Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 326 of 404 FirstFirst ... 226 276 316 324 325 326 327 328 336 376 ... LastLast
Results 6,501 to 6,520 of 8079

Thread: PS5 - achizitie din Romania

  1. #6501 SP
    Member papichullooo's Avatar
    A mea a ajuns, showroom București.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  2. #6502 SP
    Junior Member Grimus's Avatar
    Salut baieti,


    Am platit un avans la Flanco si ar trebui sa vina pe marti consola.


    Acum insa vreau sa imi fac upgrade si la monitor.
    Pe PS5 in mare parte o sa ma joc shooter Battlefield 2042 (sper sa se ridice la nivelul asteptarilor), Warzone, Enlisted si ce o mai aparea in multiplayer.
    Dilema mea este legata de specificatiile monitorului si trebuie sa aleg intre 4K cu 60Hz sau 1080p cu 120Hz.
    Vizual as trece la 4K sa simt o noua experienta dar in acelasi timp as vrea sa fiu competitiv la shootere.


    Voi ce recomandati?

  3. #6503 SP
    Member fdkenzo's Avatar
    Cum ai reușit sa achiziționezi de la Flanco?

  4. #6504 SP
    Member papichullooo's Avatar
    Quote Originally Posted by fdkenzo View Post
    Cum ai reușit sa achiziționezi de la Flanco?
    Se poate comanda in magazin, pachet cu doua jocuri, 3100 lei parcă


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  5. #6505 SP
    Junior Member Grimus's Avatar
    Trebuie sa te duci la magazin si sa intrebi daca mai au locuri pentru rezervari.

    Cred ca pana duminica te poti inscrie.

    Pe site nu gasesti.

  6. #6506 SP
    Junior Member Bisebi's Avatar
    Sigur? Că eu trebuie sa fac 100 km până la primul Flanco

    Sent from my SM-N975F using Tapatalk

  7. #6507 SP
    Manager paul's Avatar
    Quote Originally Posted by Grimus View Post
    Salut baieti
    Salut!
    Quote Originally Posted by Grimus View Post
    Voi ce recomandati?
    Sa fii on-topic si sa intrebi pe http://www.consolegames.ro/forum/f12...te-un-raspuns/ sau Hardware.

  8. #6508 SP
    Junior Member HuuuuuuH's Avatar
    Quote Originally Posted by Grimus View Post
    Salut baieti,


    Am platit un avans la Flanco si ar trebui sa vina pe marti consola.


    Acum insa vreau sa imi fac upgrade si la monitor.
    Pe PS5 in mare parte o sa ma joc shooter Battlefield 2042 (sper sa se ridice la nivelul asteptarilor), Warzone, Enlisted si ce o mai aparea in multiplayer.
    Dilema mea este legata de specificatiile monitorului si trebuie sa aleg intre 4K cu 60Hz sau 1080p cu 120Hz.
    Vizual as trece la 4K sa simt o noua experienta dar in acelasi timp as vrea sa fiu competitiv la shootere.


    Voi ce recomandati?
    Salut!

    La care Flanco și din ce oraș?

  9. #6509 SP
    Member morphine's Avatar
    Cred ca pana la urma ma bag si eu la vanatoare (disk version) desi am zis ca nu o fac. Ma chinuie prea mult gandul ca exista acolo undeva si eu nu o am.

  10. #6510 SP
    Junior Member Bisebi's Avatar
    Nu e la nici un Flanco. Am sunat la 4 magazine Flanco și am vorbit și cu cei din call center și mi-au spus că nu există. La ce magazin ai fost? @Grimus

    Sent from my SM-N975F using Tapatalk

  11. #6511 SP
    Member eidos's Avatar
    Moama ce duduie olx-ul de ps5-uri ... fratilor toti va visati scalperi mai nou?

  12. #6512 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    Au ajuns la 3200 pe OLX, nu e rau. Inseamna ca nu mai sunt asa multi disperati care finanteaza samsarii si sunt nevoiti sa scada preturile. Poate pana la finalul anului le vom vedea si in magazine.

  13. #6513 SP
    Junior Member OveMan's Avatar
    Salut. Te duci la Flanco in AFI Cotroceni. Te treci pe lista si platesti consola cu doua jocuri in avans 3200 de lei. Apoi te suna ei si te duci sa o ridici din magazin.
    Attached Images Attached Images 63f24814-8195-484f-baf8-835e92a4a7b4.jpeg

  14. #6514 SP
    Junior Member Bisebi's Avatar
    Și atunci înseamnă că oare mâine mai găsesc daca merg?

    Sent from my SM-N975F using Tapatalk

  15. #6515 SP
    Member gabytzu16's Avatar
    Quote Originally Posted by OveMan View Post
    Salut. Te duci la Flanco in AFI Cotroceni. Te treci pe lista si platesti consola cu doua jocuri in avans 3200 de lei. Apoi te suna ei si te duci sa o ridici din magazin.
    Salut Ovi, care sunt cele 2 jocuri?

  16. #6516 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    Am intrat eu pana la Afi, au zis că nu au comenzi și nici nu au avut comenzi cu plata in avans săptămâna asta.

    LE: Daca te uiți atent vezi că factura colegului de mai sus e veche.

  17. #6517 SP
    Senior Member Encman's Avatar
    Dupa niste telefoane, am elucidat misterul PS5-Flanco.
    Exista un "sistem" .. insa:

    - doar la Flanco AFI Cotroceni din ce inteleg (am sunat la un alt Flanco si nu aveau idee despre ce vorbesc)
    - pentru clientii fideli (sau mai putin comozi) care se prezinta in magazin si spun ca doresc un PS5 si lasa numele si un numar de telefon
    - Flanco ii ia drept clienti seriosi (pentru ca au facut efortul mersului pe jos) si ii pune pe o lista
    - cand se stie ca va fi stoc, Flanco suna toata lista, primul venit primul servit cu posibilitatea de a plati "avans"
    - daca se ajunge tarziu pentru achitat (numarul de console disponibil fiind limitat) te sare o tura
    - avansul este de fapt contravaloarea consolei + 2 "accesorii"
    - acesorii insemnand 2 jocuri, 1 controller si o camera, etc, in functie de cum vine pachetul de la furnizor, nu poti alege
    - de la achitarea avansului undeva la 4 zile dupa se poate ridica consola + acesoriile

    PS: pentru samsari (sau nu) ofuscati cu privire la sarcasmul unora -- daca tot suntem pe acest forum, macar sa dam ceva inapoi comunitatii. Daca tot am aflat cum sa facem un bot UIpath sau cum ruleaza Distill.. zic. Uneori astfel de informatii sunt foarte importante pentru unii. Toti suntem gameri, perioada asta de rahat va trece, important este sa nu te umpli.. pe espadrilele tale cele scumpe.

  18. #6518 SP
    Junior Member OveMan's Avatar
    Salut. Cele doua jocuri sunt Demon Souls si Spiderman.

  19. #6519 SP
    Member smits's Avatar
    factura e din 17.05?

  20. #6520 SP
    Junior Member Bisebi's Avatar
    Nu mai este, a mers un prieten astăzi să întrebe.

    Sent from my SM-N975F using Tapatalk

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 326 of 404 FirstFirst ... 226 276 316 324 325 326 327 328 336 376 ... LastLast

Similar Threads

  1. Xbox Series X|S - achizitie din Romania By paul in forum Microsoft Xbox Series
    Replies: 1047 Last Post: 17-08-2023, 09:48
  2. Pot juca jocuri din Romania pe PS4 din America? By SnowPhantom in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 7 Last Post: 19-11-2013, 16:07
  3. Locuri frumoase din Romania By vasilescui in forum Travel & Fashion
    Replies: 0 Last Post: 05-05-2011, 08:24
  4. Replies: 9 Last Post: 28-02-2011, 13:53
  5. Reviste de profil din Romania By rodarkone in forum Console Club
    Replies: 23 Last Post: 11-08-2008, 13:27

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts