Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 330 of 404 FirstFirst ... 230 280 320 328 329 330 331 332 340 380 ... LastLast
Results 6,581 to 6,600 of 8079

Thread: PS5 - achizitie din Romania

  1. #6581 SP
    Member cosmin1088's Avatar
    Quote Originally Posted by Darken View Post
    Eu n-am reusit cumva sa finalizez plata cu cardul, nu am idee de ce...am aprobat-o prin aplicatie, dar mizeria de pay u nu a mai reactionat deloc in browser apoi...si acum sunt cu un singur mail ca am plasat comanda dar la detalii cand intru in cont pe comanda aia zice plata in asteptare...am sunat la call center la altex dar nu raspunde nimeni in 15 min ( au astia un suport de nota -5 ), nu prea mai stiu ce sa fac.

    Asigura-te in aplicatia de homebanking ca limita de plati online e minim 2800 lei.

  2. #6582 SP
    Junior Member Bisebi's Avatar
    Quote Originally Posted by Darken View Post
    in cont pe comanda aia zice plata in asteptare...
    Daca scrie plata în așteptare poti teoretic sa reincerci plata. Mai stai la telefon și intreaba-i cum sa finalizezi plata. Ai șanse de 50/50 sa fie încă a ta consola aia

    Sent from my SM-N975F using Tapatalk

  3. #6583 SP
    Member tmihai20's Avatar
    Quote Originally Posted by Darken View Post
    Eu n-am reusit cumva sa finalizez plata cu cardul, nu am idee de ce...am aprobat-o prin aplicatie, dar mizeria de pay u nu a mai reactionat deloc in browser apoi...si acum sunt cu un singur mail ca am plasat comanda dar la detalii cand intru in cont pe comanda aia zice plata in asteptare...am sunat la call center la altex dar nu raspunde nimeni in 15 min ( au astia un suport de nota -5 ), nu prea mai stiu ce sa fac.
    Ai răbdare și sună la ei. A mai fost cineva cu o comandă agățată și anulată (la eMag) și a rezolvat-o luând legătura cu ei.

  4. #6584 SP
    Junior Member Darken's Avatar
    Merci frumos, sun din nou atunci poate pot sa reincerc plata..

  5. #6585 SP
    Senior Member Encman's Avatar
    @Darken, dar pe contul Altex ce status ai? Sa inteleg ca banii nu au fost blocati pe contul tau bancar?
    Nu cred ca aveau timp sa proceseze asa de repede.

    Daca te ajuta cu ceva:

    - statusul comenzii mele la Altex este: Precomanda noua
    - status plata in Homebank: tranzacţie în aşteptare

  6. #6586 SP
    Member Antiohh's Avatar
    https://prnt.sc/15e9bet

    deja au aparut pe olx

  7. #6587 SP
    Member tmihai20's Avatar
    În cazul meu PayU a trimis email că plata s-a făcut la 2 minute după comandă. Precomanda a apărut ca fiind "Precomandă nouă" la ceva timp după.

  8. #6588 SP
    Junior Member Digi's Avatar
    https://www.emag.ro/consola-playstat.../pd/DT0DZ0MBM/ - puteti baga precomanda si la emag

  9. #6589 SP
    Junior Member AndreiN's Avatar
    Quote Originally Posted by Antiohh View Post
    https://prnt.sc/15e9bet

    deja au aparut pe olx
    mare om, mare caracter, stii cand meri in sat la bunici si te treaba babele ca ce lucrezi si tu le zici ca "antreprenor"

    are anuntul dezactivat de catre moderator, dar totusi, uite ce am gasit https://prnt.sc/15eal8x
    asta de unde are deja cutia? ca nu inteleg

  10. #6590 SP
    Junior Member Bisebi's Avatar
    Quote Originally Posted by Darken View Post
    Merci frumos, sun din nou atunci poate pot sa reincerc plata..
    Sari pe eMag că acum e la ei

    Sent from my SM-N975F using Tapatalk

  11. #6591 SP
    Junior Member Darken's Avatar
    Aparea "plata in asteptare".
    Am primit acum 1 min mail de la PayU ca nu s-a facut plata corect initial si un link sa reincerc plata, si se pare ca am reusit sa platesc, am si confirmarea acum Eram stresat rau
    Multumesc pentru sfaturi si ajutor!

  12. #6592 SP
    Senior Member LucKos's Avatar
    Cine n-a prins la altex și vrea emag: https://www.emag.ro/consola-playstat...medium=android

    Dar nu fiți ciobani. Dacă ați prins la altex nu vă băgați și la emag.

  13. #6593 SP
    Member alexandru92's Avatar
    Cine a luat de la Altex ,nu cred ca se mai baga la emag.. si asa astia de pe olx stau cu morcovul in doss, plus alte site.uri de pe emag sau quickmobile, etc

  14. #6594 SP
    Junior Member mmihailasergiu's Avatar
    Sunt și pe emag deja,incercati sa luati este stoc masiv acum după care pauza

  15. #6595 SP
    Junior Member AndreiN's Avatar
    man, deja au aparut pe olx, acuma vorbesc cu ei, ca sa ii inteleg, gen ca si un documentar de la discovery, unu mi-a zis ca este pe emag si sa ma grabesc sa cumpar, si el pune consola cu 3600

  16. #6596 SP
    MRC
    Member MRC's Avatar
    Hai ca incet incet se termina si nebunia asta. Era si cazul. Sper sa ramana cu ele sa le dea la pret de second cum e normal.

  17. #6597 SP
    Member alexandru92's Avatar
    Astia de pe olx is ca aia cu pacanelele, au in sange.. sa faca macar un pic se samsarela, altfel.nu dorm bine..

  18. #6598 SP
    Junior Member mmihailasergiu's Avatar
    Ce au scăzut preturile la ele pe olx������,sper sa fie stocuri masive și sa se termine cu chestia asta..

  19. #6599 SP
    Member eidos's Avatar
    Quote Originally Posted by AndreiN View Post
    man, deja au aparut pe olx, acuma vorbesc cu ei, ca sa ii inteleg, gen ca si un documentar de la discovery, unu mi-a zis ca este pe emag si sa ma grabesc sa cumpar, si el pune consola cu 3600


    Mai sunt si unii care pun la misto!

  20. #6600 SP
    Member DeepKiss's Avatar
    https://www.emag.ro/consola-playstat...um=direct_link


    Si eMagu

    Trimis de pe al meu SM-G973F folosind Tapatalk

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 330 of 404 FirstFirst ... 230 280 320 328 329 330 331 332 340 380 ... LastLast

Similar Threads

  1. Xbox Series X|S - achizitie din Romania By paul in forum Microsoft Xbox Series
    Replies: 1047 Last Post: 17-08-2023, 09:48
  2. Pot juca jocuri din Romania pe PS4 din America? By SnowPhantom in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 7 Last Post: 19-11-2013, 16:07
  3. Locuri frumoase din Romania By vasilescui in forum Travel & Fashion
    Replies: 0 Last Post: 05-05-2011, 08:24
  4. Replies: 9 Last Post: 28-02-2011, 13:53
  5. Reviste de profil din Romania By rodarkone in forum Console Club
    Replies: 23 Last Post: 11-08-2008, 13:27

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts