Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 58 of 404 FirstFirst ... 8 48 56 57 58 59 60 68 108 158 ... LastLast
Results 1,141 to 1,160 of 8079

Thread: PS5 - achizitie din Romania

  1. #1141 SP
    Junior Member rrrradu's Avatar
    mi se pare foarte mizerabila schema,daca ar fi anuntat din capul locului ca asa procedeaza ma inscriam,nu era asta problema,oricum altundeva nu mai prind,daca am o sansa o sa profit de ea,dar e penibil sa procedezi tu asa ca ditamai firma

  2. #1142 SP
    Junior Member DaLord's Avatar
    Oare de ce numai alea standard inca mai pot fi comandate, alea digitale nici nu mai apar. Nu s-o fi strans inca totalul pentru standard?

  3. #1143 SP
    Member VictusG's Avatar
    Quote Originally Posted by Razvan Daemon View Post
    Cu riscul de a fi luat la scandal, dar era menționat fix sub preț ca e rezervare pentru tombola.
    Nu era la primele, pentru ca dupa ce am primit mesajul cu tombola, am mai dat inca odata pe pagina sa vad daca aparea undeva si nu era scris nicaieri

  4. #1144 SP
    Junior Member gbitzu's Avatar
    mie imi e apare la statusul comenzii: precomanda confirmata... asta după ce a fost acceptata plata.. același status îl aveti si voi?

  5. #1145 SP
    Junior Member Bogdanl87's Avatar
    Mie imi apare:
    Confirmata integral


    Si nici nu zice nimic de precomanda.

  6. #1146 SP
    Junior Member Razvan Daemon's Avatar
    Quote Originally Posted by Tony7Y View Post
    Acum au schimbat. Nu mai apare in Stoc, apare doar Comanda, disponibil din 25/11 si dau si informatiile despre tombola.
    Probabil asa voiau ei sa faca de la inceput. Cum nu au facut asta, ar trebui sa onoreze comenzile date fara tombola.

    @Razvan: Initial cand au aparut in Stoc, banner-ul ala nu a fost acolo. Dupa le-au pus ca nu mai sunt in stoc si au schimbat acum in Comanda.
    Atunci cu furcile scoase
    Eu când am deschis de curiozitate linkul așa apărea

  7. #1147 SP
    Junior Member DaLord's Avatar
    Quote Originally Posted by Bogdanl87 View Post
    Mie imi apare:
    Confirmata integral


    Si nici nu zice nimic de precomanda.
    ila fel si la mine

  8. #1148 SP
    Member mladin86's Avatar
    mai pot sa intru la tombola de undeva ?

    link va rog

  9. #1149 SP
    Junior Member razzz911's Avatar
    mie "confirmata manual"ce o insemna aia?

  10. #1150 SP
    Junior Member Bogdanl87's Avatar

  11. #1151 SP
    Member jetssskii's Avatar
    Mie imi apare confirmata integral.. Am comandat inainte sa apara bannerul, nu am fost informat deloc de tombola, iar daca nu primesc consola mi se pare o magarie extraordinar de mare.

  12. #1152 SP
    Junior Member thomasapostol's Avatar
    Salut!

    Eu am "Plata in asteptare", am facut plata acum 50 minute. Cine mai are asa?

    Thanks

  13. #1153 SP
    Junior Member Tony7Y's Avatar
    Deci unii avem statusul de Confirmata manual/Integral, altii sunt cu Precomanda Confirmata.

    Informatiile despre tombola au fost date doar la cei care au apucat sa dea cu precomanda.
    Noi restul le-am primit extra pe email.

    Ma astept ca atunci cand ajung la Media Galaxy sa imi zisa ca ei nu au acces sa imi verifice comanda de la Altex.

  14. #1154 SP
    Junior Member Bodo02's Avatar
    Si eu am dat cand nu era pus banner si era "In stoc", insa mie mi apare confirmata manual.. Voi ati primit si mail cu inscrierea la tombola?

  15. #1155 SP
    Member thedeadman14's Avatar
    Haha, eu am dat X cand am ajuns la fereastra cu plata, si m-au inscris oricum in tombola cu comanda confirmata integral si numar de comanda, fara sa platesc. Noroc ca am citit repede pe forum si am prins faza cu mailu cu tombola, ca altfel imi blocam si eu banii, pe o tampenie.

  16. #1156 SP
    Junior Member Tony7Y's Avatar
    E posibil sa fie nevoiti sa dea produsele celor care au apucat sa comande cat era in Stoc.
    Ar fi bine daca ne-ar ajuta cu informatii cineva din interior.

  17. #1157 SP
    Junior Member gbitzu's Avatar
    abia si au organizat puțin pagina de achiziție ps5 de pe site..

  18. #1158 SP
    Member geo971986's Avatar
    Unde am ajuns... tombola ca sa iti fie livrat ce platesti integral?! Probabil nici nu e legal asa ceva dar Altex-ul e mega inventiv ce sa zic, poate propun ei o solutie si pt criza paturilor ATI ca tot suntem la capitolul tombolelor de prost gust...

  19. #1159 SP
    Junior Member ioolica's Avatar
    intrebare de 5 puncte: extragerea va fi pt 2 console si atat? adica doua bucati, doi castigatori din xxx cati ne-am inscris? sau au un numar mai mare de console pentru extragere?

  20. #1160 SP
    Junior Member DIAVOLINO's Avatar
    Quote Originally Posted by thedeadman14 View Post
    Haha, eu am dat X cand am ajuns la fereastra cu plata, si m-au inscris oricum in tombola cu comanda confirmata integral si numar de comanda, fara sa platesc. Noroc ca am citit repede pe forum si am prins faza cu mailu cu tombola, ca altfel imi blocam si eu banii, pe o tampenie.
    “Haha”
    5. Mecanismul Campaniei:

    Participantii se pot inregistra la tragerile la sorti prin inscrierea numelui, prenumelui, adresei valide de e-mail, nr. de telefon, codului produsului si achitarea integrala a pretului consolei, în avans.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 58 of 404 FirstFirst ... 8 48 56 57 58 59 60 68 108 158 ... LastLast

Similar Threads

  1. Xbox Series X|S - achizitie din Romania By paul in forum Microsoft Xbox Series
    Replies: 1047 Last Post: 17-08-2023, 09:48
  2. Pot juca jocuri din Romania pe PS4 din America? By SnowPhantom in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 7 Last Post: 19-11-2013, 16:07
  3. Locuri frumoase din Romania By vasilescui in forum Travel & Fashion
    Replies: 0 Last Post: 05-05-2011, 08:24
  4. Replies: 9 Last Post: 28-02-2011, 13:53
  5. Reviste de profil din Romania By rodarkone in forum Console Club
    Replies: 23 Last Post: 11-08-2008, 13:27

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts