Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 206 of 214 FirstFirst ... 106 156 196 204 205 206 207 208 ... LastLast
Results 4,101 to 4,120 of 4277

Thread: Clubul PlayStation 5

  1. #4101 SP
    Member lucicleric's Avatar
    Quote Originally Posted by GabiCutlac View Post
    ^true that, cu siguranță cu toții avem aprox 10k lei de aruncat pe un TV. O nimica toată...
    Ai fi surprins cat de mult cheltuie lumea in general. Mai ales cand vine vorba de gaming etc

  2. #4102 SP
    Member rzv31's Avatar
    Quote Originally Posted by razvanrazy View Post
    Voi intrebati lumea daca se joaca in 8K sau daca voiau hardware de 2000 euro intr-o consola de 500 euro.

    Nu asta e intrebarea corecta.

    Ci de ce Sony a marketat mincinos?
    Pai asta vreau sa zic si eu, marketing mincions cu cap, stiau ca lumea o sa puna botul)

  3. #4103 SP
    Junior Member I.am's Avatar
    4K si/sau 8K pe cutie reprezinta ceea ce erau CGI trailer-ele de pe vremuri, care promiteau ceva si nu aveau nici o treaba cu gameplay-ul

  4. #4104 SP
    Member tmihai20's Avatar
    Avem eveniment mare de la Sony pe 25 mai. Sursa AICI.

  5. #4105 SP
    Senior Member sexbobomb91's Avatar
    Probabil va urma ceva dar pentru moment sunt doar zvonuri.

  6. #4106 SP
    Manager paul's Avatar
    PlayStation Showcase pe 24 mai, ora 23:00:
    The show will run a bit over an hour, focusing on PS5 and PS VR2 games in development from top studios from around the world. Expect a glimpse at several new creations from PlayStation Studios, as well as spellbinding games from our third-party partners and indie creators.
    Attached Images Attached Images a62ad720f6b7ca4d66e8597d3873345e16129ba4-scaled.jpg

  7. #4107 SP
    Junior Member SieNoK's Avatar
    Asteptam data lansarii la Spider Man 2 si un orizont de timp pentru Wolverine.

  8. #4108 SP
    Manager paul's Avatar
    Quote Originally Posted by paul View Post
    PlayStation Showcase pe 24 mai, ora 23:00:
    Livestream:

  9. #4109 SP
    Member cosmin1088's Avatar
    E parere strict personala, eu sunt cam dezamagit de ce am vazut. Sunt sigur ca exista pareri total contrare, eu vorbesc strict de opinia mea.

    Ma asteptam ca dupa aproape 3 ani de PS5 sa vedem si noi la ce lucreaza studiourile AAA 1st party. Am vazut doar Spider-Man 2, bun, dar nimic deosebit, mie mi s-a parut similar unui DLC de Spider-Man 1.

    Singurul joc care care m-a surprins placut si abia astept sa pun mana pe el este Alan Wake 2. Joaca si Sam Lake, si mi se pare ca am auzit si vocea lui James Mcaffrey. Ador Remedy Games, nu au cum sa dea gres.

    Project-Q mi se pare cel mai useless dispozitiv Sony, probabil va fi mai fail decat a fost PSTV. Iar design-ul este penibil.
    Nu vad ce as cumpara un dispozitiv dedicat Playstation streaming cand pot face asta de pe orice telefon/tableta/notebook, cu controller DS5 sau chiar noul lansat Backbone One .

    In rest: absolut nimic notabil, un remake de MGS3, si restul average stuff, gameplay reciclat.

  10. #4110 SP
    Member rzv31's Avatar
    Project Q useless crap... Probabil un 4-5 sutici de euro, asa de aroganta

  11. #4111 SP
    Member lucicleric's Avatar
    Trist spre foarte trist. In afara de Phantom blade zero, restul au fost petarde. Nici Spiderman-ul nu mi se pare ceva extraordinar. Nu am jucat niciodata Alan wake, o sa il incerc probabil la un pret decent. MGS nu e my cup of tea.
    Am vazut printre altele si reboot la Alone in the dark, joc care mi-a bantuit copilaria.
    Oww well , sa speram ca In vara o sa vedem alte noutati

  12. #4112 SP
    Member tmihai20's Avatar
    Eu am fost impresionat de câteva jocuri: Phantom Blade 0, Spider-Man 2, Metal Gear Solid, poate și ceva multiplayer de la Bungie (Marathon). Lumea spunea că au fost prea multe trailere CGI și sunt de acord cu asta. Mi-au atras atenția și Neva sau The Talos Principle II, îmi plac jocurile de genul ăsta.

  13. #4113 SP
    Member Antiohh's Avatar
    Nu sunt fan Spider-Man, dar mie unul mi-a placut ce am vazut. Sigur, more of the same cu ceva mici schimbari, dar nu e ca si cum au scos 5 jocuri cu Spider-Man si il fac si pe acesta la fel. Combat flashy, poveste noua care pare interesanta (cel putin pentru mine) - eu zic ca va fi bine primit. Mi-a mai placut si ce am vazut in AC Mirage, desi pana nu vad cum sunt facute misiunile (cat de mult efort au pus in modul in care asasinezi tintele principale), nu ma voi entuziasma. Jocurile Ubi mai mereu arata foarte bine, problema lor majora fiind elementele de gameplay.

  14. #4114 SP
    Member ConuGeo's Avatar
    Spider-Man arată ca un joc cross gen, poate il aveau pregătit de mult acest gameplay, pare nefinisat încă.
    Mi a plăcut și Mirage si atât pentru mine.Două jocuri anul ăsta abia, hai că e bine a meritat să iau PS5.

  15. #4115 SP
    Senior Member Encman's Avatar
    Pare ca s-a culcat pe ureche $ony.. asa e cand sta lumea la cozi iar scalperii fac bisnita cu produsele tale.
    Cei mai inutili ani si pentru educatie, economie dar si pentru tehnologie. Dar nu vreau sa divaghez.

  16. #4116 SP
    Senior Member 077danyel's Avatar
    Phantom blade sau final fantasy XVI nu va plăcut?

  17. #4117 SP
    qdx
    Junior Member qdx's Avatar
    Pentru mine MGS e o veste buna pentru ca pe asta nu l-am jucat.Intr-adevar cam lipsesc jocuri de calitate din pacate,mult marketing.

  18. #4118 SP
    Senior Member dark18's Avatar
    Reduceri incepand cu 2 iunie, incluzand si PS Plus, avand 25% reducere

    https://blog.playstation.com/2023/05...off-on-june-2/

    Si o alta stire:

    https://economie.hotnews.ro/stiri-co...nt-romania.htm

  19. #4119 SP
    Senior Member Xander RO's Avatar
    Asta ne trebuia, un Talpan al jocurilor video, in rest aveam de toate…
    Ii mananca in fund, poate ii fac pe astia sa plece sa revenim in glorie la nivelul Albaniei… altceva nu au de investigat in Romania…

  20. #4120 SP
    Senior Member sexbobomb91's Avatar
    WTF, nu inteleg nimic de aici. Ce treaba au studiourile din tara cu modul in care-si vand Sony jocurile?

    • „Autoritatea de concurență are indicii că Sony ar fi abuzat de poziția sa dominantă pe piața consolelor de jocuri video atât prin vânzarea online a jocurilor video compatibile cu consolele PlayStation, exclusiv, prin intermediul platformei PlayStation Store, cât și prin interzicerea comercializării codurilor de activare pentru jocuri video compatibile cu consolele PlayStation de către distribuitorii concurenți.
    • Prin aceste practici, s-ar fi redus opțiunile de achiziție a jocurilor video compatibile PlayStation, ceea ce ar fi dus la creșterea prețurilor pentru jocurile video pentru acest tip de console. Un alt afect al acestor practici îl reprezintă și descurajarea studiourilor din România de a dezvolta jocuri video compatibile cu PlayStation.”

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 206 of 214 FirstFirst ... 106 156 196 204 205 206 207 208 ... LastLast

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  2. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23485 Last Post: 09-04-2024, 10:42
  3. Clubul PlayStation 4 By krOOm in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 18052 Last Post: 20-03-2024, 12:27
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts