Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 273 of 404 FirstFirst ... 173 223 263 271 272 273 274 275 283 323 373 ... LastLast
Results 5,441 to 5,460 of 8079

Thread: PS5 - achizitie din Romania

  1. #5441 SP
    Member alexandru92's Avatar
    Credeti ca va fi stock pe undeva pana la sf lunii? Ma refer la pretul 2000-2500 ron.

  2. #5442 SP
    Member gompo's Avatar
    Quote Originally Posted by alexandru92 View Post
    Credeti ca va fi stock pe undeva pana la sf lunii? Ma refer la pretul 2000-2500 ron.
    Probabil la Altex, pentru cei din lista de la tombola...

  3. #5443 SP
    Junior Member brocu's Avatar
    S a anunțat vreun stoc consistent? Ca in ritmul asta la anul pe vremea asta apuca toată lumea consola...

  4. #5444 SP
    Member mladin86's Avatar
    Nu e nimic oficial ... eu am sperante totusi pana la vara sa mai aduca sau macar sa mai faca liste de comenzi tombole ceva ... pana at olx , stockk , la quickmobile parca au zis ca mai aduc luni dar na tot la 4.000 lei probabil .. altex si orange inca mai au de onorat comenzi vechi

  5. #5445 SP
    Member alexandru92's Avatar
    Totusi in aceasta luna nu a fost stoc deloc la retaileri, ma astept sa fie ceva pana la sf lunii, ori emag ori flanco

  6. #5446 SP
    Junior Member frteer's Avatar
    Quote Originally Posted by alexandru92 View Post
    Totusi in aceasta luna nu a fost stoc deloc la retaileri, ma astept sa fie ceva pana la sf lunii, ori emag ori flanco

    Salutare,


    Nu urmaream flanco, e de urmarit si el? Nu am auzit sa fi avut vreodata. E cineva care a luat de la ei sau care a vazut stoc?


    Multumesc,
    frteer

  7. #5447 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Flanco n-au mai avut stoc din noiembrie

  8. #5448 SP
    Junior Member ionitagelu's Avatar
    Quote Originally Posted by mladin86 View Post
    ai dat rusine la Tiriac cu faza asta
    La cati km faceam anual inainte de pandemie, in cei 3 ani de garantie dadeam pe revizii la reprezentanta 1/3 din pretul masinii noi, mi se pare aberant, mai ales ca nu era un model abia aparut. La PS5 fiind abia scos din cuptor ... ne-am putea astepta la surprize neplacute in timp, cam toate modelele FAT (PS3 si PS4) au avut ceva probleme de incalzire, etc. Daca scapam de pandemie ... traim si vedem

  9. #5449 SP
    Junior Member chinty's Avatar
    Cate console au avut Orange de data asta? 68 parca. Putine, si totusi deja bisnitarii de 2 lei dar cu aere de afaceristi sunt pe OLX cu ele.
    Bafta la fraieri si sa le stea in gat

    Trimis de pe al meu SM-G950F folosind Tapatalk

  10. #5450 SP
    NDM
    Member NDM's Avatar
    Da am vazut. E plin Olx.

  11. #5451 SP
    Member mladin86's Avatar
    Ii umfla ca pe gascani acuma astia de au prins la orange ) 3800 lei fara disc ) mor de ris jurrrr si sunt care cumpara .

  12. #5452 SP
    Junior Member chinty's Avatar
    Nu degeaba spune vorba ca sunt prosti cei care dau, nu cei care cer. Doar ca acum trebuie sa fii ceva mai mult decat prost sa dai dublu, cand oricum la un moment dat vor fi suficiente, si sa crezi ca ti se face si reducere. Asa, de la prost la prost, sau ce?

    Trimis de pe al meu SM-G950F folosind Tapatalk

  13. #5453 SP
    Junior Member ionitagelu's Avatar
    Quote Originally Posted by chinty View Post
    Cate console au avut Orange de data asta? 68 parca. Putine, si totusi deja bisnitarii de 2 lei dar cu aere de afaceristi sunt pe OLX cu ele.
    Mare minune daca nu cumva unii au aflat de aici de pe forum ca au intrat in stoc la Orange in februarie si au activat botzii

  14. #5454 SP
    Junior Member Erines's Avatar
    Si daca m-ar da banii afara din casa tot nu le-as da scarbelor atatia bani in plus. Adica de la 2000/2500 de lei la 4000 lei pe quickmobile si chiar mai scump pe alte site-uri.. la preturile pe care le baga infectiile astea sa-mi dea 2 console. Eu una nu ii inteleg pe astia care nu mai au rabdare sa astepte sa cumpere consola la pretul normal.. adica au serviciu, unii au si familie. Atata graba cand deja au cu ce sa isi ocupe timpul.

  15. #5455 SP
    mur
    Junior Member mur's Avatar
    Voi vedeti cum se numeste thread-ul asta? Sunt pagini intregi despre filozofia voastra despre bani, comert si tara in care traim. Ori scrieti ceva util pentru achizitionarea unui PS5 ori va mutati altundeva.

  16. #5456 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Oricum e un thread inutil si atrage useri noi care vin cu obiceiuri de Facebook dupa ei (agresivitatea aia prezenta peste tot pe FB). De vreo lună nu a mai fost postat nimic de folos legat de stocuri. Aceleasi discuții despre cate console sunt la tombolă.

  17. #5457 SP
    Senior Member dronology's Avatar
    Dacă stocurile se epuizează în 30 de secunde chiar nu ai ce posta aici. Nici magazinele nu trimit notificări pentru stocurile volatile.

    Topicul acesta e ca statul la coadă pe vremea ceaușismului: mai spui un banc, afli ce s-a spus aseară la Europa Liberă, înjuri regimul, apoi te duci acasă și te culci pe stomacul gol în frig și întuneric. A doua zi o iei de la capăt și speri că ceva se va schimba. Poate apare o nouă coadă la ceva inexistent.


  18. #5458 SP
    Member alexandru92's Avatar
    Quote Originally Posted by GabiCutlac View Post
    Oricum e un thread inutil si atrage useri noi care vin cu obiceiuri de Facebook dupa ei (agresivitatea aia prezenta peste tot pe FB). De vreo lună nu a mai fost postat nimic de folos legat de stocuri. Aceleasi discuții despre cate console sunt la tombolă.
    Pai cam despre asta se poate vorbi acum, tot ce vine, se duce la altex din ce vad, la tombola vietii nimeni nu mai spune nimic. Pe internet nu gasesti nicio informatie, parca nici nu ar exista ps5 in Ro. Nimeni nu face presiune sa vada de ce in Ro nu se aude nimic despre stocuri.

  19. #5459 SP
    Member smits's Avatar
    Mai bine 100 de tombole.

    ca tot pe olx ajung )

  20. #5460 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    Quote Originally Posted by GabiCutlac View Post
    Oricum e un thread inutil si atrage useri noi care vin cu obiceiuri de Facebook dupa ei (agresivitatea aia prezenta peste tot pe FB). De vreo lună nu a mai fost postat nimic de folos legat de stocuri. Aceleasi discuții despre cate console sunt la tombolă.
    E un thread foarte bun. Mai ies si eu din bula mea de prieteni si am ocazia sa intalnesc genuri de oameni pe care i-am considerat mereu absurzi, dar fara sa fi stat vreodata sa ascult ce au de zis. Ma rog, acum tot aceeasi parere o am, dar ma simt mai bine ca mi-a fost validata.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Xbox Series X|S - achizitie din Romania By paul in forum Microsoft Xbox Series
    Replies: 1047 Last Post: 17-08-2023, 09:48
  2. Pot juca jocuri din Romania pe PS4 din America? By SnowPhantom in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 7 Last Post: 19-11-2013, 16:07
  3. Locuri frumoase din Romania By vasilescui in forum Travel & Fashion
    Replies: 0 Last Post: 05-05-2011, 08:24
  4. Replies: 9 Last Post: 28-02-2011, 13:53
  5. Reviste de profil din Romania By rodarkone in forum Console Club
    Replies: 23 Last Post: 11-08-2008, 13:27

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts