Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 113 of 404 FirstFirst ... 13 63 103 111 112 113 114 115 123 163 213 ... LastLast
Results 2,241 to 2,260 of 8079

Thread: PS5 - achizitie din Romania

  1. #2241 SP
    Member bartonn's Avatar
    Quote Originally Posted by bartonn View Post
    Și eu am fost sunat!!! #600
    Vreau sa imi cer scuze catre toata lumea. Am citit mailul gresit de la Altex si am crezut ca sunt numarul 600 dar nu sunt. Am un numar mult mai mic.


    "Salut, Daniel bartonn,

    Ne pare rau sa te informam ca nu te numeri printre castigatorii in tragerea la sorti pentru noua consola PlayStation 5 aferenta comenzii ATX000007619300.
    Vom initia procedura de restituire a contravalorii achitate in cursul acestei zile, urmand sa primesti o notificare in acest sens.

    La urmatoarele livrari de PlayStation 5 vom prioritiza participantii la tragerea la sorti in ordinea inregistrarii comenzilor.
    Comanda ta are prioritatea numarul 200. "

    Inca o data imi cer scuze pentru incurcatura.

    PS: Nu este troll sau altceva. Se vor mai aduce si la Flanco console standard. Nu stiu cand sau cate dar sursa este sigura.

    Bafta la toata lumea!

  2. #2242 SP
    Junior Member gbitzu's Avatar
    am fost sunat si eu..386.. telefonul aparținea media galaxy

  3. #2243 SP
    Junior Member arfel's Avatar
    Deci daca va trimite link doar voua...cei sunati mai mult ca sigur nu va fi pe stoc la comanda ...e ceva back-door

  4. #2244 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Nu e back door. E exact ce au zis. Urmatoarele transe se vor duce doar catre cei care au intrat in "tombola".

  5. #2245 SP
    Junior Member andrei_ghi's Avatar
    Quote Originally Posted by razvanrazy View Post
    Nu e back door. E exact ce au zis. Urmatoarele transe se vor duce doar catre cei care au intrat in "tombola".
    Da, exact, foarte putin probabil sa apara la comanda, pe site intrucat cei de la Altex au fost clari in ceea ce priveste prioritizarea urmatoarelor transe... Intrebarea acum este ce stoc au in transa aceasta? Eu, de exemplu sunt numarul 827, deci nu-mi fac sperante prea mari....

  6. #2246 SP
    Member jetssskii's Avatar
    oare va mai aparea digital la vreun magazin ? momentan regret toate decizile in viata care m-au facut sa ma gandesc ca e mai ok digital ca arata mai bine si nu am folosit blu-rayul la ps4.

  7. #2247 SP
    Junior Member arfel's Avatar
    Quote Originally Posted by razvanrazy View Post
    Nu e back door. E exact ce au zis. Urmatoarele transe se vor duce doar catre cei care au intrat in "tombola".
    Nu asta vroiam sa contest..trbeuia sa pun ghilimoate....vroiam sa zic ceva de genu ca anul asta sa prinzi o comanda gen...bag in cos si gata nu va fi

  8. #2248 SP
    Junior Member StephanoDota's Avatar
    Eu sunt nr 1742. Ma astept sa cumpar unul abia anul viitor. Sau poate pica ceva din afara

  9. #2249 SP
    Junior Member arfel's Avatar
    Quote Originally Posted by StephanoDota View Post
    Eu sunt nr 1742. Ma astept sa cumpar unul abia anul viitor. Sau poate pica ceva din afara
    Si afara e bataie mare...cel putin in uk...acolo am urmarit...astia le baga in transe..nu pe toate odata..plus ca fac tot felul de bundleuri sa ai de unde alege

    ---------- Post added 04-12-2020 at 17:38 ----------

    Eu am prins din afara..dar e greu sa o aduc aici ca sa o dau...dif d epret nu se justifica

  10. #2250 SP
    Junior Member StephanoDota's Avatar
    Quote Originally Posted by arfel View Post
    Si afara e bataie mare...cel putin in uk...acolo am urmarit...astia le baga in transe..nu pe toate odata..plus ca fac tot felul de bundleuri sa ai de unde alege

    ---------- Post added 04-12-2020 at 17:38 ----------

    Eu am prins din afara..dar e greu sa o aduc aici ca sa o dau...dif d epret nu se justifica
    Anul asta am avut numai planuri mari si nu mi-a iesit nimic ) Prima data am vrut sa imi iau 3080 sa fac un upgrade la pc, dupa 6800xt, nu se gaseste niciuna. Dupa am spus ca hai ca imi iau si eu o consola ca nu am mai avut de la PS2, si nici asta nu se gaseste . Jale anul asta

  11. #2251 SP
    Member Antiohh's Avatar
    Mai sunt persoane dintre primele 350 la editia standard care nu au fost sunate?

  12. #2252 SP
    Junior Member Tony7Y's Avatar
    Probabil au fost 300. Au mai fost persoane care au refuzat si s-a ajuns la 300 si.

  13. #2253 SP
    Junior Member cecil-the-frog's Avatar
    salut, e careva pe aici care a fost sunat si a optat pentru varianta digitala? merci!

  14. #2254 SP
    Junior Member forgame's Avatar
    Am un mic update din sursa sigura, au fost 400 de bucati si au fost sunat aproape toti, se suna de 2 3 ori si se trimite si email.. Eu am intre 750-800 nr de comanda(din motive pesonale nu pot da nr exact dar e pe undeva pe acolo), si mi-a zis ca am sanse la urmatorul restock, dar nu mi-a comunicat o data exacta cand va fi asta. Eu mai sper pana in craciun, dar nici pana in 10 ianuarie nu suna asa de rau..

  15. #2255 SP
    Junior Member cecil-the-frog's Avatar
    400 varianta cu disc? ai idee daca au primit si digital? deranjez daca te intreb de unde ai informatia? merci

  16. #2256 SP
    Junior Member forgame's Avatar
    Quote Originally Posted by cecil-the-frog View Post
    400 variants cu disc? ai idee daca au primit si digital? deranjez daca te intreb de unde ai informatia? merci
    Doar cu disc, iar info vine din sursa sigura de la altex, si o confirma si faptul ca nimeni peste 400 nu a fost sunat, am urmarit tot threadul.

    Partea frumoasa este ca se tin de cuvant!

  17. #2257 SP
    Member Antiohh's Avatar
    Quote Originally Posted by forgame View Post
    Am un mic update din sursa sigura, au fost 400 de bucati si au fost sunat aproape toti, se suna de 2 3 ori si se trimite si email.. Eu am intre 750-800 nr de comanda(din motive pesonale nu pot da nr exact dar e pe undeva pe acolo), si mi-a zis ca am sanse la urmatorul restock, dar nu mi-a comunicat o data exacta cand va fi asta. Eu mai sper pana in craciun, dar nici pana in 10 ianuarie nu suna asa de rau..
    nu stiu. eu am fost 398 si nu m-a sunat nimeni si cu siguranta in fata mea sunt vreo 40 castigatori pe care ii taiem de la calcul si persoane care au aplicat pt varianta digitala iar pe mine nu m-a sunat nimeni si n-am primit nici mail.

  18. #2258 SP
    Junior Member forgame's Avatar
    Am specificat aproape toti.. tu probabil esti in restu )

  19. #2259 SP
    Member Antiohh's Avatar
    pai daca au fost 400 console cu disc... ar trebui depasit pragul de 450 pe numerele de ordine...
    sper ca nu sunt prea indiscret, dar ce inseamna o ,,sursa sigura,,?

  20. #2260 SP
    Junior Member forgame's Avatar
    Eu atat am aflat, atat pot spune, mai departe... nu ma apuc de supozitii.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 113 of 404 FirstFirst ... 13 63 103 111 112 113 114 115 123 163 213 ... LastLast

Similar Threads

  1. Xbox Series X|S - achizitie din Romania By paul in forum Microsoft Xbox Series
    Replies: 1047 Last Post: 17-08-2023, 09:48
  2. Pot juca jocuri din Romania pe PS4 din America? By SnowPhantom in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 7 Last Post: 19-11-2013, 16:07
  3. Locuri frumoase din Romania By vasilescui in forum Travel & Fashion
    Replies: 0 Last Post: 05-05-2011, 08:24
  4. Replies: 9 Last Post: 28-02-2011, 13:53
  5. Reviste de profil din Romania By rodarkone in forum Console Club
    Replies: 23 Last Post: 11-08-2008, 13:27

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts