Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 157 of 404 FirstFirst ... 57 107 147 155 156 157 158 159 167 207 257 ... LastLast
Results 3,121 to 3,140 of 8079

Thread: PS5 - achizitie din Romania

  1. #3121 SP
    Junior Member Vortex66's Avatar
    Quote Originally Posted by alexander.b View Post
    Pe site zice ca a fost predat curierului?
    Nu, zice in drum spre showroom.

  2. #3122 SP
    Junior Member Mr_Cristian_san's Avatar
    În stoc pe emag la pret de preț.

  3. #3123 SP
    Junior Member alexander.b's Avatar
    Quote Originally Posted by Vortex66 View Post
    Nu, zice in drum spre showroom.
    Mda )) la mine plata acceptata.. am sunat la ei au zis ca e tot ok cu comanda, doar ca e ciudat ca nu a fost predata la curier si nu s-a generat awb...
    Zice livrare incepand de maine pe site, desi nu a fost predata la curier.... nu miroase a bine

  4. #3124 SP
    Junior Member Kosto's Avatar
    Quote Originally Posted by alexander.b View Post
    Mda )) la mine plata acceptata.. am sunat la ei au zis ca e tot ok cu comanda, doar ca e ciudat ca nu a fost predata la curier si nu s-a generat awb...
    Zice livrare incepand de maine pe site, desi nu a fost predata la curier.... nu miroase a bine
    Asa am si eu am sunat de 3 ori la ei si pare a fi ok, la mine livrare de luni.

  5. #3125 SP
    Junior Member alexander.b's Avatar
    Quote Originally Posted by Kosto View Post
    Asa am si eu am sunat de 3 ori la ei si pare a fi ok, la mine livrare de luni.
    Tot "plata acceptata" ? )))
    Ce funny situatia.. dupa ce am prins ps-u, am dat comanda si de Miles Morales.. si o maneta... alea o fost predate azi la curier... consola nu )))))))
    Nush dc simt ca o sa raman doar cu jocul si maneta

  6. #3126 SP
    Junior Member Vortex66's Avatar
    Eu am primit si mesaj ca ajunge in 12.12. Sunt destul de confident ca va ajunge cand iti dau ei estimatul. Am vazut comenzi puse la curier in aceiasi zi noaptea la 01:00, care au ajuns pe dupamasa.

  7. #3127 SP
    Junior Member alexander.b's Avatar
    Quote Originally Posted by Vortex66 View Post
    Eu am primit si mesaj ca ajunge in 12.12. Sunt destul de confident ca va ajunge cand iti dau ei estimatul. Am vazut comenzi puse la curier in aceiasi zi noaptea la 01:00, care au ajuns pe dupamasa.
    Pai mesajul ala l-am primit inca de ieri, dupa ce a fost plata acceptata... zice ca ajunge intre 12 si 14... dar statusul de pe site tot pe "plata acceptata" a ramas.. cand la majoritatea a fost predata la curier..
    Si doar la cei care au platit , dar "nu mai au console pt ei" au ramas pe "plata acceptata"

  8. #3128 SP
    Junior Member Kosto's Avatar
    Quote Originally Posted by alexander.b View Post
    Pai mesajul ala l-am primit inca de ieri, dupa ce a fost plata acceptata... zice ca ajunge intre 12 si 14... dar statusul de pe site tot pe "plata acceptata" a ramas.. cand la majoritatea a fost predata la curier..
    Si doar la cei care au platit , dar "nu mai au console pt ei" au ramas pe "plata acceptata"
    Si eu am aceeasi teama, dar am facut atat de multe apeluri, pt ca si la orange unde lucrez apelul este inregistrat.
    Si daca se intampla sa anuleze dupa 3 confirmari ca e ok fac reclamatie + solicitare extragere apel la tribunal.
    Asa ca daca cumva anuleaza macar banii de un ps5 suplimentar tot ii obtin.

  9. #3129 SP
    Junior Member whisker's Avatar
    Solicitare de ce? Crezi tu ca ai sanse sa castigi? Nu crezi ca si-au pus ei in t&c sa se asigure ca sunt ok?

  10. #3130 SP
    Junior Member alexander.b's Avatar
    Quote Originally Posted by Kosto View Post
    Si eu am aceeasi teama, dar am facut atat de multe apeluri, pt ca si la orange unde lucrez apelul este inregistrat.
    Si daca se intampla sa anuleze dupa 3 confirmari ca e ok fac reclamatie + solicitare extragere apel la tribunal.
    Asa ca daca cumva anuleaza macar banii de un ps5 suplimentar tot ii obtin.
    Eu nu am timpul necesar pt reclamatii si tribunal.. Pe 19 tre sa plec din tara

  11. #3131 SP
    Junior Member Bogdanl87's Avatar
    Eu am prins tot ieri la emag, s-a modificat statusul la 1 noaptea, acum e la curier in drum spre easybox. Mi-au dat de la inceput termen de livrare azi dupa ora 15:00. Daca nu a anulat pana acum comenzile voastre, nu cred ca o sa le mai anuleze de acum in colo. Asa ca aveti un pic de rabdare ca o sa ajunga la voi.

  12. #3132 SP
    Junior Member alexander.b's Avatar
    Quote Originally Posted by Bogdanl87 View Post
    Eu am prins tot ieri la emag, s-a modificat statusul la 1 noaptea, acum e la curier in drum spre easybox. Mi-au dat de la inceput termen de livrare azi dupa ora 15:00. Daca nu a anulat pana acum comenzile voastre, nu cred ca o sa le mai anuleze de acum in colo. Asa ca aveti un pic de rabdare ca o sa ajunga la voi.
    Sper sa fie cum zici tu

  13. #3133 SP
    Junior Member Kosto's Avatar
    Quote Originally Posted by whisker View Post
    Solicitare de ce? Crezi tu ca ai sanse sa castigi? Nu crezi ca si-au pus ei in t&c sa se asigure ca sunt ok?
    Nu, pentru ca e o informare oferita de reprezentantii companiei.
    Nu poti avea in T&C ca daca va spun angajatii minciuni nu suntem responsabili.

  14. #3134 SP
    Junior Member cecil-the-frog's Avatar
    tocmai ce am primit consola comandata ieri de la emag.

    PS: sunt din buc. trial genius.

  15. #3135 SP
    Junior Member cnv23's Avatar
    Ceva barfe? Avem si noi o sansa pe flaco sau evomag in viata asta?

  16. #3136 SP
    Junior Member Mikkenn's Avatar
    @cecil-the-frog eu am selectat ridicare de la showroom. Aparent au ajuns, dar de acolo nu vor sa elibereze niciuna. E putin ciudat ca pe cele cu livrare prin curier le trimit, dar de la showroom nu te lasa sa le ridici.

  17. #3137 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Cum adica nu vor sa elibereze? Ai primit notificare ca a ajuns in showroom (adica marfa a fost si receptionata) si mergi cu QR code-u sa ridici comanda si refuza sa ti-o dea?

  18. #3138 SP
    Junior Member whisker's Avatar
    M-a sunat acum emag-ul, mi-a zis ca saptamana viitoare imi ajunge. Era la easybox predarea, genius user (se pare ca e cam degeaba membership-u asta).

  19. #3139 SP
    Junior Member Erines's Avatar
    Stie cineva cand se vor mai reface stocurile la Media Galaxy, respectiv Altex?
    Eu la Media Galaxy cu mult timp in urma adaugasem PS5-ul in cos, insa momentan nu mai e in stoc.. am datele salvate si tot si sunt practic la ultima etapa a comenzii (sumar comanda), mai trebuie doar sa plasez comanda
    Daca de exemplu va aparea in stoc am sanse sa achizitionez produsul dand doar click pe plasare comanda fara a mai da refresh-uri la pagina? Ca ma gandesc ca poate va fi in stoc si mie sa imi apara ca nu e..
    Attached Images Attached Images inkedscreenshot_4_li.jpg

  20. #3140 SP
    Junior Member bo0gyeman's Avatar
    De la Media Galaxy si Altex poti sa iti iei gandul, ca si daca au in stoc, ei livreaza la cei care au participat la tombola. Si cum au fost vreo 7000 de participanti si stocurile pe care le primesc acuma sunt extrem de mici ( ~300-400 bucati ) iti dai seama, ca nu prea ai sanse sa iei repede. Asteapta pana anu viitor, atunci vor fi stocuri pentru toata lumea.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Xbox Series X|S - achizitie din Romania By paul in forum Microsoft Xbox Series
    Replies: 1047 Last Post: 17-08-2023, 09:48
  2. Pot juca jocuri din Romania pe PS4 din America? By SnowPhantom in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 7 Last Post: 19-11-2013, 16:07
  3. Locuri frumoase din Romania By vasilescui in forum Travel & Fashion
    Replies: 0 Last Post: 05-05-2011, 08:24
  4. Replies: 9 Last Post: 28-02-2011, 13:53
  5. Reviste de profil din Romania By rodarkone in forum Console Club
    Replies: 23 Last Post: 11-08-2008, 13:27

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts