Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 156 of 214 FirstFirst ... 56 106 146 154 155 156 157 158 166 206 ... LastLast
Results 3,101 to 3,120 of 4276

Thread: Clubul PlayStation 5

  1. #3101 SP
    Member fdkenzo's Avatar
    Daca e sa ne luam dupa un site din Italia la ora 14:00 (ora României) ar trebui sa apara recenziile pentru PS5. Din cate stiu tot azi ar trebui sa apara recenzii si pentru cateva jocuri... acum ramane de vazut.

  2. #3102 SP
    Junior Member jormungandr86's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Pai da bro, eu aveam de gand sa-mi mut jocurile de pe PS4 Pro pe PS5, ca vreau sa-l scot de tot de-acolo. Dar, o s-o fac mai incolo, cand o sa am si spatiu.
    Le poti juca pe un hdd usb 3.1 doar ca nu vei beneficia de fast loading.

  3. #3103 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Quote Originally Posted by sexbobomb91 View Post
    Sa speram ca e doar din cauza cutiei .
    Cu siguranta e doar din cauza cutiei, la cum e inchis acolo
    Cum sa-l tii atat de inchis acolo si sa nu te astepti sa crape?
    Quote Originally Posted by jormungandr86 View Post
    Le poti juca pe un hdd usb 3.1 doar ca nu vei beneficia de fast loading.
    Exact, iar asta este recomandarea oficiala a lor, dar este stupid - nu d-aia treci pe next gen?

  4. #3104 SP
    Senior Member keanustar's Avatar
    Quote Originally Posted by fdkenzo View Post
    Daca e sa ne luam dupa un site din Italia la ora 14:00 (ora României) ar trebui sa apara recenziile pentru PS5. Din cate stiu tot azi ar trebui sa apara recenzii si pentru cateva jocuri... acum ramane de vazut.
    Eu vazusem ceva cu ora 14 CET, adica ora 15 a Romaniei. Asta pentru review la Spiderman si Astro.

    https://detectivegaming.com/news/her...embargo-lifts/

  5. #3105 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    Quote Originally Posted by sexbobomb91 View Post
    Sa speram ca e doar din cauza cutiei .


    Din poze sunt două TV diferite, nu înțeleg cum de nu ai observat asta.

  6. #3106 SP
    Senior Member sexbobomb91's Avatar
    Cu siguranta primul joc care-l voi juca. Nici Mario Odyssey nu arata la fel de bine .




  7. #3107 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Au aparut reviews
    IGN:




    Easy Allies:

    The Verge:

    Game Informer:

    Digital Foundry:

  8. #3108 SP
    Manager paul's Avatar
    Kinda Funny Games walkthrough:

    PT on PS5 - does it work?:

    Dave Lee review:

    GameXplain review:

  9. #3109 SP
    Member fdkenzo's Avatar
    Este fake Știrea cu consola supraîncălzită.

    “Look closely and notice the silver shade around the writing. This suggests that the pic is photoshopped
    Also some emphasis on the grid suggesting the words are not parallel with the OK box neither the TV's panel”
    https://twitter.com/iamalitayyeb/sta...822543361?s=20
    Attached Images Attached Images 0785aa9e-8c68-494f-a2ce-52985be48917.jpeg

  10. #3110 SP
    Member JohnConstantine's Avatar
    Din ce inteleg de la DG daca jocul de ps4 (mode-ul mai exact) e locked 30, nu ai ce face. Merg numai modurile unlocked ca sa duca la 60 fps (care sunt cele la 1080p).

    Ptr mine daca maj exclusivelor merg la 60 fps (Days Gone si Tsushima deja au patch), e posibil sa iau consola la inceputul anului viitor (daca stocurile sunt normale atunci) si sa joc ce nu am mai jucat dintre ele.

  11. #3111 SP
    Senior Member sexbobomb91's Avatar
    In sfarsit, de mult asteptam feature-ul asta.




  12. #3112 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Ce nu am vazut nicaieri pana acum: Exista vreo functie de "instant resume" care poate tine mai multe jocuri in memorie, ca la Xbox?

  13. #3113 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    Nu, au testat cei de la Easy Allies, este mișto schema dar nu o vad așa de necesară, de ce ai face slalom printre 5 jocuri.

  14. #3114 SP
    Admin MonkY's Avatar
    "Cand ceva nu există pe PlayStation, nu este bug, este feature!" - Dalalai Lamă.

    Guys, eu nu am apucat să trec prin toate review-urile. Îmi poate spune cineva dacă touchpad-ul a fost și el îmbunătățit? Sau e tot acolo, doar așa, ca să fie, ca la DS4?

  15. #3115 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Quote Originally Posted by Se7en Fury View Post
    Nu, au testat cei de la Easy Allies, este mișto schema dar nu o vad așa de necesară, de ce ai face slalom printre 5 jocuri.
    Pai...cum de ce? Pentru ca poti? Adica...daca exista dincolo si se poate face chiar usor si e super ok, nu e folositoare?

  16. #3116 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Eu sincer credeam că are și PS5 așa ceva. Și nu văd de ce nu, că doar are M.2 chiar mai rapid... Eh, well...

  17. #3117 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    Nu zic că nu este folositoare dar nu sunt dezamăgit pentru că nu au implementată la PS5.

  18. #3118 SP
    Junior Member jormungandr86's Avatar
    sper sa nu spun o prostie dar pentru ca PS5 sa aiba quick resume ar trebui sa aloce spatiu aditional pe SSD...nu cred ca se indura sa mai renunte la potential 40-50gb de spatiu pt asta

    ceea ce este potential misto e ca un quick resume ar functiona si pentru jocurile de ps4 stocate pe un hdd usb extern (confirmat la Series X)

  19. #3119 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Eu sunt dezamagit ca nu are asa ceva, cum sunt dezamagit ca nu are si Xbox Adaptive Triggers.

  20. #3120 SP
    495
    Member 495's Avatar
    Dualsense tine 4h in astro. 7h in restul.

    Cumparati paduri extra.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 156 of 214 FirstFirst ... 56 106 146 154 155 156 157 158 166 206 ... LastLast

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 4 By krOOm in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 18053 Last Post: Today, 04:23
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23485 Last Post: 09-04-2024, 10:42
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts