Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 195 of 214 FirstFirst ... 95 145 185 193 194 195 196 197 205 ... LastLast
Results 3,881 to 3,900 of 4276

Thread: Clubul PlayStation 5

  1. #3881 SP
    Junior Member Cyberpunk77's Avatar
    Ursul, rața și vulpea mergeau cu avionul.
    La un moment dat rața îl pălmuiește pe urs și spune:
    – Dă-mi o țigară!
    Ursul ascultă.
    După 5 minute îi dă încă o palmă:
    – Dă-mi bă un foc!
    Ursul îi dă.
    Din spate, vulpea vrea să se dea rotundă, așa că se ridică și-i dă o palmă ursului, cerând o țigară. Ursul se enervează, ia rața si vulpea de gât și le aruncă pe geam.
    În cădere, rața zice:
    – Vulpe, știi să zbori?
    – Nuuu!!!
    – Și atunci de ce faci figuri în avion?!?

    Asa e și cu Austin Evans... nu făcea el "figuri in avion" daca nu era sigur că e susținut din spate de cineva cu buzunare adanci

  2. #3882 SP
    Senior Member Srachi's Avatar
    Quote Originally Posted by lucicleric View Post
    Finally pot sa ma joc pe consola de oriunde, nu numai din casa....sa speram ca va merge binisor, daca nu se poate perfect.
    Adică?? Cum sa te joci de oriunde?? Lași consola acasă cu nevasta si te poti juca de la amantă sau...?

  3. #3883 SP
    Member lucicleric's Avatar
    Quote Originally Posted by Srachi View Post
    Adică?? Cum sa te joci de oriunde?? Lași consola acasă cu nevasta si te poti juca de la amantă sau...?
    That was a good one...din ce am citit nu mai e nevoie sa fii conectat la wifi, merge prin date mobile. Asta inseamna ca pot sa accesez consola si de la munca, strada etc

  4. #3884 SP
    Senior Member Srachi's Avatar
    O poti accesa dar nu sa te joci pe ea sau mi-a scapat mie ceva?

  5. #3885 SP
    Member lucicleric's Avatar
    Inainte remote-ul mergea doar daca te conectai la acelasi wifi, adica te jucai pe telefon fiind in casa, nu la consola. Acum cu update-ul , te poti juca de oriunde atata vreme cat e conectata la datele mobile. Nu am incercat inca sa vad daca merge, dar asta inteleg eu dupa ultimul update

  6. #3886 SP
    Member GoroMare's Avatar
    Ma joc remote de când aveam ps4 Pro și apoi pe Ps5. Mergea sa te joci remote atâta timp cât aveai controlerul de PlayStation cu tine, de oriunde, cât timp erai conectat la WIFI. Cu noul update poți sa te joci și cu conexiune prin date mobile.

  7. #3887 SP
    Member lucicleric's Avatar
    Quote Originally Posted by GoroMare View Post
    Ma joc remote de când aveam ps4 Pro și apoi pe Ps5. Mergea sa te joci remote atâta timp cât aveai controlerul de PlayStation cu tine, de oriunde, cât timp erai conectat la WIFI. Cu noul update poți sa te joci și cu conexiune prin date mobile.
    A da? Foarte tare, am cautat pe net detaliile astea si nicaieri nu am gasit....oricum e mai okey ca te poti conecta la date mobile....interesanta treaba cu controller-ul. Dar el e in loc de tastele de pe ecranul telefonului sau?

  8. #3888 SP
    Member GoroMare's Avatar
    Poți folosi și tastele afișate pe display la telefon, dar îți va fi foarte greu sa te joci.Mult mai ușor cu controllerul.
    Eu ma jucam foarte mult pe laptop prin aplicația de remote. Poți încerca și un alt tip de controler pentru telefon, eu nu am probat.

  9. #3889 SP
    Manager paul's Avatar
    RIDE 4 in first person:

  10. #3890 SP
    Member IsNotMe's Avatar
    Zona IT ? Dupa ce am vazut clipul asta, am si dat comanda la joc(jocurinoi) ! Chiar nu stiam de el !

  11. #3891 SP
    Manager paul's Avatar
    Sony cumpara Bluepoint Games:
    Today I’m very excited to announce that PlayStation Studios has grown again with the addition of long-time partner Bluepoint Games! From the exceptional PS5 remake of Demon’s Souls to the critically acclaimed PS4 remake of Shadow of the Colossus and remasters of fan favorites like Uncharted: The Nathan Drake Collection, Bluepoint has built a name for itself by creating some of the highest-quality remasters and remakes in the industry.
    Welcoming Bluepoint Games to the PlayStation Studios family – PlayStation.Blog
    Lucreaza la un nou proiect:
    "Our next project, we're working on original content right now. We can't talk about what that is, but that's the next step in the evolution for us," Thrush said, noting that, even with remakes like Shadow and Souls, the studio was already partially creating original content.
    PlayStation Officially Acquires Bluepoint Games, Next Game Planned to Be an Original, Not a Remake - IGN
    Attached Images Attached Images e71ec50f471b1a4b7346811472b904a2b92d25a4.jpg

  12. #3892 SP
    Member lucicleric's Avatar
    Legacy of kain remake(macar soul reaver) remake please? Legend of dragoon remake? Inca visez la un anunt de genul

  13. #3893 SP
    Manager paul's Avatar
    The Touryst PS5 - The First 8K 60fps Console Game!:

    E 4320p nativ, dar PS5 nu are update pentru 8K asa ca face downsampling la 4K cu super-sampling anti-aliasing.

  14. #3894 SP
    Member IsNotMe's Avatar
    Quote Originally Posted by paul View Post
    RIDE 4 in first person:

    “Caletti(Dev) explained that this video demonstrates the special phenomenon that can occur when a game "passes a 'reality detection' threshold." Caletti says a lot of the work is being done by the particular camera mode being used in the replay recording: it replicates the view you'd get from a camera mounted on the rider's helmet, and while it's too shaky and unstable to be used while actively playing, it makes it feel much more like a real video.”
    Intregul interviu pe https://www.gamesradar.com/ride-4-de...s-viral-video/

  15. #3895 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Am primit asta pe mailul contului de US

  16. #3896 SP
    Manager paul's Avatar
    Atentie la detaliul acesta: "Trial period starts from the time you click "Download Trial" via console or "Add to Library" via web".
    Cel mai bine le descarci de pe un alt cont, ca sa nu-ti pierzi din timpul oferit.

  17. #3897 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Oricum, e o prostie cum au ales sa faca. Ce fac daca am netul de rahat si mi se descarca jocu in 10 ore?
    Nu contează de pe ce cont le descarci. Tot atata timp ai la dispoziție. O sa încerc sa vad ce se întâmplă daca descarc din nou de pe alt cont (ca am vreo 3 de UK si unul de US in consola) pt ca aseară nu am citit si le-am pus la download pe ambele pe la ora 00. Am intrat vreo 15 minute in fiecare înainte sa ma culc. Abia dupa aia am citit sj mi-am dat seama ca dimineață n-o sa mai fie disponibile. Cand am intrat azi, Sackboy dispăruse de tot și DS avea lacăt.

  18. #3898 SP
    Manager paul's Avatar
    Tocmai asta am zis, le descarci de pe alt cont si le joci de pe contul principal, in felul asta ai toate orele disponibile.

  19. #3899 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Ai încercat tu asta? Nu vad cum ar putea funcționa asa. Timer - ul începe din momentul in care dai download, nu contează pe ce cont esti. Ai X ore sa joci pe consola ai jocul luat de pe contul A.
    Rămâne de văzut daca mai pot juca alte X ore daca iau jocul si de pe contul B.

  20. #3900 SP
    Manager paul's Avatar
    Nu, au incercat altii. Jocul e acelasi cand e de pe aceeasi regiune, nu-l mai descarca inca o data.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 195 of 214 FirstFirst ... 95 145 185 193 194 195 196 197 205 ... LastLast

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  2. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23485 Last Post: 09-04-2024, 10:42
  3. Clubul PlayStation 4 By krOOm in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 18052 Last Post: 20-03-2024, 12:27
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts