Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 25 of 25 FirstFirst ... 15 23 24 25
Results 481 to 496 of 496

Thread: Ghost of Tsushima / Director's Cut

  1. #481 SP
    Junior Member alecx92's Avatar
    Mă poate ajuta si pe mine cineva cu o informație? Detin un PS5 si am cumparat jocul Ghost of tsushima varianta PS4. Ulterior am cuparat (upgrade) ps4 ghost of tsushima director's cut si upgrade-ul pentru ps5. Nu stiu de ce nu mai pot intra in joc, imi afișează: pentru a intra in joc, introdu discul pentru versiunea ps 4 a acestui joc. PS: discul este introdus in consola.

  2. #482 SP
    Member Papillon_'s Avatar
    Am terminat jocul aseara, mi-a placut foarte mult, poveste, prezentare artistica, gameplay, un joc excelent. O sa continui de maine cu Iki Island.
    Ce m-a deranjat e ca la anumite faze, mai ales scari intra picioarele in pamant. Nu e primul joc in care patesc asta.

  3. #483 SP
    Junior Member KodiaK's Avatar
    E vreo diferenta dpdv vizual intre editia normala pe PS5 si Director's Cut (tot pe PS5)?
    Mentionez ca dpdv al framerate-ului se misca la fel de bine atat pe Resolution cat si pe Perfromance (banuiesc ca 60 fps)

  4. #484 SP
    Member iliedobre's Avatar
    Astea sunt diferentele:
    Cinematic lip-sync animations for Japanese voice-over settings
    Haptic feedback
    Adaptive triggers
    3D Audio support
    Faster load times
    Dynamic 4K resolution targeting 60 FPS
    Ca si content in SP ai o zona noua, Iki Island, la Legends ai acces la toate update-urile chiar daca nu ai director's cut

  5. #485 SP
    Junior Member KodiaK's Avatar
    Mdea, conform DigitalFoundry e doar un mic resolution upgrade (de la 1800p la 2160p), si in unele locuri texturi mai bune un pic.
    Nu stiu daca merita 30euro. Poate baga vreo reducere de Black Friday.
    Din ce am inteles Iki Island este content de sine statator, adica se poate juca fara problema dupa ce se termina povestea principala, nu?

  6. #486 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Quote Originally Posted by iliedobre View Post
    Astea sunt diferentele:

    Ca si content in SP ai o zona noua, Iki Island, la Legends ai acces la toate update-urile chiar daca nu ai director's cut
    Din cate stiu, diferentele alea sunt deja in editia de PS5. Cred ca Director's Cut are acea zona noua si doar atat - gen are si DLC-ul.
    El intreba de diferente dintre PS5 normal version si PS5 Director's Cut. Nu intre PS4 si PS5 version.
    The biggest difference between Ghost of Tsushima: Director’s Cut and the “base” version of the game is that the former will feature a new explorable area, Iki Island, that will play host to an entirely new chapter in the Ghost of Tsushima story.

  7. #487 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Pai fara supărare, dar nici nu exista PS5 ediție normală. Pt PS5 anume exista doar ediția director's cut lansată.
    Ediția "normala" de PS5 e de fapt ediția de PS4 cu un mic update pt a avea 60fps.

  8. #488 SP
    Junior Member TheJok3r's Avatar
    Un asasin mai conturat fata de cei din breasla Ubisoft

    (GHOST OF TSUSHIMA)
    Jucat pana la platina pe PS5, pot spune ca este in unele parti mai bine structurat decat ultimele 3 jocuri Assassins creed(Origins, Odyssey si Valhalla, jucate si astea pana la 100% pe PC) sunt mare fan acestor jocuri si pot spune ca te duce intr-o lume interesanta fiecare dintre ele cu + si - lor.

    +POVESTEA
    +MISCARILE DE LUPTA
    +MULTE ACHIEVEMENTS
    +GRAFICA SI SUNETUL
    +VANTUL CARE TE INDRUMA SPRE UN PUNCT SAU MISIUNE

    -NU POTI DA SKIP LA NICI UN CINEMA
    -MULTE DINTRE MISIUNI OR SA PARA ASEMANATOARE
    -ARE UN SFARSIT

    "Desperation Can Bring Out The Demon In The Best Of Men." Lord Sakai

  9. #489 SP
    Manager paul's Avatar
    Vanzari de 8 milioane:

  10. #490 SP
    Senior Member Mayhem's Avatar
    Super, astept un proiect nou in Japonia feudala sau Tsushima 2, oricare vine mai repede.

  11. #491 SP
    Member Kratos666's Avatar
    Cum am făcut update la ps extra, știam ca este un dlc (o insula),am zis hai să-l descarc și să termin toată povestea. Am apucat sa joc 2 ore...doamne cum se vede și ce amintiri îmi răscolește. Arată demențial pe ps5 ,abia aștept sa am timp de el.

  12. #492 SP
    Senior Member 077danyel's Avatar
    Am început și eu la el ,varianta de ps5, tot e în colecția ps+
    Ce sa zic am rămas masca, e pur și simplu o capodopera

  13. #493 SP
    Member iionut's Avatar
    L-am început și eu ieri, tot din abonamentul PS+ Premium. In lupte, are aceași problemă ca God of War de nu vezi unii inamici sau nu știi că sunt mai mulți în jurul tău, AC:Valhalla e mai bun la partea asta.
    . A doua chestie, de ce trebuie să îi văd posteriorul când coboară în jacuzzi? Putea să îl arate direct înăuntru ������ Eventual, dacă puteai să îi pui tatuaje cum poți in AC:Valhalla atunci să îl vezi nud, dar așa n-are sens.
    In rest, joc pe versiunea de rezoluție și arată bine, iar opțiunile de accesibilitate sunt bine venite.

  14. #494 SP
    Senior Member 077danyel's Avatar
    Tocmai l-am terminat ,e superb mai ales finalul
    Asta da joc foarte bine structurat ,poveste super,combat jmecher rau ,misiuni secundare interesante ,de 3 zile joc încontinuu aproape
    Jos pălăria sucher punch
    ( nu știu cum poți sa îl compari cu ac și sa zici ca e mai slab dar în fine )

  15. #495 SP
    Member ConuGeo's Avatar
    Dacă cineva vrea să facem niște grind pentru trofeele de la Legends si Rivals.
    Am ki 81 si mai am de făcut 3 clase.

  16. #496 SP
    Member smits's Avatar
    L-am luat cu 60 de lei de la piata de vechituri ps5 directors cut, si am continuat de unde am ramas. Arata si e bestial.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 25 of 25 FirstFirst ... 15 23 24 25

Similar Threads

  1. Death Stranding / Director's Cut By OEE in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 365 Last Post: 15-10-2023, 20:36
  2. Death Stranding / Director's Cut By OEE in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 339 Last Post: 10-06-2021, 21:44
  3. Deadlight: Director's Cut By RonanN1 in forum Console Club
    Replies: 2 Last Post: 22-06-2016, 01:40
  4. Heavy Rain: Director's Cut By Dant3 in forum Console News
    Replies: 5 Last Post: 04-11-2011, 22:10
  5. Resident Evil 5 Director's Cut By erik95 in forum Console News
    Replies: 2 Last Post: 24-09-2009, 17:25

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts