Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 299 of 404 FirstFirst ... 199 249 289 297 298 299 300 301 309 349 399 ... LastLast
Results 5,961 to 5,980 of 8079

Thread: PS5 - achizitie din Romania

  1. #5961 SP
    Member papichullooo's Avatar
    Și eu tot cu ajutorul grupului de telegram am prins. Intrati acolo și pe grupul de discord, băiatul care a făcut bot-ul este super ok, pentru o sumă modica, primiti pe lângă notificarea telegram și un telefon in momentul in care apare stoc. Așa este imposibil să nu auzi că este stoc. Eu așa am reușit.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  2. #5962 SP
    Junior Member andreics96's Avatar
    Am sunat la ei, mi-au confirmat ca e ok și produsul e rezervat, acum sper ca asa e

    Trimis de pe al meu SM-A715F folosind Tapatalk

  3. #5963 SP
    Member alexandru92's Avatar
    Mai tare ma enervez pe grupul asta... mereu vad si citesc ca a fost, a fost , a fost, niciodata nu prind...cam cat a durat stocul? Daca a durat 5-10 sec..

  4. #5964 SP
    Member Antiohh's Avatar
    N-ai bre sansa sa prinzi daca esti om normal cu treaba ce nu implica statul non-stop la pc. eu am primit de la tombola altex si m am uitat de curiozitate daca as mai prinde si niciodata nu am fost nici macar pe aproape iar eu chiar stau destul de mult la pc. probabil o sa tot scada preturile destul de repede (daca o tin cu stocurile tot asa, pana in vara ar trebui sa nu coste mai mult de 3000 lei si deja la banii aia nu si mai bat capul nici scalperii)

  5. #5965 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Uite ca eu am prins și nu stau non stop la PC. Am auzit notificarea de la Telegram, am scos telefonul din buzunar, am deschis link-ul, adaugat in cos, next, next, plată, done.

  6. #5966 SP
    nk4
    Junior Member nk4's Avatar
    Nu totii au acelasi noroc.

  7. #5967 SP
    Junior Member Andres's Avatar
    Salut! Am fost sunat de cei de la Altex Romania si am confirmat consola cu prioritatea 888, la digital, am testat-o doua saptamani si prefer sa raman la xbox series s, daca doreste cineva sa cumpere consola pm. Pace!

  8. #5968 SP
    Member JohnnyUSA's Avatar
    Quote Originally Posted by Andres View Post
    Salut! Am fost sunat de cei de la Altex Romania si am confirmat consola cu prioritatea 888, la digital, am testat-o doua saptamani si prefer sa raman la xbox series s, daca doreste cineva sa cumpere consola pm. Pace!
    Am un prieten interesat de digital. Mai este valabil?


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  9. #5969 SP
    Junior Member Garkan's Avatar
    In 45 de minute probabil era deja cineva la el la usa, avea nevoie pentru o ruda urgent.

  10. #5970 SP
    mur
    Junior Member mur's Avatar
    Quote Originally Posted by Andres View Post
    Salut! Am fost sunat de cei de la Altex Romania si am confirmat consola cu prioritatea 888, la digital, am testat-o doua saptamani si prefer sa raman la xbox series s, daca doreste cineva sa cumpere consola pm. Pace!
    Stai ce? Altex a sunat nr 888 acum doua saptamani?

  11. #5971 SP
    Member papichullooo's Avatar
    Salut, este cineva care vrea sa schimbe varianta digitala cu varianta cu disk? Doar daca este sigilata si cumparata de la Emag.

    ---------- Post added 30-03-2021 at 19:22 ----------

    Salut, cei care ați comandat ieri la eMag, a primit cineva consola azi? Eu trebuia să o primesc astăzi dar nu a ajuns....


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  12. #5972 SP
    Member alexandru92's Avatar
    Ma asteptam ca astazi sa bage digital pe emag, dupa cum s-a mai intamplat săptămânile trecute.(o zi digital, o zi disc) Evident, cand mi-am facut timp sa urmăresc, n-au bagat nimic..

  13. #5973 SP
    Junior Member sumanovici's Avatar
    Quote Originally Posted by papichullooo View Post
    Salut, este cineva care vrea sa schimbe varianta digitala cu varianta cu disk? Doar daca este sigilata si cumparata de la Emag.

    ---------- Post added 30-03-2021 at 19:22 ----------

    Salut, cei care ați comandat ieri la eMag, a primit cineva consola azi? Eu trebuia să o primesc astăzi dar nu a ajuns....


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Eu astazi am primit notificare ca se livreaza maine, mi-au trimis si awb-ul.

  14. #5974 SP
    Member papichullooo's Avatar
    Quote Originally Posted by sumanovici View Post
    Eu astazi am primit notificare ca se livreaza maine, mi-au trimis si awb-ul.
    Eu am livrarea in showroom, sms-ul îmi spunea că se livrează azi, in aplicație apărea tot azi....


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  15. #5975 SP
    Junior Member sumanovici's Avatar
    Quote Originally Posted by papichullooo View Post
    Eu am livrarea in showroom, sms-ul îmi spunea că se livrează azi, in aplicație apărea tot azi....


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Cel mai okay este sa le dai un telefon, sa vezi ce si cum.

  16. #5976 SP
    Junior Member pr0ph3t's Avatar
    Eu am primit-o ieri pe 30, a venit prin sameday24.

    Sent from my CLT-L09 using Tapatalk

  17. #5977 SP
    Member papichullooo's Avatar
    Mda, mie mai mult că sigur îmi anulează comanda idioții. Am sunat acum la ei și habar nu au ce se întâmplă cu comanda, o să mă sune după ce se lămuresc cu depozitul.....


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  18. #5978 SP
    Junior Member Leviathan's Avatar
    Daca ai factura generata cand intri pe comanda nu o sa ti-o anuleze nimeni. In schimb, daca nu ai, e cam dusa comanda

  19. #5979 SP
    Junior Member robE's Avatar
    Depinde, chiar daca nu are inca factura generata, mai exista si varianta sa ii fie onorata comanda cand mai intra data viitoare pe stoc.

  20. #5980 SP
    Junior Member sumanovici's Avatar
    Quote Originally Posted by papichullooo View Post
    Mda, mie mai mult că sigur îmi anulează comanda idioții. Am sunat acum la ei și habar nu au ce se întâmplă cu comanda, o să mă sune după ce se lămuresc cu depozitul.....


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    cel mai probabil, cu acordul tau probabil, in caz de intr-adevar au gresit ei numarul stocului, o sa-ti rezerva una data viitore. Totusi daca ti s-a confirmata plata si daca ti s-a emis factura eu zic ca ar trebui sa o primesti. Mie astazi ar trebui sa-mi ajunga, am verificat pe site-ul celor de la FAN si vad ca e pe drum.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Xbox Series X|S - achizitie din Romania By paul in forum Microsoft Xbox Series
    Replies: 1047 Last Post: 17-08-2023, 09:48
  2. Pot juca jocuri din Romania pe PS4 din America? By SnowPhantom in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 7 Last Post: 19-11-2013, 16:07
  3. Locuri frumoase din Romania By vasilescui in forum Travel & Fashion
    Replies: 0 Last Post: 05-05-2011, 08:24
  4. Replies: 9 Last Post: 28-02-2011, 13:53
  5. Reviste de profil din Romania By rodarkone in forum Console Club
    Replies: 23 Last Post: 11-08-2008, 13:27

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts