Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 64 of 404 FirstFirst ... 14 54 62 63 64 65 66 74 114 164 ... LastLast
Results 1,261 to 1,280 of 8079

Thread: PS5 - achizitie din Romania

  1. #1261 SP
    Junior Member GlontzVidia's Avatar
    s-au trezit romanii din voi, vreti consola bine nu vreti luati-va banii si plecati lasati-i pe cei care si-o doresc sa o ia, hai retragerea din tombola

  2. #1262 SP
    Junior Member dfmocanu's Avatar
    Las si eu asta aici . Bataie de joc din partea emag.
    Attached Images Attached Images screenshot_2020-11-19-21-43-15-375_ro.emag.android.jpg

  3. #1263 SP
    Junior Member volt's Avatar
    Oameni buni,anulati comanda si gata....e bai ca stocurile se termina in 5 minute,toata lumea plange " domle eram pe wc ,de 12 ore tot dau refresh si nu am prins",dar daca face un comerciant altceva sariti ca arsi.Anulati si gata ce atata plans.

  4. #1264 SP
    Senior Member raducucosmin's Avatar
    Quote Originally Posted by GlontzVidia View Post
    s-au trezit romanii din voi, vreti consola bine nu vreti luati-va banii si plecati lasati-i pe cei care si-o doresc sa o ia, hai retragerea din tombola
    vezi ca s-au adus oua la alimentara. sa nu uiti sa le multumesti daca prinzi vreo 10.

  5. #1265 SP
    Member maniac360's Avatar
    @raducucosmin: amiabil insemand ce? Banii inapoi sau banii inapoi si un voucher pentru ca te-au indus in eroare sau un ps5?

    Din nou, va puteti anula comenzile si sa nu mai cumparati de la ei in viitor, nu stiu de ce va agitati asa de mult.
    Asta cu tombola e o practica foarte folosita in multe tari.
    Nu ma intelegeti gresit, nu sunt ei sfinti si nici nu-i iubesc, insa eu cred ca de data asta au procedat corect.

  6. #1266 SP
    Junior Member razviserg's Avatar
    Salut, stiti cumva daca emag o sa bage pe stock ps5 astazi?

  7. #1267 SP
    Senior Member raducucosmin's Avatar
    Quote Originally Posted by maniac360 View Post
    Amiabil insemand ce? Banii inapoi sau banii inapoi si un voucher pentru ca te-au indus in eroare sau un ps5?
    Din nou, va puteti anula comenzile si sa nu mai cumparati de la ei in viitor, nu stiu de ce va agitati asa de mult.
    Asta cu tombola e o practica foarte folosita in multe tari.

    Nu ma intelegeti gresit, nu sunt ei sfinti si nici nu-i iubesc, insa eu cred ca de data asta au procedat corect.
    bro cred ca vorbim alta limba sincer. mie nu mi-a zis nimeni ca ma inscriu la o tombola. in momentul in care am intrat pe site nu aparea asa ceva. scria "in stoc", am bagat produsul in cos, nici urma de tombola, am mers si am ales adresa de livrare, nicio tombola, am platit in avans, mi s-a confirmat comanda. si abia apoi am primit mail cu tombola.

    problema nu e neaparat ca au ales sa faca o tombola, desi eu nu am intalnit asa multe tombole cu banii full platiti in avans. problema e cum au procedat.

    amiabil e sa imi dea produsul pe care l-am platit. daca imi dau banii inapoi si un voucher e amiabil dar nu schimba cu nimic ca modul in care s-au comportat e de cacao.

    si daca erau ok si nu meritau sa fie reclamati, NU STERGEAU TOATE MESAJELE SI INTREBARILE DE PE PAGINA.

  8. #1268 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Multi nu înțelegeți ca problema nu e neapărat tombola in sine.
    Ci faptul ca suntem multi care am prins 5-10 minute de produs "In stoc" si buton "adauga in cos" fara a exista vreo mentiune ca e tombolă. Asa ca le-am dat rapid banii cu gândul că am cumpărat un produs IN STOC. Acum tre sa dam pe telefoane/mail-uri sa anulam. Iar daca sunt persoane cu plata in rate cu cardul mai stai si la banca pe telefon pana prinzi pe cineva in call center sa-ti anuleze planul de rate.

    Sent from my SM-N960F using Tapatalk

  9. #1269 SP
    Senior Member raducucosmin's Avatar
    Quote Originally Posted by bicky1310 View Post
    Multi nu înțelegeți ca problema nu e neapărat tombola in sine.
    Ci faptul ca suntem multi care am prins 5-10 minute de produs "In stoc" si buton "adauga in cos" fara a exista vreo mentiune ca e tombolă. Asa ca le-am dat rapid banii cu gândul că am cumpărat un produs IN STOC. Acum tre sa dam pe telefoane/mail-uri sa anulam. Iar daca sunt persoane cu plata in rate cu cardul mai stai si la banca pe telefon pana prinzi pe cineva in call center sa-ti anuleze planul de rate.

    Sent from my SM-N960F using Tapatalk
    THIS!!!

  10. #1270 SP
    Junior Member jasyle's Avatar
    Quote Originally Posted by The Shining View Post
    Cel tarziu luni ajunge. Am vb eu azi cu cei din online store.
    OK, multumesc. Sper sa se tina de cuvant

  11. #1271 SP
    Junior Member ioolica's Avatar
    Ce mai e un pic dubios, e faptul ca daca era doar o tombola care nu garanta nimanui un PS5 si ne puteam inscrie toti pana pe 24, de ce nu au anuntat din timp treaba asta? Cu o zi inainte gen: nu vom avea stocuri pentru comenzi directe, insa avem 650 de console cu care vom organiza o tombola unde va veti putea inscrie pana pe 24. Parca suna un pic altfel, nu?
    In fine, eu unul nu pot sa zic ca sunt nici fericit dar nici suparat, poate primesc pana la urma consola saptamana viitoare

  12. #1272 SP
    Junior Member Tony7Y's Avatar
    Nici eu nu aveam nicio problema cu tombola.
    Intr-un final poate participam. Dar totusi aveam la dispozitie pana pe 24 sa ma inscriu de buna voie, timp in care mai cautam stocuri pe alte site-uri.

    Noi am gasit un produs in stoc, fara nicio mentiune la tombola si l-am comandat.
    Deci pretentia mea e sa primesc produsul comandat. Nu m-am inscris la nicio tombola. Nu am am fost de acord cu termenii si conditiile pentru participarea la tombola.
    Nu poti sa te duci si sa iei un produs online iar dupa ce il platesti sa te trezesti cu mail ca defapt stai ca nu mai e stoc suficient si facem tombola sa vedem care-l castiga si iti dam banii peste o saptamana.
    E ilegal. Si tocmai pentru asta eu deja formulez o sesizare la ANPC.

  13. #1273 SP
    Member mladin86's Avatar
    Deci voi vreti consola cu japca ca ati intrat primii in tombola ... acum inteleg dc atata gargara ...

    Faceti ce credeti ca trebuie facut dar nu mai tot plangeti aici ... s a inteles ce doriti voi cei ''anti-tombola''

    Vai dar eu am dat primul si nu am stiut ca e tombola si acum vreau comanda ... am fost inselat ... dar nu vreau banii inapoi

    Uite ca e TOMBOLA si gata! Singura varianta sa fie sanse egale pt toti ! Eu m am inscris la tombola si nu mi convine voua sa va dea console ca ati intrat primii si nu ati stiut si vai! Mintiti si va victimizati ! s a discutat cu orele inainte aici ca Altex face tombola.

  14. #1274 SP
    Phi
    Member Phi's Avatar
    Userul @ATX-MG ce parere are de manevra asta?

  15. #1275 SP
    Junior Member l00natick's Avatar
    Parere mea e ca Altex daca tot face tombole putea sa incaseze o suma mai mica, gen 500 lei. Mi se pare exagerat ca cer toata suma.
    Ce nu inteleg eu la Altex e de ce isi da asa mult de munca, adica ei acum incaseaza poate de la 2000 de oameni 2500 lei si dupa data de 25 trebuie sa returneze la 1340 de oameni undeva in jur de 3.000,000 lei . Mi se pare o munca destul de mare cand puteai sa te inscri doar cu un nr de telefon si mail.

  16. #1276 SP
    Junior Member Tony7Y's Avatar
    Una e ce s-a discutat aici, alta e ca apare pe site un produs in Stoc, fara nicio mentiune la tombola iar lumea a intrat si l-a comandat.

    Tu cand intri intr-o tombola si primesti un regulament, tu trebuie sa accepti niste reguli si conditii.
    M-a pus Altex sa fiu de acord cu ce scrie acolo? Nu.
    Mi-au dat un email dupa ce am platit cu un regulament de care nu stia nimeni.

    Am prieteni care au platit cu cardul de credit, au vorbit deja la banca cum sunt esalonate ratele si toate cele.
    La mine poate o sa fie simplu daca nu castig. Primesc banii si aia e. Altii in schimb o sa se chinuie ceva cu telefoane si telefoane pentru o tombola la care ei nu s-au abonat.

  17. #1277 SP
    Junior Member ioolica's Avatar
    Quote Originally Posted by mladin86 View Post
    Deci voi vreti consola cu japca ca ati intrat primii in tombola ... acum inteleg dc atata gargara ...

    Faceti ce credeti ca trebuie facut dar nu mai tot plangeti aici ... s a inteles ce doriti voi cei ''anti-tombola''

    Vai dar eu am dat primul si nu am stiut ca e tombola si acum vreau comanda ... am fost inselat ... dar nu vreau banii inapoi

    Uite ca e TOMBOLA si gata! Singura varianta sa fie sanse egale pt toti ! Eu m am inscris la tombola si nu mi convine voua sa va dea console ca ati intrat primii si nu ati stiut si vai! Mintiti si va victimizati ! s a discutat cu orele inainte aici ca Altex face tombola.
    eu unul nu am o problema, eu chiar m-am inscris constient in tombola pentru ca nu am fost destul de rapid. insa inteleg frustrarea anumitor oameni care aparent nu stiau despre ce e vorba. ce e mega enervant e ca nu au anuntat ei oficial pe site din timp ca sa nu mai stam 64587397 de tampiti facand refresh la pagina toata ziua ce stiri se posteaza pe site-ul x sau y, nu ma intereseaza, pana la momentul oficial alea sunt doar zvonuri la fel ca cele cu "am eu un prieten care are o matusa si zice ca la ora 12 dau drumul la comenzi".

  18. #1278 SP
    Member pufy's Avatar
    Poate a fost raspuns deja dar ma intreb daca exista 2 stocuri, cea de precomenzi care devenise stoc epuizat si cea de acum pentru tombola ?

    Sunt curios daca initial aveau de ex 400 pentru precomanda si acum 600 pentru aceasta tombola, daca raspunsul este nu atunci este posibil sa existe riscul sa fie mai putin de 600 in stocul de tombola.

  19. #1279 SP
    Junior Member Icyy's Avatar
    Salut! Cum pot sa anulez comanda sa imi primesc banii inapoi?

    ---------- Post added 19-11-2020 at 22:44 ----------

    Quote Originally Posted by pufy View Post
    Poate a fost raspuns deja dar ma intreb daca exista 2 stocuri, cea de precomenzi care devenise stoc epuizat si cea de acum pentru tombola ?

    Sunt curios daca initial aveau de ex 400 pentru precomanda si acum 600 pentru aceasta tombola, daca raspunsul este nu atunci este posibil sa existe riscul sa fie mai putin de 600 in stocul de tombola.
    Salut! Cum pot sa anulez comanda sa imi primesc banii inapoi? Mersi mult

  20. #1280 SP
    Junior Member andrewgod3's Avatar
    Salutari! Cand vin comenziile de la Orange si Flanco in general? (cele facute azi)

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 64 of 404 FirstFirst ... 14 54 62 63 64 65 66 74 114 164 ... LastLast

Similar Threads

  1. Xbox Series X|S - achizitie din Romania By paul in forum Microsoft Xbox Series
    Replies: 1047 Last Post: 17-08-2023, 09:48
  2. Pot juca jocuri din Romania pe PS4 din America? By SnowPhantom in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 7 Last Post: 19-11-2013, 16:07
  3. Locuri frumoase din Romania By vasilescui in forum Travel & Fashion
    Replies: 0 Last Post: 05-05-2011, 08:24
  4. Replies: 9 Last Post: 28-02-2011, 13:53
  5. Reviste de profil din Romania By rodarkone in forum Console Club
    Replies: 23 Last Post: 11-08-2008, 13:27

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts