Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 230 of 404 FirstFirst ... 130 180 220 228 229 230 231 232 240 280 330 ... LastLast
Results 4,581 to 4,600 of 8079

Thread: PS5 - achizitie din Romania

  1. #4581 SP
    Junior Member burceadi's Avatar
    Salutare, am incercat toata ziua sa aflu ceva informatii de la Emag, prin intermediul unor cunostinte, accounts de la ei, presupunand ca daca Altex a inceput sa sune, vom avea stoc si la ei.
    Insa raspunsul a fost ca nu au informatii despre asta ceva acum si ca ma anunta la momentul cand vor avea. In caz ca va fi asa, revin aici cu info si catre voi.

  2. #4582 SP
    Member miculas10's Avatar
    Quote Originally Posted by gabridinu View Post
    Eu nu mai inteleg nimic de la astia de la Orange.

    Am comanda plasata pe 20.02 ora 14:32. Telefonic mi au zis ca o s-o anuleze ca au avut nu stiu ce problema cu site ul. Apoi vad pe aici ca altii au comenzi de pe la ora 14:37 si au zis ca vor onora comenzile. Cred ca e o manevra de a orange ului.
    Eu nefiind in reteaua lor(sunt in Vdf) cred ca o anuleaza in mod intentionat.
    La telefon mi au zis ca ma va suna cineva azi. Pana la aceasta ora nu m a sunat nimeni.
    Statusul este:In procesare la curier.

    Nu inteleg cum onoreaza ei comenzile...in ce ordine ...


    Sent from my iPhone using Tapatalk

    ---------- Post added 22-02-2021 at 18:36 ----------

    Intre timp am facut o alta comanda cu un produs oarecare. Si da, daca nu esti in reteaua lor, nu primesti sms.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

    Eu sunt la digi de mult dar am mers de la orange, adica reteaua digi sunt acuma dar nr meu incepe ce 0749xxxxxx atunci sa nu astept sms

  3. #4583 SP
    Member Para81's Avatar
    Cine a comandat vineri a primit astazi ceva ? Update la status, colet, consola, sms curier?


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  4. #4584 SP
    Junior Member Haiducu's Avatar
    Nimic. Doar mail ca a fost inregistrata comanda, sms cu inregistrare, si sms ca va fi livrata azi. Acelasi status ca si vineri

  5. #4585 SP
    Junior Member Redefine07's Avatar
    Buna seara !
    Azi am fost sunat de catre Altex , miercuri/joi imi vor da link pentru plata , am avut locul/pozitia 1700+ , sper sa fie asa , o seara buna !

  6. #4586 SP
    Member Para81's Avatar
    Quote Originally Posted by Haiducu View Post
    Nimic. Doar mail ca a fost inregistrata comanda, sms cu inregistrare, si sms ca va fi livrata azi. Acelasi status ca si vineri
    Deci se pare ceva nu se leaga cu Orange, la telefon spun ca se onoreaza acum ca este eroare, asteptati telefon etc....nu stiu ce sa zic....Asteptam pana miercuri si daca nu suna-m cu totii...revolta


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  7. #4587 SP
    Junior Member Haiducu's Avatar
    Pe chat la orange zic ca nu au acces la info legate de mazin online (in conditiile in care sambata am vorbit pe chat si mi-a zis tipul cum ca ar fi la ei in depozit), la telefon iti zic ca a fost înregistrată sesizare la departamentul magazin online... Orange...

  8. #4588 SP
    Banned bpoearth's Avatar
    Quote Originally Posted by Para81 View Post
    Deci se pare ceva nu se leaga cu Orange, la telefon spun ca se onoreaza acum ca este eroare, asteptati telefon etc....nu stiu ce sa zic....Asteptam pana miercuri si daca nu suna-m cu totii...revolta


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    s-a discutat in paginile anterioare daca vrei sa te mai uiti si acolo

  9. #4589 SP
    Junior Member dragos2804's Avatar
    M au sunat cei de la Orange acum 5 minute sa-mi spuna ca 185 de comenzi cu ps5 digital edition (printre care si a mea) au avut nu stiu ce erori tehnice (legate de livrare) si o sa dureze cu 1-2 zile lucratoare mai mult pana va ajunge consola la mine. Eu le-am spus ca daca nu ajunge saptamana aceasta vreau banii inapoi si m-a asigurat ca va ajunge saptamana aceasta consola la mine. Comanda NU a fost anulata, a fost intarziata.

  10. #4590 SP
    Member Para81's Avatar
    Quote Originally Posted by dragos2804 View Post
    M au sunat cei de la Orange acum 5 minute sa-mi spuna ca 185 de comenzi cu ps5 digital edition (printre care si a mea) au avut nu stiu ce erori tehnice (legate de livrare) si o sa dureze cu 1-2 zile lucratoare mai mult pana va ajunge consola la mine. Eu le-am spus ca daca nu ajunge saptamana aceasta vreau banii inapoi si m-a asigurat ca va ajunge saptamana aceasta consola la mine. Comanda NU a fost anulata, a fost intarziata.
    Ce numar de comanda ai?


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  11. #4591 SP
    Member gabridinu's Avatar
    Spune-ne la ce ora ai dat comanda. Minutul.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  12. #4592 SP
    Junior Member dragos2804's Avatar
    In jurul orei 12 sambata am dat comanda

  13. #4593 SP
    Member Para81's Avatar
    Eu am sunat astazi si a fost confirmata cmd de Orange la telefon dupa verificare, a zis ca dureza 3-4 zile lucratoare. Acum nu stiu ce sa mai zis... cmd data sambata la 14:58.

  14. #4594 SP
    Junior Member Jose's Avatar
    eu la altex am numarul peste 2000 si tot am fost sunat azi.... ciudat

  15. #4595 SP
    Junior Member AndreiN's Avatar
    de unde au altex atatea console si emag 0 barat

  16. #4596 SP
    Junior Member Garkan's Avatar
    Quote Originally Posted by dragos2804 View Post
    M au sunat cei de la Orange acum 5 minute sa-mi spuna ca 185 de comenzi cu ps5 digital edition (printre care si a mea) au avut nu stiu ce erori tehnice (legate de livrare) si o sa dureze cu 1-2 zile lucratoare mai mult pana va ajunge consola la mine. Eu le-am spus ca daca nu ajunge saptamana aceasta vreau banii inapoi si m-a asigurat ca va ajunge saptamana aceasta consola la mine. Comanda NU a fost anulata, a fost intarziata.
    Nu cred ca au fost aduse pana acum 185 de console digitale in Romania, deci e mai mult o problema cu stocul. Altex nici pana acum nu a adus digital nimic pentru tombola, la emag la fel, pauza. Tot Orange a mai avut cam acum o luna cateva digitale. In afara e iar problema cu cele digitale.

  17. #4597 SP
    Member miculas10's Avatar
    Nu stiu ce sa zic, ceva nu e in regula la Orange , omul trebuie sa aiba noroc in ziua respectiva cand intra pe stoc produsul sa fie acasa, strebuie sa ai noroc cand dai F5 sa apare pe stoc, sa ai noroc sa pui produsul pe cos...platest online si apoi inca nu e sigur ca primest produsul .
    Nu avem ce sa facem asteptam zilele intre 2-5 zile lucratoare cred ca asa a fost scris la livrare.

  18. #4598 SP
    Junior Member Jose's Avatar
    Quote Originally Posted by AndreiN View Post
    de unde au altex atatea console si emag 0 barat
    la altex ajung săptămâna viitoare, posibil sa fie și ceva la emag.

    Sent from my POT-LX1 using Tapatalk

  19. #4599 SP
    Junior Member Hunnimal's Avatar
    Salut,

    Vin si eu cu pledoaria mea.

    Long story short, am comandat vineri seara consola, la care am primit doar confirmare de la PayU, pentru plata. Am prins si sambata (20 feb 2021) dimineata (09:19) o alta comanda la care am primit confirmare si de la Orange.
    Am contactat astazi Orange fiindca voiam sa schimb adresa de livrare la cea de sambata. I-am dat la duduie ambele comenzi. Cea de vineri mi-a spus clar ca e anulata, "banutii va vor veni in cont in 2 zile lucratoare"; si cea de sambata dimineata, citez, "e inca in depozitul orange, curierul urmeaza a o ridica astazi".


    In alta ordine de idei, dintre cei care ati fost sunati de altex, puteti scrie aici cam cum arata numarul de pe care ati primit apelul? Am fost sunat azi de pe ceva cu 0374 de 2 ori dar n-am vazut..


    Nu stiu daca, dar sper ca am fost de folos cu info.

  20. #4600 SP
    Junior Member Jose's Avatar
    habar n-am, cred ca a fost nr de romania

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Xbox Series X|S - achizitie din Romania By paul in forum Microsoft Xbox Series
    Replies: 1047 Last Post: 17-08-2023, 09:48
  2. Pot juca jocuri din Romania pe PS4 din America? By SnowPhantom in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 7 Last Post: 19-11-2013, 16:07
  3. Locuri frumoase din Romania By vasilescui in forum Travel & Fashion
    Replies: 0 Last Post: 05-05-2011, 08:24
  4. Replies: 9 Last Post: 28-02-2011, 13:53
  5. Reviste de profil din Romania By rodarkone in forum Console Club
    Replies: 23 Last Post: 11-08-2008, 13:27

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts