut cardul? cum e? ti-am dat si un pm
    mersi

  8. #8 SP
    Junior Member mihaiu's Avatar
    Stie cineva daca Acekard functioneaza cu 1.4.1E. Pt ca am prostia sa-mi updatez consola.

  9. #9 SP
    Junior Member wiimancj's Avatar
    Da, functioneaza.
    De cateva zile echipa Acekard a scos un patch.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts