Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 102 of 214 FirstFirst ... 2 52 92 100 101 102 103 104 112 152 202 ... LastLast
Results 2,021 to 2,040 of 4276

Thread: Clubul PlayStation 5

  1. #2021 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Fluturaș ăsta venea in trecut și ne explica noua de PC Mustard. Acum vad ca o baga pe aia ca are 4 console și ca sunt nașpa ca nu țin nici in 1080 @30 fps. Lasă-mă nene cu vrăjeala ca sunt sătul de clone și de Mustard Racers!

  2. #2022 SP
    Member Papillon_'s Avatar
    Variantele de baza chiar sunt naspa, One S-ul nu prea l-am folosit apoi am trecut la One X iar PS4 nu am avut doar Pro pe care am dat-o pentru ca facea ca un avion si am luat revizia a doua cu TLOF US Part 2.

    PS3 e mediocra am luat-o degeaba iar Wii U am cumparat-o pentru backward compatibility si jocurile Nintendo, ca hardware e slaba rau.
    Dintre toate singura de care chiar sunt multumit e One X-ul pentru ca e mica, silentioasa si in general duce jocurile in 4k la 30fps dar pentru jocuri de strategie si FPS-uri nu e buna.


    razvanrazy

    Horizon Zero Dawn 2017 si God of War 2018.

    cosmin1088
    Stai linistit ca peste 4 ani o sa apara PS5 Pro.

  3. #2023 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Hai sa vedem dacă e asa
    https://www.trulyexquisite.co.uk/20200908_180700.jpg

    LE: Interesanta este diferența de preț dintre cele doua. Sa fie la fel și pentru varianta normala?

  4. #2024 SP
    Member aleksandrel's Avatar
    Salut. Sony a avut jocuri bune si in primii 3 ani de la lansare:Infamous second son, Uncahrted 4 sau cel mai bun joc de ps4 (pentru mine) Bloodborne. Din cauza jocurilor exclusive imi si iau ps5,indiferent de pret.(si sunt multi ca mine) Parerea mea ca la 500euro, ps5 se va vinde mai bine decat ps4. Pentru ca, cei care detin un ps4 nu cred ca renunta la exclusivitatile sony pentru o consola mai ieftina si jocuri exclusive mai ,,slabute" nu vreau sa supar pe nimeni, am avut si xbox. Nu imi iau o consola doar ca este mai buna. Importante sunt jocurile. Simplu, daca xbox scoate Bloodborne,Uncharted,God of war,Tlou,Ghost of tshushima sau Horizon,chiar si Ratchet, trec la xbox pentru jocuri Si ma repet. Din cauza ca, a acaparat o piata mai larga de jucatori cu ps4 si au avut exclusivitati bune, ps5 o sa se vanda foarte bine. Mai bine decat ps4. Cine se baga la pariu, pe o bere

  5. #2025 SP
    Member Kratos666's Avatar
    Quote Originally Posted by Dant3 View Post
    Hai sa vedem dacă e asa
    https://www.trulyexquisite.co.uk/Attachment 289481

    LE: Interesanta este diferența de preț dintre cele doua. Sa fie la fel și pentru varianta normala?
    Sunt mulțumit și pe culoarea neagră măcar când o lansează

  6. #2026 SP
    Member Papillon_'s Avatar
    Infamous second son devine foarte plictisitor, am rezistat pana am jucat cu tipa aia apoi l-am sters, Bloodborne nu mi-a placut iar Uncharted 4 e bunicel dar e mai slab ca Rise/Shadow of the Tomb Raider.

    Nu cred ca o sa se vanda mai bine ca PS4 pentru ca se lanseaza intr-o criza economica si sanitara fara precedent iar majoritatea care vor o consola o sa ia ceva ieftin pe la 300 de euro gen Swtich, PS4, One S.



    PS5/XSX o sa prinda mai mult la fani hard core nu la restul.

  7. #2027 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    ...

  8. #2028 SP
    Senior Member 077danyel's Avatar

    Sa fim serioși dacă și jocurile alea sunt slabe ....
    Poate pentru tine dar nu pentru zeci de milioane de jucatori

  9. #2029 SP
    Member kkkotto07's Avatar
    Uncharted 4 sub Rise/Shadow of the Tomb Raider

  10. #2030 SP
    Member ExocrathX5's Avatar
    Quote Originally Posted by Papillon_ View Post
    Infamous second son devine foarte plictisitor, am rezistat pana am jucat cu tipa aia apoi l-am sters, Bloodborne nu mi-a placut iar Uncharted 4 e bunicel dar e mai slab ca Rise/Shadow of the Tomb Raider.

    Nu cred ca o sa se vanda mai bine ca PS4 pentru ca se lanseaza intr-o criza economica si sanitara fara precedent iar majoritatea care vor o consola o sa ia ceva ieftin pe la 300 de euro gen Swtich, PS4, One S.



    PS5/XSX o sa prinda mai mult la fani hard core nu la restul.
    Ce analize de piață face băiatul ăsta! You heard it here first guys!

  11. #2031 SP
    Member KurtKnispel's Avatar
    În cazul Uncharted 4 eu am pățit altceva. Mi-am setat așteptările foarte sus, văzusem recenziile pozitive și notele mari, iar când l-am jucat am realizat că nu se pupă deloc cu laudele primite. Comparat cu primele două din serie mi s-a părut inferior și mult prea lălăit. Din puncutul asta de vedere, da, au fost mai „jocuri" reboot-urile din seria TR.

  12. #2032 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Guys, haideti sa discutam strict despre viitoarea consola a celor de la Sony, nu despre jocuri vechi si experienta pe care am avut-o noi cu acele jocuri.
    Multumesc

  13. #2033 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Aproximativ 625 de euro
    Attached Images Attached Images 20200909_144041.jpg

  14. #2034 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by Dant3 View Post
    Aproximativ 625 de euro
    Singurul lucru de-acolo care imi place, e ca vad "black edition".

  15. #2035 SP
    Member vladthegamer's Avatar
    O superbitate.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  16. #2036 SP
    Senior Member PoisonRemedy's Avatar
    Eu tot zic ca PS5 o sa coste undeva la 600 de coco nu cred ca poate sa fie mai ieftin si mi se pare un pret rezonabil pentru generatia viitoare, sper sa ma insel, oricum zilele astea aflam si pretul real. MS poate sa vand si la 100 de euro consola lor nu le pasa acuma de asta, ei vor sa iti vanda defapt game pass si servicii.

  17. #2037 SP
    Member ymess's Avatar
    Eu vad o singura optiune pentru Sony acum ca MS a lansat preturile: 400$ digital edition, si 500$ standard.
    450$ pentru digital scoate ps5 din lupta cu seria S.
    Si orice peste 500$ ar fi o problema, pentru ca e aproape echivalent cu seria X la specificatii.
    Daca ar fi 350$ digital si 450$ standard, ar fi o mega lovitura, dar nu prea cred.
    Deci pariul meu: 400$ digital, 500$ standard PS5.

  18. #2038 SP
    Member fdkenzo's Avatar
    Mark my words:

    PS5 DE: 349€
    PS5 SE: 449€

  19. #2039 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Dacă e asa, îți trimit o bere

  20. #2040 SP
    Member Papillon_'s Avatar
    Sony probabil se gandeau la 500 digital si 600 disc iar acum Microsoft i-a luat prin surprindere cu preturle astea 300 XSS si 500 XSX.
    Sunt fortati acum sa vina macar cu 500 digital si 550 disc daca nu vor sa isi asume pierderi mari.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 102 of 214 FirstFirst ... 2 52 92 100 101 102 103 104 112 152 202 ... LastLast

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  2. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23485 Last Post: 09-04-2024, 10:42
  3. Clubul PlayStation 4 By krOOm in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 18052 Last Post: 20-03-2024, 12:27
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts