Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 129 of 214 FirstFirst ... 29 79 119 127 128 129 130 131 139 179 ... LastLast
Results 2,561 to 2,580 of 4274

Thread: Clubul PlayStation 5

  1. #2561 SP
    Member SeCeX's Avatar
    Mersi pentru tip, mie astazi mi a venit star wars squadrons, am mai luat mafia trilogy saptamana trecuta, plus multe altele, o singura data au intarziat cu comanda cateva zile, in rest au un istoric impecabil, si legat de onorarea pretului de pe site, le am lasat eu un mesaj pe whatsapp sa vad ce spun, dar am patit sa fac precomanda la ceva la 250 si cu o saptamana inainte de lasare sa fie 270, eu am platit suma initiala.

  2. #2562 SP
    Member fdkenzo's Avatar
    Am facut acum precomanda insa iată ce mi-au scris in mail:
    “ Deoarece informații cu privire la produsul precomandat nu au fost confirmate de distribuitor, din păcate, nu suntem în măsură să garantăm 100% că unii dintre parametrii produsului nu se vor schimba până la livrare (dată de lansare, preț, conținut).”

    Daca nu păstrează pretul o sa anulez precomanda. (Am platit si cu cardul....)

    //m-am grăbit...de fapt nu prea am gândit-o cum trebuie

    //le-am dat mail acum,i-am anuntat ca daca nu păstrează preturile voi renunța la comanda. Le-am spus ca normal si legal ar fi sa puna in anuntul jocului aceste informații, nu dupa ce fac o comanda.

    Si raspunsul pentru cine mai este interesat de precomanda:
    “ Salutare,

    Acel mesaj este pus mai mult in caz ca producatorul decide pe ultima suta ca amana lansarea, gen Cyberpunk.
    De regula pretul nu se modifica, stai linistit. Chiar de s-ar modifica, primesti banii inapoi la cerere, fara nicio problema

    Multumim!”

  3. #2563 SP
    Member SeCeX's Avatar
    Quote Originally Posted by fdkenzo View Post
    Am facut acum precomanda insa iată ce mi-au scris in mail:
    “ Deoarece informații cu privire la produsul precomandat nu au fost confirmate de distribuitor, din păcate, nu suntem în măsură să garantăm 100% că unii dintre parametrii produsului nu se vor schimba până la livrare (dată de lansare, preț, conținut).”

    Daca nu păstrează pretul o sa anulez precomanda. (Am platit si cu cardul....)
    Dar de ce nu ai facut cu ramburs? Au reintrodus recent optiunea.

  4. #2564 SP
    Admin MonkY's Avatar
    @razvanrazy: E OK man, eu mi-am expus doar punctul meu de vedere, nu trebuia sa te stresezi atat. Daca nu stiam ca tu esti, as fi putut paria ca de fapt a scris tphase in locul tau...

  5. #2565 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Nu ai de unde sa stii. Poate am facut doar abuz

  6. #2566 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    I-a spart Taconi contul. PS3 for life!

  7. #2567 SP
    One Man Army Cristy's Avatar
    2K60 nu ma deranjeaza... Hell, eu nici nu am monitor/TV 4K. Stiam ca nu vom avea 4K60 pe console decat la jocuri de curse etc... Oricum diferenta de la 1080p30 e deja enorma

  8. #2568 SP
    Senior Member Xander RO's Avatar
    Un singur lucru ma frapeaza.
    In putin mai mult de 1 luna de zile, oamenii vor avea Playstation 5 la usa, iar noi inca nu am vazut cum arata UI-ul, Dashboard-ul, OS-ul.

    De ce oare? Ce vrea oare SONY sa demonstreze prin asta?

  9. #2569 SP
    Member AngelOfPain's Avatar
    Cine va avea in 10 octombrie PS5 la usa?

    Later edit: Vad ca a corectat Xander.

  10. #2570 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by Xander Ro View Post
    Un singur lucru ma frapeaza.
    In putin mai mult de 1 luna de zile, oamenii vor avea Playstation 5 la usa, iar noi inca nu am vazut cum arata UI-ul, Dashboard-ul, OS-ul.

    De ce oare? Ce vrea oare SONY sa demonstreze prin asta?
    Începând cu data de 4 octombrie o sa vedem

  11. #2571 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Adica de duminica acum vom avea o explozie de detalii despre PS5? Ai ceva sursa pentru asta?

  12. #2572 SP
    Manager paul's Avatar
    Ceva va fi, dar nu stim ce arata mai exact: http://www.consolegames.ro/forum/f12...ml#post1490094.

  13. #2573 SP
    Member JohnConstantine's Avatar
    Dupa ce am jucat TLOU 2 in 1440p la 30fps, si mi s-a acrit (de la fps nu joc), ma multumesc si cu 60 fps. As prefera si la jocurile ps4 sa fie 60 fps, dar am vazut pe XSX ca cele locked in 30, raman asa (Digital Foundry). Alea cu unlocked fps duc pana in 60. Nu stiu daca unele jocuri ps4 au fps-ul unlocked. Nu cred.

  14. #2574 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Ce pese 5 ma când urmează asa ceva
    https://altex.ro/consola-sony-playst...SPS4PRO1TBG21/

  15. #2575 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Scuza-mi ignoranta, dar ce inseamna acel G - Chassis?

  16. #2576 SP
    Member fdkenzo's Avatar
    Eu acum mi-am dat seama, imi vin jocurile pe 12 Noiembrie si consola abia pe 19 Noiembrie

  17. #2577 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    @razvanrazy Ultimul model, care spun unii ca ar fi mai silențios. Nu este, am trimis eu una in service si mi-au înlocuit-o cu banii inapoi.

    Revenind on



    ---------- Post added 03-10-2020 at 00:16 ----------


  18. #2578 SP
    Manager paul's Avatar
    Real? Fake?
    Attached Images Attached Images ejwp_urwkaejgl5.jpg 099-c0-e3-e-33-ea-4194-9-deb-a8-ed01983308.png 06-d68845-c12-f-4-f94-93-bc-01-daa50-be6-d4.jpg l5lk0g4k9qq51.jpg

  19. #2579 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Cel mai probabil e real OS-ul, dar gamepadu ala e hidos si sper sincer sa nu fie oficial cu butoanele alea.

    E interesant cum e prins capacul ala de PS5. Sper sa fie la fel si pe cealalta parte. Dar sunt curios de ce au optat pentru usurinta asta de a le detasa. Oare o fi nevoie pentru extra ventilatie? Sau pur si simplu pentru ca pregatesc cateva zeci/sute de modele disponibile day 1 pentru customizare?

  20. #2580 SP
    Senior Member Clopotarul's Avatar
    Quote Originally Posted by paul View Post
    Real? Fake?
    Si in forma video :

    PS5 UI Startup Leak Video - ( Russia )

    https://www.reddit.com/r/PS5/comment...up_leak_video/

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 129 of 214 FirstFirst ... 29 79 119 127 128 129 130 131 139 179 ... LastLast

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 4 By krOOm in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 18052 Last Post: 20-03-2024, 12:27
  2. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23484 Last Post: 07-02-2023, 22:50
  3. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 147 Last Post: 21-10-2022, 12:14
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts