Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 14 of 18 FirstFirst ... 4 12 13 14 15 16 ... LastLast
Results 261 to 280 of 346

Thread: Totul despre accesoriile consolei Sony PlayStation 5

  1. #261 SP
    Member ConuGeo's Avatar
    Da, îl am de o lună jumătate. L a recunoscut din prima, 6360 mb/s citire. Am copiat 120 GB în 3 min.Sunt mulțumit de el, opțional ii poti pune alt cooler, nu pe cel cu care vine în pachet. Eu l am pus pe cel stoc.

  2. #262 SP
    Senior Member sexbobomb91's Avatar
    La fel si mie, mi l-a recunoscut instant dar la prima formatare mi-a aratat doar 6060 MB/s; l-am reformatat si apoi mi-a aratat in jur de 6350 MB/s.
    Am mutat cateva chestii de pe internal storage si intr-adevar a fost destul de rapid.
    Testat cam 2 ore Ratchet & Clank: Rift Apart instalat direct pe el si totul a mers perfect .

  3. #263 SP
    Member Papillon_'s Avatar
    Quote Originally Posted by sexbobomb91 View Post
    A mai incercat cineva SSD-ul asta cu PS5 ( ADATA XPG Gammix S70 Blade ): https://altex.ro/solid-state-drive-s...DAGAMMIXS70B2/ ?
    Are review-uri bune si pretul e chiar ok.
    Azi ar trebui sa-mi ajunga, voi da un update dupa ce il testez.
    Pretul e foarte bun, acum 2 ani S70 Blade, 2TB era 1600 de lei ! iar Samsung 980 PRO Heatsink Gen.4, 1TB era 1100 de lei!
    SSD-urile Gen.4 NVMe sau ieftinit foarte mult, singurul produs unde preturile au scazut in vremurile astea cu inflatie de doua cifre.

    Urmaresc si eu de ceva timp acel SSD pentru PS5, desi ma gandeam sa cumpar si pentru laptop sau desktop.
    Sony a ales cea mai buna varianta cu adoptarea standardului SSD NVMe de pe PC, aici chiar e concurenta buna si preturi mici fata de SSD-ul pentru XSX.

  4. #264 SP
    Senior Member sexbobomb91's Avatar
    Mda, foarte proasta decizie au facut cu expansion-ul pentru xbox.
    Cel de 2TB are $280 MSRP .
    Trebuiau sa invete din lectia care a primit-o Sony cu Vita.

  5. #265 SP
    Member Papillon_'s Avatar
    Corect, au facut aceeasi prostie pe care a facut-o Sony cu cardurile proprietare de memorie pe Vita.

  6. #266 SP
    Manager paul's Avatar
    Quote Originally Posted by PlayStation.Blog
    On July 27, the LeBron James Limited Edition PS5 console cover will launch in the U.S. exclusively through direct.playstation.com for $64.99.

    The LeBron James Limited Edition DualSense wireless controller will also launch on July 27 in the U.S. and additional countries, including the U.K., France, Germany, Austria, Spain, Portugal, Italy and Benelux. Preorders for the controller will be available in these countries starting this Thursday, June 29, exclusively through direct.playstation.com. Additionally, fans in Canada can preorder the controller from participating retailers, starting this Thursday.

    The controller will be available for a suggested retail price of $79.99 / €79.99 / £69.99 / $99.99 CAD, while supplies last.
    LeBron James Limited Edition PS5 accessories launch in select markets on July 27 – PlayStation.Blog
    Attached Images Attached Images 970d0904ec3b9573f1313a15e2d1aaee33560055.jpg 247986e521f6fa4f53d30e070818001c989120f1.jpg

  7. #267 SP
    Member codpin's Avatar
    Ce uratenie oribila... Fugly

    Sent from my SM-A528B using Tapatalk

  8. #268 SP
    Junior Member Rasher's Avatar
    Stiti cumva cand si daca apar acele accesorii cu Spider-Man 2 pentru PS5 (Controler si Faceplates) ?

  9. #269 SP
    Member musat's Avatar
    Vreau sa cumpar faceplate pentru Ps5 disc edition. Aveti asa ceva? Si de unde le-ati cumparat? Azi am pierdut stocul de la Altex, cele cu SpiderMan 2 si vreau sa cumpar din alta parte. Am gasit numai pe site-uri externe, am gasit asa ceva aici (https://www.etsy.com/search?q=facepl...ref=search_bar) dar a cumparat cineva de aici?

  10. #270 SP
    Junior Member SieNoK's Avatar
    altex.ro/promo/extra-weekend/gaming-jocuri/15-extra-la-jocuri-si-accesorii-sony-ps5

    -15% la accesoriile din oferta, cu codul sony15app care functioneaza doar in aplicatia iOS/Android

  11. #271 SP
    Senior Member sexbobomb91's Avatar
    PlayStation is buying premium headphone brand Audeze
    Inca nu am testat casti cu Planar Magnetic drivers dar de-abia astept sa le incerc.
    Low latency lossless audio pentru castile noi "Pulse Explore earbuds" si "Pulse Elite" iarasi suna foarte bine.

    Mai multe informatii despre ele: https://blog.playstation.com/2023/08...ear-at-199-99/ .

    Cred ca Pulse Elite m-ar interesa mai mult decat Explore-ul .

  12. #272 SP
    Senior Member Encman's Avatar
    Am vazut si eu mai devreme.. in cazul meu sper sa fie ceva de capul celor Explore.
    Si la 200 EUR probabil.. ar trebui sa fie.

  13. #273 SP
    Senior Member sexbobomb91's Avatar
    We have Spider-man plates at home : https://dbrand.com/shop/special-edition/arachnoplates

  14. #274 SP
    Manager paul's Avatar
    Deep Earth Collection:
    Quote Originally Posted by PlayStation
    Volcanic Red, Cobalt Blue, and Sterling Silver coming soon to DualSense wireless controllers and PS5 console covers.
    The DualSense wireless controller in Volcanic Red and Cobalt Blue will launch on November 3, while the DualSense wireless controller in Sterling Silver will launch on January 26.
    The PS5 Console Covers in Volcanic Red and Cobalt Blue will launch on November 3, while the PS5 Console Covers in Sterling Silver will launch on January 26.

  15. #275 SP
    Senior Member sexbobomb91's Avatar
    Super nuanțe. Inițial nu am fost mare fan culorii roșie dar pe o mobilă gri/bej îmi place cum arată cu faceplate-urile Spider-man 2.
    Sigur ar arăta bine și Volcanic Red.

  16. #276 SP
    Junior Member Rasher's Avatar
    M-au sunat de la eMAG ca din pacate vor fi nevoiti sa imi anuleze comanda de la Spider-Man Faceplates PS5 pentru ca distribuitorul/producatorul a alocat un numar foarte mic pentru Romania si eMAG cumva a ajuns sa nu aiba deloc.

    In momentul asta sunt cel mai depresiv om.
    Daca a prins totusi cineva aceste Spider-Man Faceplatest pt PS5 Disc Version, ofer si dublu doar sa le am

  17. #277 SP
    Member codpin's Avatar
    Incearca si de la dbrand poate iti place editia lor pt spiderman.

  18. #278 SP
    Senior Member sexbobomb91's Avatar
    Peste tot se pare că au fost prea puține, de aia-i luau si cei de la dbrand la mișto pe Sony.
    Dar eu cred că vor mai scoate un batch, cererea a fost imensă.

  19. #279 SP
    Senior Member Encman's Avatar
    A cumparat careva un controller Wireless PlayStation DualSense, Alb de la FLANCO in primavara anului trecut? Ce pret avea?
    Poate gaseste careva pretul pe vreun bon de-atunci.

    Am cumparat unul in MAI-2022 iar acum vreau sa-l duc la garantie. Din pacate am pierdut bonul fiscal.
    Dar incerc sa vorbesc cu cei de la Flanco sa idendifice produsul in baza tranzactiei bancare de la acea data.
    Am gasit-o in Homebank (cred) iar pretul pare sa fi fost 349.99.

    Cu toate ca sunt 99% sigur ca este tranzactia corecta.. o confirmare a pretului ar fi binevenita.

  20. #280 SP
    Senior Member Srachi's Avatar
    Quote Originally Posted by Rasher View Post
    M-au sunat de la eMAG ca din pacate vor fi nevoiti sa imi anuleze comanda de la Spider-Man Faceplates PS5 pentru ca distribuitorul/producatorul a alocat un numar foarte mic pentru Romania si eMAG cumva a ajuns sa nu aiba deloc.

    In momentul asta sunt cel mai depresiv om.
    Daca a prins totusi cineva aceste Spider-Man Faceplatest pt PS5 Disc Version, ofer si dublu doar sa le am
    La fel m-au anunțat prin email si pe mine, își bat joc de clienți, nu că as murii fără Spiderman dar nu prea imi place consola pe alb, astea aratau bine asa cu rosu si negru.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 14 of 18 FirstFirst ... 4 12 13 14 15 16 ... LastLast

Similar Threads

  1. Totul despre accesoriile consolelor Xbox Series X|S By paul in forum Microsoft Xbox Series
    Replies: 103 Last Post: 24-03-2024, 11:28
  2. Totul despre accesoriile consolei Sony PlayStation 4 By MonkY in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 549 Last Post: 27-01-2024, 20:08
  3. Totul despre accesoriile consolei Xbox One By MonkY in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 236 Last Post: 06-12-2019, 23:57
  4. Totul Despre Emulare pe PC... By Strike105X in forum Jocuri PC
    Replies: 3 Last Post: 09-12-2014, 18:08
  5. Totul despre WoW By Razvan in forum Stories & Other News
    Replies: 0 Last Post: 10-12-2009, 20:30

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts