Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 152 of 404 FirstFirst ... 52 102 142 150 151 152 153 154 162 202 252 ... LastLast
Results 3,021 to 3,040 of 8079

Thread: PS5 - achizitie din Romania

  1. #3021 SP
    Junior Member rrrradu's Avatar
    Quote Originally Posted by naz View Post
    O sa fie si la FLanco?
    poate vreo 3 milisecunde,n o sa stim decat dupa ce se dau

  2. #3022 SP
    Junior Member allex1923's Avatar
    Eu-s foarte suparat si mi se pare de rahat faptul ca nu mi-am asumat sa imprumut pe durata a 3 zile Orange-ul cu 2500 lei...Adica ma astept ca treaba asta sa fie reglata cumva de ANPC.

  3. #3023 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Iar începeți cu ANPC? Banii aia nu sunt la Orange. Sunt doar blocați. O sa se deblocheze destul de repede zic eu. La fel am pățit, si eu am blocat banii la ei azi, nu vreau sa le iau apărarea, da prea va agitați.

  4. #3024 SP
    Junior Member the_dany's Avatar
    Eu am platit la orange. A fost dubios ca cerea iar info precum cnp la finalizare comanda , mail ca a fost plata acceptata dar atat. Nici mail de confirmare ca a fost ok. Aveti vreo idee? Pe chat spun ca nu gasesc nr meu de comanda primit ca mesaj la final?

  5. #3025 SP
    Junior Member allex1923's Avatar
    Quote Originally Posted by GabiCutlac View Post
    Iar începeți cu ANPC? Banii aia nu sunt la Orange. Sunt doar blocați. O sa se deblocheze destul de repede zic eu. La fel am pățit, si eu am blocat banii la ei azi, nu vreau sa le iau apărarea, da prea va agitați.
    E o chestie de principiu. Cand iti asumi ca ceva e pe stoc si plata se accepta, realizeaza comanda. I mean, fix your ****. Stiu ca nu le iei apararea, dar nu e ok ceea ce s-a intamplat. Greselile se platesc.

  6. #3026 SP
    Junior Member rapid_giulesti's Avatar
    Un mic avertisment: nu cumparati de pe Techinn. Eram tentat eu sa o fac dupa ce a postat cineva link-ul mai sus, dar compania are review-uri foarte suspecte si am citit aproape exclusiv lucruri negative despre ei. In rest, faptul ca mi-am irosit o zi intreaga sa dau f5 pe emag, crezand ca stock-ul e totusi ceva mai numeros, numai ca sa ajung la check out la comanda si sa imi spuna ca nu mai e produsul pe stock...Le urez retailerilor romani sarbatori fericite si pline de lumina.

  7. #3027 SP
    Banned asperas's Avatar
    Quote Originally Posted by GabiCutlac View Post
    Iar începeți cu ANPC? Banii aia nu sunt la Orange. Sunt doar blocați. O sa se deblocheze destul de repede zic eu. La fel am pățit, si eu am blocat banii la ei azi, nu vreau sa le iau apărarea, da prea va agitați.
    Dap dar aici mai conteaza si banca! De la ''tombola Altex'' au intrat dupa mai mult de 10 zile (Raiffeisen Bank)

  8. #3028 SP
    Junior Member Staticrzr's Avatar
    Comanda de pe 19 noiembrie se procesează la Flanco, probabil urmează stocuri acolo.

  9. #3029 SP
    Junior Member rapid_giulesti's Avatar
    Dupa faza cu tombola de la Altex si tevatura de azi cu Emag, m-am cam dumirit cum e si cu oligopolul asta care domina piata din Romania. PS: FZR

  10. #3030 SP
    Junior Member rrrradu's Avatar
    Quote Originally Posted by Staticrzr View Post
    Comanda de pe 19 noiembrie se procesează la Flanco, probabil urmează stocuri acolo.
    ai un link cu produsul?sa pot da refresh degeaba si pe alt site )

  11. #3031 SP
    Junior Member radu963's Avatar

  12. #3032 SP
    Junior Member Spy0nu's Avatar
    Voi nu stiati de la Black Friday?
    Se face cont la magazinul dorit, se adauga toate datele de contact/livrare, se adauga cardul, eventual se face o simulare de comanda ca sa sti ce pasi sa urmezi.
    Eu asa am facut pe langa refresh undeva la 3-5sec.

  13. #3033 SP
    Member gabridinu's Avatar
    La cum a fost cu emag-ul azi.. tind sa cred ca a fost mai ok ce-a facut Altex cu tombola.. ) . te anunta cu 1 zi inainte.. .uhuu stocuri.. si te lasa toata ziua sa astepti. Puteau sa zica. .avem x bucati.. le dam drumu la ora x. Mda..

  14. #3034 SP
    Junior Member Staticrzr's Avatar
    Hai sa nu exageram . La Altex a fost la fel, știam că vor fi stocuri, am stat toată ziua și m-am înscris la tombola. A fost mai bine? NU.

  15. #3035 SP
    Junior Member alexander.b's Avatar
    Cine a reusit sa cumpere de la Emag mai mult de 1 bucata, urmeaza sa va sune sa va zica ca is limitate la 1 per cont, va trimite doar 1, iar pt restu va restituie banii, + va ofera un cupon de 200 roni la accesorii/jocuri ps ( ca si altex ).

  16. #3036 SP
    Member gabridinu's Avatar
    Ce nu mi-a placut la Altex, ca iti bloca banii dinainte. Chiar daca castigi sau nu. De aceea nici n-am participat. In schimb la emag, te anunta cu vrajeaza ca daca bagi produsul la favorite. .primesti notificare... bla bla

  17. #3037 SP
    Junior Member rrrradu's Avatar
    Quote Originally Posted by radu963 View Post
    mersi fain hai poate e cu folos

  18. #3038 SP
    Junior Member Vortex66's Avatar
    Mai are cineva statusul comenzii: In drum spre Shworoom ?

    Sau in drum spre pct livrare?

  19. #3039 SP
    Member gabridinu's Avatar
    Quote Originally Posted by rrrradu View Post
    mersi fain hai poate e cu folos
    Si la voi se vede asa sters? parca e facuta in paint poza.

  20. #3040 SP
    Junior Member sumanovici's Avatar
    Unde ai auzit asta?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Xbox Series X|S - achizitie din Romania By paul in forum Microsoft Xbox Series
    Replies: 1047 Last Post: 17-08-2023, 09:48
  2. Pot juca jocuri din Romania pe PS4 din America? By SnowPhantom in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 7 Last Post: 19-11-2013, 16:07
  3. Locuri frumoase din Romania By vasilescui in forum Travel & Fashion
    Replies: 0 Last Post: 05-05-2011, 08:24
  4. Replies: 9 Last Post: 28-02-2011, 13:53
  5. Reviste de profil din Romania By rodarkone in forum Console Club
    Replies: 23 Last Post: 11-08-2008, 13:27

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts