Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 56 of 404 FirstFirst ... 6 46 54 55 56 57 58 66 106 156 ... LastLast
Results 1,101 to 1,120 of 8079

Thread: PS5 - achizitie din Romania

  1. #1101 SP
    Teo
    Senior Member Teo's Avatar
    https://www.mobilissimo.ro/stiri-div...biu3VmGiBmZcXE

    Pentru că stocul de console pe care Altex l-a primit nu se ridică nici pe aproape la nivelul numărului de clienți interesați de achiziție, retailerul ar fi decis să organizeze o tombolă prin care vor fi desemnați cei care pot cumpăra un PS5. Suntem informați că ALTEX are doar 300 de console PlayStation 5 în stoc și că există peste 500 de persoane interesate de achiziție.Cei care vor să cumpere o consolă PlayStation 5 vor trebui să se înscrie mâine în pagina dedicată pe care Altex o va publica în jurul orei 12:00 - 13:00 și să achite integral consola în contul client. Această perioadă de înscriere va dura o săptămână, iar apoi retailerul va realiza o tragere la sorți pentru desemnarea celor 300 de clienți ce vor putea cumpăra consola PS5. Cei care nu "câștigă" dreptul de achiziție își vor primi banii înapoi.
    Ar fi bizar sa fie adevarata aceasta informatie.

  2. #1102 SP
    Manager paul's Avatar
    Email de la Orange:
    Quote Originally Posted by Orange Romania
    Multumim pentru interesul acordat noii console PlayStation®5

    Daca nu ai reusit sa fii printre cei care au plasat o comanda in magazinul online, te asiguram ca depunem tot efortul sa iti punem la dispozitie consola ta preferata cat mai curand. Ramai alaturi de noi, te vom tine la curent cu ultimele noutati.

  3. #1103 SP
    Member TravisPastrana's Avatar
    Quote Originally Posted by keanustar View Post
    Probabil abia duminica noaptea o preia curierul, daca la tine tot sameday livreaza. Maxim sa ii suni luni dimineata dupa ce iti da SMS, sa te duci dupa el.
    Nici nu stiu cu ce ma astept sa vina. Ultimele 6-7 colete de la emag(vandut de emag) au venit exclusiv cu Fan Courier.
    Aia este acuma. Ma bucur ca unii au primit la timp si se pot bucura de ea incepand de astazi/maine.

  4. #1104 SP
    Junior Member Bogdanl87's Avatar
    S-a bagat in stoc pe altex.


    Sariti!

  5. #1105 SP
    Manager paul's Avatar
    Altex:
    - Standard: Consola PlayStation 5 (PS5) 825GB, White
    - Digital: Consola PlayStation 5 (PS5) 825GB, Digital Edition, White

    Media Galaxy:
    - Standard: Consola PlayStation 5 (PS5) 825GB, White
    - Digital: Consola PlayStation 5 (PS5) 825GB, Digital Edition, White



    Campania “Rezerva-ti locul în marea tombola PS5“
    5. Mecanismul Campaniei:

    In perioada 19 - 24 noiembrie 2020, ora 23:59, pe site-urile altex.ro si mediagalaxy.ro se va desfasura campania “Rezerva-ti locul în marea tombola PS5“.

    Se vor organiza doua trageri la sorti, dupa cum urmeaza:

    • una pentru consola PlayStation 5 - versiune digitala CNSPS51TBDGT

    • una pentru PlayStation 5 - versiune Blue Ray CNSPS51TB.

    Persoana eligibila conform art.2 poate participa la una sau la ambele trageri la sorti, o singura data, de pe un cont inregistrat pe altex.ro sau mediagalaxy.ro .

    In cadrul campaniei, participantii isi pot castiga dreptul de a cumpăra noua consola PlayStation 5 (versiunea digitala CNSPS51TBDGT - sau versiunea Blue Ray CNSPS51TB - in functie de produsul pentru care opteaza) de pe altex.ro sau mediagalaxy.ro prin tragere la sorti.

    Campania “Rezerva-ti locul în marea tombola PS5“ se desfasoara in perioada 19 - 24 noiembrie 2020, pana la maximum ora 23:59.

    Participantii se pot inregistra la tragerile la sorti prin inscrierea numelui, prenumelui, adresei valide de e-mail, nr. de telefon, codului produsului si achitarea integrala a pretului consolei, în avans.

    Extragerile vor avea loc in data de 25 noiembrie 2020 si vor fi efectuate de reprezentanti ai organizatorului, prin intermediul site-ului tragerilasorti.ro , in baza prezentului regulament autentificat notarial.

    Extragerile pentru versiunea digitala CNSPS51TBDGT si versiunea Blue Ray CNSPS51TB se vor efectua aleatoriu din lista participantilor eligibili (care au parcurs etapele inscrierii si au furnizat datele necesare identificarii si alocarii consolei PlayStation 5 achizitionata).

    Pentru protectia datelor cu caracter personal ale participantilor, se vor aloca numere de participare care corespund fiecarui participant inregistrat, fara a se incarca in platforma tragerilasorti.ro , date si informatii cu caracter personal. Verificarea corespondentei dintre numarul de participare alocat si datele de identificare ale participantului, se va face manual de catre un reprezentant desemnat.

    Castigatorii vor fi contactati prin email/telefon, in termen de 3 zile lucratoare de la efectuarea extragerii, pe adresa/nr.telefon inregistrate in contul de utilizator; acestora li se vor solicita informatii suplimentare necesare livrarii produsului.

    Se vor livra strict produsele care au fost achitate initial, respectiv noua consola PlayStation 5 (versiunea digitala CNSPS51TBDGT sau versiunea Blue Ray CNSPS51TB) - in functie de produsul pentru care opteaza.

    Termenul maxim de livrare este de 3 zile lucratoare de la data anuntarii castigatorilor.

    In cadrul prezentei Campanii, un participant poate castiga dreptul de a cumpara o singura consola PlayStation 5 (versiunea digitala CNSPS51TBDGT sau versiunea Blue Ray CNSPS51TB) - in functie de produsul pentru care opteaza.

    Nu sunt impuse cheltuieli directe sau indirecte suplimentare pentru participarea la aceasta campanie, cu exceptia cheltuielilor normale (tarife de internet – accesare site pentru plasare si plata comanda online, costuri electricitate, tarife servicii de telefonie mobile, etc) ocazionate de actiunea de inscriere/ participare si plata in avans a consolei PlayStation 5 ca drept de inscriere/ participare.

    Clientii care au participat la aceasta campanie si au achizitionat in avans consola PlayStation 5, dar nu au fost extrasi drept castigatori, vor primi banii inapoi in termen de 3 zile lucratoare.

    In cazul refuzului castigatorilor de a beneficia de dreptul de a achizitiona noua consola PlayStation 5 sau in cazul imposibilitatii validarii lor, conform prezentului Regulament, acestia vor pierde dreptul de a primi consola PlayStation 5 (versiunea digitala CNSPS51TBDGT sau versiunea Blue Ray CNSPS51TB - in functie de produsul pentru care opteaza) si li se vor restitui sumele achitate in avans.
    Regulament tombola PlayStation 5 | Altex

  6. #1106 SP
    Junior Member rrrradu's Avatar
    AM PRINS DIGITAL!!!!MULTUMESC TUTUROR

  7. #1107 SP
    Junior Member Bogdanl87's Avatar
    Din pacate e cu tragere la sorti.

  8. #1108 SP
    Junior Member DaLord's Avatar
    Si eu digital. Sa ti dea dumnezeu sanatate!!

  9. #1109 SP
    Junior Member Tony7Y's Avatar
    L-am prins si eu. Varianta cu Disc. Multam mult!

  10. #1110 SP
    Junior Member aethere92's Avatar
    După lupte seculare și telefoane peste telefoane date la eMAG, sper într-un final să rezolv să primesc consola mâine. Picătura care a umplut paharul a fost că au făcut garanția de pe data de 19.11.2020, deși data mea de livrare apărea ca începând cu 21 noiembrie.... ce pot să zic, o lansare de toată frumusețea

  11. #1111 SP
    Member bartonn's Avatar
    Nici aici nu am prins...Cum draq?

  12. #1112 SP
    Junior Member Tony7Y's Avatar
    Eu am dat comanda, am platit-o dar am 2 mail-uri. Unul cu comanda, unul cu tragerea la sorti.
    Pana la urma l-am prins sau nu?

  13. #1113 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Mizerie. Am plătit doua ca imi trebuie si pt sotie. Si dupa aia vad mailurile ca e cu tragere la sorti si in regulament scrie ca ma pot înscrie o singură dată la tombolă de pe un cont. Deci am plătit doua degeaba?

    Sent from my SM-N960F using Tapatalk

  14. #1114 SP
    Junior Member rrrradu's Avatar
    din moment ce am primit mail ca imi va fi procesata comanda eu prespun ca aia e tot dar cine mai stie

  15. #1115 SP
    Junior Member edy100's Avatar
    Si pe Media Galaxy!

  16. #1116 SP
    Junior Member Bogdanl87's Avatar
    Vad ca nu mai sunt in stoc. Spun doar disponibil pentru precomanda.

  17. #1117 SP
    Member kostyn26's Avatar
    ati prins nimic....ati blocat banii pentru un loc la tragerea la sorti din 25 noiembrie, daca veti fi extrasi veti beneficia de consola, daca nu veti vedea banii inapoi in aproximativ 3 zile lucratoare.

  18. #1118 SP
    Junior Member Cynical_fairy's Avatar
    Nu e normal, 0 comunicare , e un furtișag și înșelătorie , sub demnitatea unui gigant ca Altex

  19. #1119 SP
    Member kostyn26's Avatar
    Quote Originally Posted by Cynical_fairy View Post
    Nu e normal, 0 comunicare , e un furtișag și înșelătorie , sub demnitatea unui gigant ca Altex
    de acord, era sa o patesc si eu, cand sa bag datele de pe card am primit mail ca m am inscris la tombola....hopaaa, ia stai asa. Urat, foarte urat...m-am retras. Nu mi se pare ok in vremurile astea sa blochez 2500 ron 1 saptamana pentru o sansa, parerea mea. Si nu se face asa,lasi omul sa dea cu cardul crezand ca o sa cumpere consola si ce sa vezi, surpriza. Mizerabil

  20. #1120 SP
    Junior Member Tony7Y's Avatar
    Nu e normal sa te bage intr-o tombola fara sa anunti clar inainte asta.
    Pui un produs la vanzarea, omul da banii sa-l cumpere si tocmai dupa il anunti ca e defapt o tombola?

    Ciudat ca totusi nu mai sunt in stoc. Daca e tombola, nu trebuia sa fie in stoc toata saptamana sa se inscrie lumea?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 56 of 404 FirstFirst ... 6 46 54 55 56 57 58 66 106 156 ... LastLast

Similar Threads

  1. Xbox Series X|S - achizitie din Romania By paul in forum Microsoft Xbox Series
    Replies: 1047 Last Post: 17-08-2023, 09:48
  2. Pot juca jocuri din Romania pe PS4 din America? By SnowPhantom in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 7 Last Post: 19-11-2013, 16:07
  3. Locuri frumoase din Romania By vasilescui in forum Travel & Fashion
    Replies: 0 Last Post: 05-05-2011, 08:24
  4. Replies: 9 Last Post: 28-02-2011, 13:53
  5. Reviste de profil din Romania By rodarkone in forum Console Club
    Replies: 23 Last Post: 11-08-2008, 13:27

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts