Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 52 of 214 FirstFirst ... 2 42 50 51 52 53 54 62 102 152 ... LastLast
Results 1,021 to 1,040 of 4276

Thread: Clubul PlayStation 5

  1. #1021 SP
    Member codpin's Avatar
    Si eu as fi vrut sa fie Elder Ring lansat cu PS5 dar nu cree ca e gata. Mai degraba God of War 2.

    Elder Ring cred ca il lanseaza in 2021, practic in primul an de PS5 si va fi un system seller cum a fost si Bloodborne.

  2. #1022 SP
    Member fdkenzo's Avatar
    Impressed by DualSense Controller, Including Reportedly ‘Biometric Data Detection, Fingerprint Recognition’

    https://www.playstationlifestyle.net...ller-features/

  3. #1023 SP
    Senior Member Srachi's Avatar
    Deja is satul cu device-urile astea ce aduna biometric data, pt ce mai trebuie fingerprint sensor pe controlere? Ce mai vor astia sa stie si cate ore joaca aceași persoana? Deja mai nou nu-ți poti lua nimic electronic fără sa aibe microfon, vai ca mult ma ajuta Alexa si Google Assistant, de parca imi e greu sa apas niste butoane!!

    Ne bucuram ca telefoanele au facial recognition, fingerprint reader si iti mai ia si timbru vocal să meargă mai bine serviciile prin comanda vocală. In alte vremuri trebuia sa fi facut ceva si sa fi fost dus de politie sa ti se ia mugshot si fingerprints, acum le dam noi așa de buna voie!! Ne punem singur microfoane peste tot in casă nefortati de nimeni!! Nu mai gasesti nici telefoane la care sa le mai poti scoate bateria for f sake
    Usor ne-o mai prostit astia, bine ca nu or bagat si scaner laser sa-mi mai măsoare scula!!

  4. #1024 SP
    Member lukecelmare's Avatar
    Probabil pentru logare mai usoara incazul in care consola este folosita de mai multe persoane . Dar da e o porcarie .

  5. #1025 SP
    Senior Member Khufu's Avatar
    Quote Originally Posted by Srachi View Post
    Deja is satul cu device-urile astea ce aduna biometric data, pt ce mai trebuie fingerprint sensor pe controlere? Ce mai vor astia sa stie si cate ore joaca aceași persoana? Deja mai nou nu-ți poti lua nimic electronic fără sa aibe microfon, vai ca mult ma ajuta Alexa si Google Assistant, de parca imi e greu sa apas niste butoane!!

    Ne bucuram ca telefoanele au facial recognition, fingerprint reader si iti mai ia si timbru vocal să meargă mai bine serviciile prin comanda vocală. In alte vremuri trebuia sa fi facut ceva si sa fi fost dus de politie sa ti se ia mugshot si fingerprints, acum le dam noi așa de buna voie!! Ne punem singur microfoane peste tot in casă nefortati de nimeni!! Nu mai gasesti nici telefoane la care sa le mai poti scoate bateria for f sake
    Usor ne-o mai prostit astia, bine ca nu or bagat si scaner laser sa-mi mai măsoare scula!!

    De acord 100%. Toate astea prind in randul utilizatorilor de rand pentru ca devenim din ce in ce mai comozi. Este atat de evident ca toate datele noastre sunt stocate si distribuite pe cine stie unde, dupa nevoie. Ii dai omului sculele necesare sa isi puna singur microfoane in casa si o va face, pentru ca retelele sociale creeaza dependenta si ce vedem la altii, facem si noi. Chiar daca nu folosesc face recognition, fingerprint log in bla bla, oricum probabil ca au si datele mele, nu ma mint singur. Este aproape inevitabil sa reusesti sa treci de toate aceste "capcane" fara sa stie ei cate ceva despre tine si familia ta.

    Ma enerveaza teribil cand vorbesc cu cineva despre ceva anume si dupa putin timp am reclame in browserul de pe telefon cu fix acel lucru. Can they be more obvious? Nici macar nu se ascund.

    Problema cea mai mare este atunci cand doar gandesc lucrul ala, nu il verbalizez, si apoi imi apare reclama. That's some weird stuff

  6. #1026 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Haideti, va rog, sa ramanem on topic

    Eu sunt curios de locatia acelui fingerprint reader, in cazul in care chiar va exista unu in controller. Si oricum cred ca o sa fie doar pentru autentificare, ca sa nu mai stai sa schimbi userul manual, desi e cam stupid sa ai asa ceva in controller.

  7. #1027 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    Nu ma deranjeaza sa aiba senzor de amprenta, si nici microfon. Nu ma ascund nici de Google si nici de FBI, din partea mea pot sa imi instaleze camere web si in baie ca mi-e tot una.

  8. #1028 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Toți se plâng de chestiile astea, zic sa va aruncați telefoanele mobile

  9. #1029 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Măi dar un sfârc nu montează și ei pe gamepad? Uite așa... din când în când, să mai mângâi și tu ceva nice... Mai ales că arată gamepad-ul acela de zici că-i costum de baie.

    Și ca să fiu on-topic, pe lângă senzorul de amprentă, laser targeting si self destruct mode, Sony va introduce și modul "Kill them all". Imaginea spune totul.
    Attached Images Attached Images ps4_gamepad_scary.jpg

  10. #1030 SP
    Member morphine's Avatar
    Cred că sunt mai greu de cap azi. In mai vor să prezinte consola și în iunie jocurile ? https://www.playstationlifestyle.net...ssue-june-2nd/

  11. #1031 SP
    Junior Member OveMan's Avatar
    Doamne ajuta!!!

  12. #1032 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Da, dar Mai e saptamana viitoare. Sa vedem cand anume in Mai, daca nu cumva o lasa pe ultima saptamana si atunci ramane sa anunte tot in preajma E3-ului.

    Sper totusi sa anunte ceva conferinta in care chiar sa prezinte ce vrea lumea si sa termina cu tease-urile astea penibile.

  13. #1033 SP
    One Man Army Cristy's Avatar
    Sa ma scuteasca de discutii gen teoria chibritului despre SSD samd. Pe mine ma intereseaza sa arate odata cum arata consola si cat costa. A da, jocuri... aratati jocuri, ca nu o cumpar din alte motive.

  14. #1034 SP
    Member aleksandrel's Avatar
    Salut! Daca imi prezinta un Bloodborne 2 si imi ruleaza in 4k 60fps....poate Microsoft sa vina cu 8k si 120fps,degeaba. Jocurile exclusive fac diferenta!!

  15. #1035 SP
    Member Syni's Avatar
    Quote Originally Posted by aleksandrel View Post
    Salut! Daca imi prezinta un Bloodborne 2 si imi ruleaza in 4k 60fps....poate Microsoft sa vina cu 8k si 120fps,degeaba. Jocurile exclusive fac diferenta!!
    Bloodborne 2 nu cred, dar mă mulțumesc și cu Elden Ring


    Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

  16. #1036 SP
    Senior Member dark18's Avatar

  17. #1037 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    De nu s-a zis despre eventuri de prezentare in februarie, martie, aprilie si mai de mi s-a luat... pana la urma o vor nimeri, pentru ca trebe sa-l prezinte...

  18. #1038 SP
    Member clax_117's Avatar
    Sper sa nu fiu total offtopic , in acest caz imi cer scuze si va rog sa ignorati postarea mea.
    Cred ca s-a mai discutat aici despre un eventual pret al consolei, dar nu reusesc sa gasesc unde anume .. credeti ca pretul va fi in jur de 2000lei sau mai aproape de 3000 lei, poate chiar peste? intreb pentru ca ma tot gandesc si nu ma pot decide daca sa imi vand acum consola ps4 slim pentru a cumpara un pro, sau sa astept lansarea ps5 ? daca pretul va fi peste 3000lei nu cred ca imi voi permite sa o cumpar la lansare, poate peste vreo 2ani .. dar pe de alta parte, tinand cont ca am jucat aproape toate titlurile importante pe ps4 slim, nu cred ca merita acum sa-mi iau ps4 pro.

  19. #1039 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    Toate zvonurile spun ca va costa maxim $500.

  20. #1040 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Eu as miza pe un 599$. Deci cam 3500 lei la noi (TVA inclusiv).

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 52 of 214 FirstFirst ... 2 42 50 51 52 53 54 62 102 152 ... LastLast

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  2. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23485 Last Post: 09-04-2024, 10:42
  3. Clubul PlayStation 4 By krOOm in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 18052 Last Post: 20-03-2024, 12:27
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts