Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 2 FirstFirst 1 2
Results 21 to 23 of 23

Thread: F.I.S.T.: Forged in Shadow Torch

  1. #21 SP
    Member codpin's Avatar
    Suna bine! Momentan vad ca esti singurul care a zis ceva de joc. Cam multa liniste aici.

    Cred ca o sa-l iau si eu cand intra la reducere. Acum am ce juca.

  2. #22 SP
    Senior Member Srachi's Avatar
    Cred ca sunt undeva aproape de sfarsit, jocul are doua nivele de dificultati, easy si normal, pe normal pe la jumatatea jocului devine greu apoi foarte greu pentru nervii mei, sunt mini boss-i si boss-i grei. Eu l-am si pus pe easy ca prea imi testa rabdarea, nu mai am atentia si indemanarea de acum 20 de ani!
    Grafica mi se pare super, nivele diversificate, arme care fiecare se preteaza la diferiti inamici, platforming bun care pana acuma mie unu nu mi-a creat probleme.

  3. #23 SP
    Senior Member Srachi's Avatar
    L-am terminat, nu credeam ca e asa lung 17 ore 15 minute. Am tot schimbat dificultatea, mai puneam pe normal dar ajungeam sa pun inapoi pe easy si tot asa. Jocul asta cine il termina pe normal ii gamer inrait, foarte greu mai la sfarsit pe normal mai les boss-ul. Ma joc sa ma destind nu sa ma enervez, a fost fain jocul dar mi-a ajuns!

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 2 FirstFirst 1 2

Similar Threads

  1. Shadow Warrior 3 By razvanrazy in forum Console Club
    Replies: 9 Last Post: 01-02-2023, 20:01
  2. Shadow Warrior 2 By DeathOfArt in forum Console Club
    Replies: 8 Last Post: 13-06-2017, 16:06
  3. Shadow of Mordor 2 By Dant3 in forum Console Club
    Replies: 82 Last Post: 09-06-2017, 12:02
  4. Shadow Realms By Dant3 in forum Jocuri PC
    Replies: 3 Last Post: 21-08-2014, 01:50
  5. Shadow Warrior By ReNeGaDe124 in forum Console Club
    Replies: 2 Last Post: 26-08-2013, 21:22

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts