Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 50 of 404 FirstFirst ... 40 48 49 50 51 52 60 100 150 ... LastLast
Results 981 to 1,000 of 8079

Thread: PS5 - achizitie din Romania

  1. #981 SP
    Junior Member forgame's Avatar
    Acum am facut si eu cont aici.. sa primesc emai cu notificarile.. urmaresc de la 00 dar se pare ca am ratat alea 10 20 min importante
    asta este.. acum sunt calare pe email cum vine ceva.. poate poate..

  2. #982 SP
    Junior Member bebecub's Avatar
    Va prezint si experienta mea cu Emag si livrare PS5

    PS5 - comanda plasata pe 17 sept la 20:58 -> nu a plecat inca de la Emag, estimare incepand cu 21
    Controller PS5 - comanda plasata pe 17 sept la 21:19 -> Produse in curs de livrare, ajunge azi.

    Numai Emag ar putea face o asemenea stupizenie.
    Attached Images Attached Images controller.jpg ps5.jpg

  3. #983 SP
    Junior Member rrrradu's Avatar
    s a putut prinde la orange de cine a fost pe faza,dezamagitor a fost ca nu au avut versiunea digitala

  4. #984 SP
    Member JohnnyUSA's Avatar
    Cred ca va fi mai greu cu versiunea digitala in perioada asta. Nu stiu de ce am senzatia ca sunt stocuri mai mari cu varianta cu disc.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  5. #985 SP
    Junior Member rrrradu's Avatar
    si mie mi a trecut prin cap,asta e pana la urma,macar sa o prind si pe aia,la orange am zis pas pt ca am fost convins ca o sa mai fie pe undeva consola,daca m am inselat ma iau singur la bataie

  6. #986 SP
    Junior Member DaLord's Avatar
    Si pana la urma la altex mai se mai vand sau nu?

  7. #987 SP
    Member Ramon's Avatar
    Am primit si eu PS5 de la Altex curier intern, Bucuresti

  8. #988 SP
    Junior Member vitelu2002's Avatar
    Am primit și eu consola..Altex

    Trimis de pe al meu SM-N975F folosind Tapatalk

  9. #989 SP
    Junior Member forgame's Avatar
    Fu***ng F5 day... asa trebuie botezata Sfanta Fu***ng F5 day! sa fie marcata cu cruce rosie la crestini sau semiluna la rest`.. )

  10. #990 SP
    Junior Member Wizller11's Avatar
    Am vazut posturi pe reddit ca unii au primit consola cu disc in cutia de consola digitala deci e o posibilitate sa fi fost mai multe comenzi pentru versiunea digitala, dar asta este doar o speculatie!

  11. #991 SP
    Junior Member drrakku11's Avatar
    Eu am sunat la Altex si nenea de la telefon a spus ca nu au consola. Eu am i-am spus ca aparea inainte pe site, dar nu putea fi adaugata in cos si nenea a zis ca asta aparea pentru ca am cautat pe google altex si ps5 (egal love), eu nefacand acest lucru. I-am explicat asta, nu a vrut sa creada si apoi ca sa incheie mai repede conversatia a spus ca era o eroare si a inchis. Nici macar un pa nu a spus.

    Prin comparatie, cel de la Emag cu care am vorbit a zis ca toate consolele sunt date la precomenzi si sa adaug produsul la favorite si asa o sa fiu anuntat cand o sa mai intre in stoc, dar nu crede ca azi. Macar a fost prietenos spre deosebire de domnul tafnos de la Altex.

  12. #992 SP
    Junior Member ReedV's Avatar
    A venit si la mine Cargus acum.

  13. #993 SP
    Member xenocid's Avatar
    Raportul pare de 8:1 în favoarea variantei cu disk
    https://twitter.com/6d6f636869/statu...60368179716096
    L.E. În Japonia

  14. #994 SP
    Junior Member rrrradu's Avatar
    eu nu prea m as baza pe cate un nenea care era la call center

  15. #995 SP
    Junior Member drrakku11's Avatar
    Nici eu nu as vrea sa ma bazez pe ce a spus nenea, dar avand in vedere ca nici macar nu mai exista sectiune de console la ps5 pe Altex... Asta e, valul 2.

  16. #996 SP
    Member storm89shadow's Avatar
    Vad ca Altex a scos de tot consola din meniu
    O aveam salvata la favorite si a disparut. Cred ca s-au saturat zilele astea de telefoane.

  17. #997 SP
    Junior Member Tony7Y's Avatar
    Cei care doresc versiunea digitala, sunt curios totusi ce avantaje vedeti la aceasta, pe langa pretul mai mic.

    In cazul PS4, jocurile in PS Store le-am gasit de multe ori mult mai scumpe decat variantele pe disc.
    Cred ca e deajuns sa cumperi 3-4 jocuri digitale si deja avantajul de 500 lei se duce.
    Jocurile pe disc pot fi cumparate de multe ori la oferta in diverse magazine. Ca sa nu mai zic de varianta OLX sau imprumut de la prieteni.

  18. #998 SP
    Junior Member dumiandrei99's Avatar
    Quote Originally Posted by Tony7Y View Post
    Cei care doresc versiunea digitala, sunt curios totusi ce avantaje vedeti la aceasta, pe langa pretul mai mic.

    In cazul PS4, jocurile in PS Store le-am gasit de multe ori mult mai scumpe decat variantele pe disc.
    Cred ca e deajuns sa cumperi 3-4 jocuri digitale si deja avantajul de 500 lei se duce.
    Jocurile pe disc pot fi cumparate de multe ori la oferta in diverse magazine. Ca sa nu mai zic de varianta OLX sau imprumut de la prieteni.
    De acord in totalitate

  19. #999 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Sunt mulți care au zeci/sute de jocuri digitale si cumpără doar digital. Sunt persoane care au bani si nu ii interesează si sunt persoane care cumpără jocuri digitale doar la reducere si sunt preturi bune de multe ori.

    Sent from my SM-N960F using Tapatalk

  20. #1000 SP
    Member DeepKiss's Avatar
    Quote Originally Posted by bicky1310 View Post
    Sunt mulți care au zeci/sute de jocuri digitale si cumpără doar digital. Sunt persoane care au bani si nu ii interesează si sunt persoane care cumpără jocuri digitale doar la reducere si sunt preturi bune de multe ori.

    Sent from my SM-N960F using Tapatalk
    Plus opțiunea de share games cu un prieten. Plătiți odata și-l jucați amandoi !

    Trimis de pe al meu SM-G973F folosind Tapatalk

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 50 of 404 FirstFirst ... 40 48 49 50 51 52 60 100 150 ... LastLast

Similar Threads

  1. Xbox Series X|S - achizitie din Romania By paul in forum Microsoft Xbox Series
    Replies: 1047 Last Post: 17-08-2023, 09:48
  2. Pot juca jocuri din Romania pe PS4 din America? By SnowPhantom in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 7 Last Post: 19-11-2013, 16:07
  3. Locuri frumoase din Romania By vasilescui in forum Travel & Fashion
    Replies: 0 Last Post: 05-05-2011, 08:24
  4. Replies: 9 Last Post: 28-02-2011, 13:53
  5. Reviste de profil din Romania By rodarkone in forum Console Club
    Replies: 23 Last Post: 11-08-2008, 13:27

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts