Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 252 of 404 FirstFirst ... 152 202 242 250 251 252 253 254 262 302 352 ... LastLast
Results 5,021 to 5,040 of 8079

Thread: PS5 - achizitie din Romania

  1. #5021 SP
    Junior Member Garkan's Avatar
    E plin de ps5 pe Emag la pret normal, nu mai au loc sellerii de ele.

  2. #5022 SP
    Banned bpoearth's Avatar
    mda.. nu cred ca o sa fie nimic si ma astept la raspunsuri gen: "da da, vrei tu sa ne iei noua consola"

    ideea e ca pana nu se duc ofertele astea de la alti retaileri nu cred ca o sa bage stoc, din moment ce am vaz ca emag se ofera sa le vanda la altii produsul atunci cand emagul nu are o alta oferta mai buna ptr cumparator gen

  3. #5023 SP
    Junior Member paul94's Avatar
    Quote Originally Posted by bpoearth View Post
    mda.. nu cred ca o sa fie nimic si ma astept la raspunsuri gen: "da da, vrei tu sa ne iei noua consola"

    ideea e ca pana nu se duc ofertele astea de la alti retaileri nu cred ca o sa bage stoc, din moment ce am vaz ca emag se ofera sa le vanda la altii produsul atunci cand emagul nu are o alta oferta mai buna ptr cumparator gen
    Nu ii pasa gigantului de eMAG de cativa scalpers amarati, ii pasa mai mult sa fie cel care da PS5 la pret corect.

  4. #5024 SP
    Banned bpoearth's Avatar
    fac pariu ca sunt scalperi si pe aici suta in mie . suntem 52 de membri pe thread + ~100 guests

  5. #5025 SP
    Junior Member burceadi's Avatar
    Quote Originally Posted by bpoearth View Post
    fac pariu ca sunt scalperi si pe aici suta in mie . suntem 52 de membri pe thread + ~100 guests
    mie in suta
    suta-n mie = 10%

  6. #5026 SP
    Banned bpoearth's Avatar
    Quote Originally Posted by burceadi View Post
    mie in suta
    suta-n mie = 10%
    asa GG

  7. #5027 SP
    Member eidos's Avatar
    Quote Originally Posted by bpoearth View Post
    fac pariu ca sunt scalperi si pe aici suta in mie . suntem 52 de membri pe thread + ~100 guests
    Sunt doar niste flamanzi care nu au ce pune pe OLX, Romania nu are stocuri care sa imbogateasca pe careva

    Si nici nu prea se mai inghesuie lumea nici pe OLX, cu greu se mai vand, dupa cum se vede ca si preturile au scazut, mai sunt cati-va ignoranti care inca viseaza sa prinda un prost sa-i vand consola cu 5k

    Puteti invinui si Microsoftul ca nu avem stocuri comparabile in RO,

    Uitati-va la SUA ... acolo pompeaza la greu SONY stocuri saptamanale pentru ca vor sa tina de cota de piata, acolo sunt bani grei din gaming

    Romania e cantitate neglijabila, de aici se vad si stocurile infecte (cateva sute de bucati o data pe luna)

  8. #5028 SP
    Junior Member sumanovici's Avatar
    gandeste-te ca Sony a "sacrificat" Japonia pentru SUA, nu dau doi bani pe consumatorii din tara de origine, e clar ca nu mai pot ei de Romania.

  9. #5029 SP
    Junior Member Garkan's Avatar
    Cantitate neglijabila e putin spus, un singur magazin, Altex, sa aduca intr o luna o cantitate decenta de console, e bataie de joc.

  10. #5030 SP
    Member gabridinu's Avatar
    Hai ca urmaresc, poate prind cum am "prins" la orange. De mi-au tinut banii blocati 1 saptmana, sa-mi zica ca a fost o greseala .

  11. #5031 SP
    Banned bpoearth's Avatar
    un stoc de nota 10, bahoi te lasa rece

  12. #5032 SP
    Member jetssskii's Avatar
    S-a schimbat cuiva comanda de pe altex ? Doar curios, la mine nu.

  13. #5033 SP
    Junior Member Schwichel's Avatar
    Quote Originally Posted by jetssskii View Post
    S-a schimbat cuiva comanda de pe altex ? Doar curios, la mine nu.

    Nope. Tot "Confirmata manual" este

  14. #5034 SP
    Junior Member AndreiN's Avatar
    Ce lupta crancena se da pe emag intre acele oferte

  15. #5035 SP
    Junior Member chinty's Avatar
    Are cineva idee sau a "experimentat" daca aplicația EMAG pe Android (deși probabil e valabil pt orice aplicatie) isi da refresh singură cand esti pe un produs? Sau exista un workaround pt asta?

    Trimis de pe al meu SM-G950F folosind Tapatalk

  16. #5036 SP
    Junior Member VIKcentiu's Avatar
    Quote Originally Posted by AndreiN View Post
    Ce lupta crancena se da pe emag intre acele oferte
    Am vazut. Era o oferta de la Wannder la 5899 si dupa a venit cineva cu 5799. )

  17. #5037 SP
    Junior Member paul94's Avatar
    Mi-am cam pierdut increderea ca se face restock azi

  18. #5038 SP
    Junior Member VIKcentiu's Avatar
    Quote Originally Posted by paul94 View Post
    Mi-am cam pierdut increderea ca se face restock azi
    Niciodata sa nu ai 100% incredere in zvonuri, dar poti fi putin mai vigilent.

  19. #5039 SP
    Junior Member Area51's Avatar
    a disparut pagina dedicata PS5 de pe eMAG, se misca ceva

  20. #5040 SP
    Banned bpoearth's Avatar
    Quote Originally Posted by chinty View Post
    Are cineva idee sau a "experimentat" daca aplicația EMAG pe Android (deși probabil e valabil pt orice aplicatie) isi da refresh singură cand esti pe un produs? Sau exista un workaround pt asta?

    Trimis de pe al meu SM-G950F folosind Tapatalk
    nu isi da refresh singura si daca isi da o face la intervale mari de timp deci te-as sfatui sa stai cu browserul de pe un PC/laptop ceva

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Xbox Series X|S - achizitie din Romania By paul in forum Microsoft Xbox Series
    Replies: 1047 Last Post: 17-08-2023, 09:48
  2. Pot juca jocuri din Romania pe PS4 din America? By SnowPhantom in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 7 Last Post: 19-11-2013, 16:07
  3. Locuri frumoase din Romania By vasilescui in forum Travel & Fashion
    Replies: 0 Last Post: 05-05-2011, 08:24
  4. Replies: 9 Last Post: 28-02-2011, 13:53
  5. Reviste de profil din Romania By rodarkone in forum Console Club
    Replies: 23 Last Post: 11-08-2008, 13:27

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts