Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 74 of 404 FirstFirst ... 24 64 72 73 74 75 76 84 124 174 ... LastLast
Results 1,461 to 1,480 of 8079

Thread: PS5 - achizitie din Romania

  1. #1461 SP
    Junior Member Cynical_fairy's Avatar
    Quote Originally Posted by dragoncrew View Post
    Daca sunati la Orange, chiar daca pe net scrie statusul comenzii doar aprobata, Fan Courier deja au preluat comenzile. Pe Bucuresti deja le au livrat, dar in provincie, mai greu. Am vazut ca sunt cativa norocosi care le au primit azi chiar daca nu sunt din Bucuresti. Mie mi l-a ridicat azi pe la ora 10-11 si ajunge ori maine, ori sigur luni. Dar de AWB faceti rost doar daca sunati la Orange sau v-a venit pe mail de la ei.
    Eu sunt din bucuresti și îl primesc azi, teoretic, sper ca și practic
    Foarte prompt orange

  2. #1462 SP
    Junior Member dragoncrew's Avatar
    Daca as fi stiut ca e in Iasi, fugaream toata ziua curierul pana imi dadea pachetul

  3. #1463 SP
    Junior Member Wizller11's Avatar
    Eu am primit awb prin mail de la Orange dar cand intru sa fac tracking la awb nu apare nici o informatie, probabil inca nu a preluat curierul coletul. Ma astept sa vina pe Luni deci e ok.

  4. #1464 SP
    Member JohnnyUSA's Avatar

    PS5 - achizitie din Romania

    Am prieteni in Bucuresti care au primit astazi comenzile date la Orange desi ei fusesera anuntati initial ca vor primi Luni.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  5. #1465 SP
    Junior Member Cynical_fairy's Avatar
    Așa s-a întâmplat și la mine ..cică vine azi, încă nu a ajuns

  6. #1466 SP
    Junior Member divatz2003's Avatar
    Quote Originally Posted by Otman View Post
    Greu sa-i multumesti pe toti....

    In 18 toti erati aici...Altex NR.1...jos palaria....asa DA....etc.

    In 20 LUATI FURCILE SI SA LE DAM FOC.....
    Vezi? D-aia suntem unde suntem ca tara. Pe 18 cei de la Altex au facut un lucru bun si au meritat laudati. Pe 20 (19 de fapt) au facut un lucru extraordinar de "scummy" si trebuie sanctionati. Acum, ce vrei? Daca Altex a livrat o data la timp (asa cum e si normal, nu ne-au facut favoruri sa ne dea consolele cu o saptamana inainte) sa le lingem rafturile magazinelor toata viata? Bai nene, bai...

  7. #1467 SP
    Junior Member GabrielAndrei07's Avatar
    Am facut si eu rost de awb de la orange. E ridicat de fancurier, insa ma duc in hubul de Popesti sa vad daca mi-l da in seara asta. Daca nu, maine dimineata se livreaza

    Sent from my SM-G955F using Tapatalk

  8. #1468 SP
    Member JohnnyUSA's Avatar
    Quote Originally Posted by Cynical_fairy View Post
    Așa s-a întâmplat și la mine ..cică vine azi, încă nu a ajuns
    Mai mult ca sigur va veni, doamna. Chiar sunt curios sa postati aici daca ajunge.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  9. #1469 SP
    Junior Member Cynical_fairy's Avatar
    Quote Originally Posted by JohnnyUSA View Post
    Mai mult ca sigur va veni, doamna. Chiar sunt curios sa postati aici daca ajunge.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Sigur

  10. #1470 SP
    Junior Member dumiandrei99's Avatar
    Cei care aveti AWB de la orange, in ce stadiu vi se afla comanda ? Mie-mi arata ca de la 11:13 a fost ridicat coletul, dar te atunci nimic Mi-e frica sa nu se faca vreo japca si sa raman cu buza umflata si cu banii luati

  11. #1471 SP
    Junior Member volt's Avatar
    Probabil e,sigur vei rămâne cu buza umflata,am auzit ca se umbla la colete,e disperare,ps5 e mai dorit ca vaccinul covid!

  12. #1472 SP
    Junior Member dumiandrei99's Avatar
    Poate sunt eu paranoic, dar am vazut ca in america cel putin chiar a fost problema asta

  13. #1473 SP
    Junior Member jasyle's Avatar
    Quote Originally Posted by dumiandrei99 View Post
    Cei care aveti AWB de la orange, in ce stadiu vi se afla comanda ? Mie-mi arata ca de la 11:13 a fost ridicat coletul, dar te atunci nimic Mi-e frica sa nu se faca vreo japca si sa raman cu buza umflata si cu banii luati
    La mine nici nu e ridicat inca de curier..

  14. #1474 SP
    Junior Member Cynical_fairy's Avatar
    Quote Originally Posted by volt View Post
    Probabil e,sigur vei rămâne cu buza umflata,am auzit ca se umbla la colete,e disperare,ps5 e mai dorit ca vaccinul covid!
    Hahahahha, eh se umbla la colete , o dam in altele

  15. #1475 SP
    Junior Member Eduardx87's Avatar
    Norocosii care au prins Flanco, Orange, PreComenzi, mai usor ca invartiti cutitul in os pt cei care au ratat , eu eram cu produsul in cos la Flanco si apoi zbam, indisponibil, mor

  16. #1476 SP
    Junior Member Wizller11's Avatar
    Nici la mine inca nu apare nimic concret la AWB

  17. #1477 SP
    Member JohnConstantine's Avatar
    Chiar trebuie un moderator pe threadul asta sa mai faca curatenie pe aici.

    In alta ordine de idei sunt de acord cu cei care considera ca tombola a fost facuta pe genunchi, si a indus oamenii in eroare. Problema romaniilor nu e cu furca, ci ca e indobitocit sa nu isi apare dreptul si accepta orice. Nu e vorba de intaietate la console, ci de faptul ca nu ti se indica ca e tombola (asa cum s-a spus ca ar fi fost pana au inceput sa puna bannerul, regulamentul si casuta de termene si conditii specifice tombolei) si tu platesti crezand ca o cumperi. Apoi te trezesti ca ai banii blocati. Apoi o "campanie" de tombola incepe cu 1-2 h inainte de tombola? Faci o campanie o promovezi ca lumea din timp, sa stie tot prostu. Pui mare pe prima pagina "ba uite atentie eu fac tombola". Cineva mai in urma a aratat ca regulamentul ala nu respecta cerintele unuui regulament ptr o tombola, lipsind date din el. Nu stiu daca au modificat regulamentul intre timp.

    Alta treaba. Aia care au laudat altex au fost cei care si-au primit consola la timp. Apoi si-au vazut de treaba lor. Cei care sunt nemultumiti de altex sunt cei care au cumparat afland mai tarziu ca de fapt e tombola. Doua grupuri diferite de oameni. Ce furci ce topoare? Si apoi de ce sa nu lauzi un magazin ptr ceva si sa il blamezi ptr altceva? Au fost 2 servicii diferite, chiar daca e acelasi produs.

  18. #1478 SP
    Junior Member LucLex's Avatar
    Quote Originally Posted by Wizller11 View Post
    Nici la mine inca nu apare nimic concret la AWB
    Eu m-am intalnit cu curierul de la sameday si a zis ca n-are niciun colet pt mine.... Daca caut dupa AWB imi arata ca inca nu a ridicat coletul de la Flanco.... deci doar pe luni marti o sa ajunga la mine...

  19. #1479 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Quote Originally Posted by JohnConstantine View Post
    Chiar trebuie un moderator pe threadul asta sa mai faca curatenie pe aici.
    Sunt si urmaresc constant. Daca ti se pare ceva mai nasol, o sa te rog sa dai report - poate-mi scapa.
    Momentan nu am vazut discutii despre on topic

  20. #1480 SP
    Junior Member Cynical_fairy's Avatar
    scuze cei care nu ați reușit sa luați, or sa mai apăra sunt sigura și sunt iarăși convinsă ca aveți o grămada de jocuri rămase pe ps4 și oricum și cei cu ps5 tot maj de jocuri ps4 o sa joace luni întregi.
    Acum pt cei cu comenzi orange, am vb la fan și mi-au dat nr curierului, mi-a zis ca ajunge după 5 in zona dar nu pleacă pana nu livrează tot.Tare de treaba.A zis ca are foarte multe comenzi.Așa ca liniștiti va sigur ajung consolele doar ca sunt multe pachete.Domnul asta a zis ca rămâne și după ora 9. Sper ca sunteți mai relaxați dupa informația asta

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 74 of 404 FirstFirst ... 24 64 72 73 74 75 76 84 124 174 ... LastLast

Similar Threads

  1. Xbox Series X|S - achizitie din Romania By paul in forum Microsoft Xbox Series
    Replies: 1047 Last Post: 17-08-2023, 09:48
  2. Pot juca jocuri din Romania pe PS4 din America? By SnowPhantom in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 7 Last Post: 19-11-2013, 16:07
  3. Locuri frumoase din Romania By vasilescui in forum Travel & Fashion
    Replies: 0 Last Post: 05-05-2011, 08:24
  4. Replies: 9 Last Post: 28-02-2011, 13:53
  5. Reviste de profil din Romania By rodarkone in forum Console Club
    Replies: 23 Last Post: 11-08-2008, 13:27

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts