Posibil sa fi fost ceva probleme cu editiile de colectie, pentru ca am mai auzit pe cineva care a patit la fel in RO, dar si Darky in US
Also, o chestie mega ciudata intamplata - am bagat discu in consola tocmai ca sa se instaleze si sa-si ia ce updates are nevoie, pe la ora 14 si acum cand sa pornesc jocul, dau click pe el si incepe instalarea - 72 minutes remaining![]()





)))

si
, te misti cu stick stanga si faci block cu L1, este aproape imposibil sa misti si camera, iar camera este...
mai ales in combat. 
imi place foarte mult si pe masura ce joc devin dependent, din punctul meu de vedere e peste toate AC's si orice alt joc cu care l-au asemanat carcotasii.

Bookmarks