Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 185 of 404 FirstFirst ... 85 135 175 183 184 185 186 187 195 235 285 ... LastLast
Results 3,681 to 3,700 of 8079

Thread: PS5 - achizitie din Romania

  1. #3681 SP
    Member papichullooo's Avatar
    Quote Originally Posted by Para81 View Post
    Nu, dar termenul este de 17 mar. Și joi. 18 mar....cred ca pana atunci soseste si pe la noi
    Termenul nu ma deranjeaza foarte tare, nu ma grabesc, doar ca imi este frica ca este teapa site-ul.

  2. #3682 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    In decembrie termenul era ianuarie, acum vreo săptămână era februarie. Si acum s-a schimbat in martie. Ceva pute. Eu zic ca, chiar dacă e legit, ei habar n-au cand primesc consolele, asa ca iau bani pe precomenzi si tot prelungesc termenul.

  3. #3683 SP
    Member Para81's Avatar
    posibil, nu stiu pe nimeni care a comandat de la ei. Sincer eu mai bine astept la ALTEX, EMAG sau ORANGE.

  4. #3684 SP
    Member papichullooo's Avatar
    Quote Originally Posted by Para81 View Post
    posibil, nu stiu pe nimeni care a comandat de la ei. Sincer eu mai bine astept la ALTEX, EMAG sau ORANGE.
    La Altex sunt slabe sanse daca nu esti deja pe lista, sunt cateva mii care trebuie sa primeasca, daca mai pastreaza prioritate pentru ce care au platit tombola. Emag este in schimb....praf, zero console, zero comunicare.

  5. #3685 SP
    Member JohnnyUSA's Avatar
    Mda, eu nu inteleg cum naiba emagul au fost asa de zob cu privire la PS5. Au toate rahaturile disponibile pe acolo si, daca-mi aduc bine aminte, au facut praf si lansarea PS5, fiind o sumedenie de probleme cu precomenzile.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  6. #3686 SP
    Junior Member True_Lies's Avatar
    Pentru cei interesati, in momentul asta eMag are pe stoc statia de incarcare DualSense pentru PS5.
    Get them while you can

  7. #3687 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    E de ieri pe stoc. Ma mir ca a tinut atât. Bine ca tot trimit pe statii și console nema

  8. #3688 SP
    Junior Member True_Lies's Avatar
    Sincer si eu m-am mirat ca nu au disparut inca. Bine inteles ca aveam produsul la favorite si nu am primit nici o notificare ca a revenit in stoc ...

  9. #3689 SP
    Member papichullooo's Avatar
    In aplicația eMag văd că a apărut iar pagina specială dacă dai search PS5

  10. #3690 SP
    Member Para81's Avatar
    Da, este la fel ca la Flanco...dar stoc ciuciu.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  11. #3691 SP
    Junior Member Area51's Avatar
    Se pregatesc, alaltaieri a fost pt putin timp in stoc la emag, pt cateva secunde de mai multe ori dupa ora 17:00, deci se pregatesc.
    Am reusit sa comand si sa platesc pentru ca o aveam in favorite si am vazut "in stoc", insa comanda e inca in statusul "plata acceptata", desi teoretic prin Genius trebuia sa fie livrata ieri...
    Poate le trimit pe toate odata, sau poate inca nici nu au stoc...
    Deci fiti pe faza, poate chiar si azi vor aparea in stoc, fac teste/probe, nu se stie..
    Sper sa nu imi anuleze comanda )

  12. #3692 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Cu siguranta nu e vorba de teste ci asa pun ei la vanzare cateva zeci de bucati care se dau in cateva secunde.

  13. #3693 SP
    Junior Member Area51's Avatar
    pai de ce nu mi-o trimit? e platita, astept sa fie pusa la curier de pe 27 ianuarie..

  14. #3694 SP
    Junior Member ioolica's Avatar
    Quote Originally Posted by Area51 View Post
    pai de ce nu mi-o trimit? e platita, astept sa fie pusa la curier de pe 27 ianuarie..
    suna si intreaba, iti raspund imediat ca parca era "linie speciala" pt clientii Genius

  15. #3695 SP
    Junior Member addycted's Avatar
    Quote Originally Posted by Area51 View Post
    pai de ce nu mi-o trimit? e platita, astept sa fie pusa la curier de pe 27 ianuarie..
    Salut,

    Cum ai reusit sa o adaugi in cos ca la mine aparea disponibil doar la pachet promo, fara buton de add. Ai adaugat tu butonul?

    Mersi

  16. #3696 SP
    Junior Member Area51's Avatar
    am sunat, au zis ca nu stiu, ca se informeaza la depozit si ma suna inapoi, inca astept sa ma sune

  17. #3697 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Quote Originally Posted by Area51 View Post
    pai de ce nu mi-o trimit? e platita, astept sa fie pusa la curier de pe 27 ianuarie..
    Ei stiu care sunt problemele. Poate au luat mai multe decat aveau pe stoc sau poate sunt ceva probleme la depozit. Pot fi multe si doar ei te pot lamuri.

  18. #3698 SP
    Member papichullooo's Avatar
    Quote Originally Posted by addycted View Post
    Salut,

    Cum ai reusit sa o adaugi in cos ca la mine aparea disponibil doar la pachet promo, fara buton de add. Ai adaugat tu butonul?

    Mersi
    Sal, ce pachet promo?

  19. #3699 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Asa a apărut de vreo doua ori pt 1-2 secunde "disponibil doar la pachet promo" mai mult nu scria. Nu putea fi adaugat in cos nimic

  20. #3700 SP
    Junior Member addycted's Avatar
    Asa imi afisa.. Nu mai era textul "stoc epuizat".. nu era 'in stoc' ci imi afisa "disponibil doar la pachet promo", si buton de adaugare in cos nu exista. Deasta intrebam cum a reusit sa adauge in cos.

    Mersi

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Xbox Series X|S - achizitie din Romania By paul in forum Microsoft Xbox Series
    Replies: 1047 Last Post: 17-08-2023, 09:48
  2. Pot juca jocuri din Romania pe PS4 din America? By SnowPhantom in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 7 Last Post: 19-11-2013, 16:07
  3. Locuri frumoase din Romania By vasilescui in forum Travel & Fashion
    Replies: 0 Last Post: 05-05-2011, 08:24
  4. Replies: 9 Last Post: 28-02-2011, 13:53
  5. Reviste de profil din Romania By rodarkone in forum Console Club
    Replies: 23 Last Post: 11-08-2008, 13:27

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts