Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 322 of 404 FirstFirst ... 222 272 312 320 321 322 323 324 332 372 ... LastLast
Results 6,421 to 6,440 of 8079

Thread: PS5 - achizitie din Romania

  1. #6421 SP
    Junior Member CrazyyKiller's Avatar
    Quote Originally Posted by razvanrazy View Post
    Ciudat. la mine nici macar asta nu arata acolo, ci ofertele clasice la pret prea mare...
    la fix 15:10 a intrat pe stoc. Chiar ciudat ca unora nu le-a aparut pe distill. Vanez consola asta de cand cu tombola la altex

  2. #6422 SP
    Member IsNotMe's Avatar
    Vreti sa vedeti ceva ? Asta inseamna bulan ! ...si nu am mancat din WC !!! Sper ca va si livra !(cica e unu care se ocupa cu aprobarile comenzilor pt PS5-uri, m-a pus in asteptare cateva minute dupa plata )
    Attached Images Attached Images comanda.jpg

  3. #6423 SP
    Junior Member CrazyyKiller's Avatar
    Quote Originally Posted by IsNotMe View Post
    Vreti sa vedeti ceva ? Asta inseamna bulan ! ...si nu am mancat din WC !!! Sper ca va si livra !(cica e unu care se ocupa cu aprobarile comenzilor pt PS5-uri, m-a pus in asteptare cateva minute dupa plata )
    adica? te-a sunat cineva?

  4. #6424 SP
    Member IsNotMe's Avatar
    am sunat eu ca sa-mi retrimita link-ul de plata ! achitasem la nimereala cu revolut-ul ! 0 lei bineinteles pe ala

  5. #6425 SP
    Junior Member CrazyyKiller's Avatar
    Quote Originally Posted by IsNotMe View Post
    am sunat eu ca sa-mi retrimita link-ul de plata ! achitasem la nimereala cu revolut-ul ! 0 lei binenteles pe ala
    si ti-au zis ceva legat de comanda cand va fi livrata?

  6. #6426 SP
    Senior Member LucKos's Avatar
    Quote Originally Posted by IsNotMe View Post
    Vreti sa vedeti ceva ? Asta inseamna bulan ! ...si nu am mancat din WC !!! Sper ca va si livra !(cica e unu care se ocupa cu aprobarile comenzilor pt PS5-uri, m-a pus in asteptare cateva minute dupa plata )
    Și tocmai mai dădusei comandă tot de la mobistore azi la 4200? )

  7. #6427 SP
    Member IsNotMe's Avatar
    Quote Originally Posted by CrazyyKiller View Post
    si ti-au zis ceva legat de comanda cand va fi livrata?
    Te astepti la orice si de la Emag ! Pana nu vad nu cred . Operatoarea : - Da totul este ok , plata acceptata , nu ar trebui sa apara probleme, comenzile de PS5-uri merg la o alta pers. pentru aprobare .
    Quote Originally Posted by LucKos View Post
    Și tocmai mai dădusei comandă tot de la mobistore azi la 4200? )
    Da frate ! i-am sunat sa anuleze si au zis ca : "Ei de ce nu stiu ca a fost stoc ?" ii spunea altuia pe acolo, operatoarea . WTF Sunt la pescuit !

  8. #6428 SP
    Junior Member pr0ph3t's Avatar
    Bot-ul de telegram mai functioneaza? De vreo cateva ori nici nu a trimis notificare cand a fost in stock la emag.

  9. #6429 SP
    Senior Member LucKos's Avatar
    Quote Originally Posted by pr0ph3t View Post
    Bot-ul de telegram mai functioneaza? De vreo cateva ori nici nu a trimis notificare cand a fost in stock la emag.
    N-a mers. Vezi pe discord. Dar distill a mers. Am prins și eu. Recomand distill și folosiți tutorialul făcut de Vlad, am pus link-ul acum ceva timp. Dacă nu-l găsiți aici, dați pe youtube "distill emag" și aia e.

  10. #6430 SP
    Junior Member CrazyyKiller's Avatar
    Quote Originally Posted by IsNotMe View Post
    Te astepti la orice si de la Emag ! Pana nu vad nu cred . Operatoarea : - Da totul este ok , plata acceptata , nu ar trebui sa apara probleme, comenzile de PS5-uri merg la o alta pers. pentru aprobare .
    Am sunat si eu sa verific si mi-a zis ca totul e ok si ca o sa fie livrata. m-a tinut vreo 5 min in asteptare ca sa se intereseze daca a fost problema sau chiar a fost stoc si a zis ca e ok si ca am fost a 3-a persoana care a comandat din stocul de azi

  11. #6431 SP
    Junior Member peryplatipu's Avatar
    Salut, am reusit sa prind si eu azi pe emag o bucata, va recomand o aplicatie de telefon Web Alert prin care verificati la minut pagina web de pe emag si primiti notificare, am primit la si 10 azi notificare deci timp lejer de dat comanda. Spor la vanat.

  12. #6432 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Acum am vazut ca de fapt primisem email de la distill la 15:10, dar nu si alerta sonora si notificare in Chrome, ca de obicei...

  13. #6433 SP
    Member cosmin1088's Avatar
    Quote Originally Posted by peryplatipu View Post
    Salut, am reusit sa prind si eu azi pe emag o bucata, va recomand o aplicatie de telefon Web Alert prin care verificati la minut pagina web de pe emag si primiti notificare, am primit la si 10 azi notificare deci timp lejer de dat comanda. Spor la vanat.

    Alerta la minut nu e inclusa in aplicatia free. Eu refuz sa dau un leu in plus pentru PS5.

    O sa incerc cu Telegram. Cei care il folositi, ati primit alerta, mai functioneaza?

  14. #6434 SP
    Member IsNotMe's Avatar
    Aveti idee, cei care ati mai prins console pe emag , status-ul “in drum spre showroom” poate fi si gresit , nu? Iar consola sa se afle in showroom deja ,fara sa actualizeze si in cont ?

  15. #6435 SP
    Member papichullooo's Avatar

    PS5 - achizitie din Romania

    Quote Originally Posted by IsNotMe View Post
    Aveti idee, cei care ati mai prins console pe emag , status-ul “in drum spre showroom” poate fi si gresit , nu? Iar consola sa se afle in showroom deja ,fara sa actualizeze si in cont ?
    Doar dacă sunt ei super aglomerați și nu au apucat sa scaneze coletul tău. Dar chiar daca este acolo și nu îți apare la status să a ajuns, tot nu are cum să ți-o dea.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  16. #6436 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Ei de regula primesc marfa noaptea si o proceseaza undeva pe la pranz. Dar pana nu e procesata si te anunta ca e in showroom, nu poti merge, pentru ca marfa vine in paleti, stransa cu folie d-aia si nu se pot duce sa ia ceva de acolo, pana nu proceseaza efectiv paletul respectiv, scanat produs cu produs si activat in sistem.

  17. #6437 SP
    Member IsNotMe's Avatar
    Teoria conspiratiei ! Parca-i si vad pe sacalii aia de pe acolo cum isi suna prietenii ca au o consola neridicata ! Ajung jocurile in easybox inaintea consolei in showroom !

  18. #6438 SP
    Member papichullooo's Avatar
    Quote Originally Posted by IsNotMe View Post
    Teoria conspiratiei ! Parca-i si vad pe sacalii aia de pe acolo cum isi suna prietenii ca au o consola neridicata ! Ajung jocurile in easybox inaintea consolei in showroom !
    Stai liniștit, dacă scrie in drum spre showroom sigur o primești . La mine a ținut două zile cu " în drum spre showroom"...


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  19. #6439 SP
    Junior Member Leviathan's Avatar
    stoc acum ps5 emag

  20. #6440 SP
    Senior Member LucKos's Avatar
    Stoc emag

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 322 of 404 FirstFirst ... 222 272 312 320 321 322 323 324 332 372 ... LastLast

Similar Threads

  1. Xbox Series X|S - achizitie din Romania By paul in forum Microsoft Xbox Series
    Replies: 1047 Last Post: 17-08-2023, 09:48
  2. Pot juca jocuri din Romania pe PS4 din America? By SnowPhantom in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 7 Last Post: 19-11-2013, 16:07
  3. Locuri frumoase din Romania By vasilescui in forum Travel & Fashion
    Replies: 0 Last Post: 05-05-2011, 08:24
  4. Replies: 9 Last Post: 28-02-2011, 13:53
  5. Reviste de profil din Romania By rodarkone in forum Console Club
    Replies: 23 Last Post: 11-08-2008, 13:27

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts