Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 11 FirstFirst 1 2 3 4 ... LastLast
Results 21 to 40 of 204

Thread: Demon’s Souls Remake

  1. #21 SP
    Senior Member Khufu's Avatar
    Bugsnax este UNICUL motiv pentru care ar trebui sa iei PS5 anul asta. Get your priorities straight

  2. #22 SP
    Member fdkenzo's Avatar
    Sigur este o eroare! Va veni Sony cu un rapsuns in scurt timp mai mult ca sigur. Jocul este deținut de Sony, deci, cam greu sa apara pe PC, dar mai ales pe alta consola...

  3. #23 SP
    Member kkkotto07's Avatar
    Quote Originally Posted by fdkenzo View Post
    Sigur este o eroare! Va veni Sony cu un rapsuns in scurt timp mai mult ca sigur. Jocul este deținut de Sony, deci, cam greu sa apara pe PC, dar mai ales pe alta consola...
    Daaa, ce eroare!

  4. #24 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by fdkenzo View Post
    Sigur este o eroare! Va veni Sony cu un rapsuns in scurt timp mai mult ca sigur. Jocul este deținut de Sony, deci, cam greu sa apara pe PC, dar mai ales pe alta consola...
    Se numește foame, nu eroare

  5. #25 SP
    Member fdkenzo's Avatar
    Clipul a fost dat jos de Sony, sustin in continuare ca este o eroare. Ma astept sa vina pe PC, insa pe alta consola nu cred...

  6. #26 SP
    Manager paul's Avatar
    Eroare confirmata:

  7. #27 SP
    Junior Member HakuRa's Avatar
    Si eu abia astept!

  8. #28 SP
    Member kkkotto07's Avatar
    Nu cred ca a fost o eroare, asa au gandit-o de la inceput si evident ca au dat inapoi cand au vazut atata hate. Nu poti sa faci asemenea erori, nu ai cum.

  9. #29 SP
    Senior Member Khufu's Avatar
    Ei zic ca a fost o eroare pentru ca persoana care era responsabila sa puna totul la punct a folosit acelasi template ca la Deathloop, fara sa se asigure.

    Ca e asa sau nu, sunt doar speculatii. Important este ca jocul sa fie bun.

  10. #30 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    100% nu a fost o eroare. Conferinta nu a fost live si totul a trecut prin 'nspe maini. Cel mai probabil nici ei nu stiu inca, sau inca nu au dat banu ca sa ramana asa.
    Dar conferinta aia nu a iesit fara cateva quality checks.

  11. #31 SP
    Junior Member Vulpine's Avatar
    Așa este, dar eroarea nu a apărut în timpul streamului conferinței, ci în trailerul pentru Demon's Souls postat după. Nu-i așa absurd să fi fost o eroare. În fond, ce au avut de câștigat din asta? Mai multă atenție? Cred că au avut destulă și fără.

  12. #32 SP
    Member zoli86's Avatar
    Quote Originally Posted by Khufu View Post
    Ei zic ca a fost o eroare pentru ca persoana care era responsabila sa puna totul la punct a folosit acelasi template ca la Deathloop, fara sa se asigure.

    Ca e asa sau nu, sunt doar speculatii. Important este ca jocul sa fie bun.
    Normal ca a fost o eroare, dar uni colegi de pe aici sunt cu teoria conspiratiei mai ceva ca Alex Jones.

    In alta ordine de ideii....Pamantul este plat

  13. #33 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Nu exista erori la nivelul asta. Ce va mai place sa va victimizati

    Nici ca ar avea vreo importanta daca iese sau nu si pe alte platforme. Cine vrea jocul, il joaca pe ce are si daca nu ruleaza pe ce are, isi cumpara ce trebuie daca-l vrea neaparat. That simple.

  14. #34 SP
    Junior Member Vulpine's Avatar
    Păi și care a fost scopul acestei denaturări intenționate? O să vrea acum să-și ia lumea PS5 după ce și-au făcut o oră iluzii că o să fie și pe PC?

  15. #35 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Cel mai probabil pana ieri se stia ca va iesi si pe PC chiar daca au vazut si s-a facut quality check pe conferinta de 15 ori, dar au renegociat ceva si nu-l mai scot, mai ales la ce hype este pentru el.
    Adevaratul motiv doar ei il vor cunoaste.

  16. #36 SP
    Member SeCeX's Avatar
    Au renegociat in al 12 lea ceas? Cand totul este asa calculat?

  17. #37 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Again, este cum vreti voi, la fel ca si in cazul pretului consolelor. Dar va inselati daca credeti ca ei lasa lucrurile asa la intamplare - totul este calculat foarte bine si totul se rezuma la bani.

    Ei stiu ce s-a intamplat aici, dar 100% nu a fost o eroare si nu a scapat nimic.

  18. #38 SP
    Senior Member PoisonRemedy's Avatar
    Eu zic sa va linistiti, daca a zis Razvan ca e 100% atunci asa e.

  19. #39 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    I-auzi...

  20. #40 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Quote Originally Posted by PoisonRemedy View Post
    Eu zic sa va linistiti, daca a zis Razvan ca e 100% atunci asa e.
    Eu zic sa terminati cu comentarii de genu asta. Asa cum toata lumea e libera sa participate la o discutie si eu liber sa-mi spun parerea.

    Iar in discutia de fata, dupa ce au avut atatea luni la dispozitie in care nu au dat nicio informatie, totul a fost verificat si ras-verificat inainte sa intra in aceasta conferinta. Nu au nicio scuza si nu a fost nicio greseala.
    Oricine crede in greseli la nivelul asta e super naiv.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 11 FirstFirst 1 2 3 4 ... LastLast

Similar Threads

  1. Resident Evil 4 Remake By memwarrior in forum Console Club
    Replies: 61 Last Post: 15-09-2023, 05:08
  2. Resident Evil 2 Remake By RonanN1 in forum Console Club
    Replies: 38 Last Post: 15-06-2023, 12:56
  3. Resident Evil 3 Remake By Dant3 in forum Console Club
    Replies: 49 Last Post: 14-06-2022, 14:25
  4. Replies: 1 Last Post: 01-02-2011, 23:25
  5. Final Fantasy IV Remake By Zombozo in forum Console News
    Replies: 2 Last Post: 14-12-2010, 21:22

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts