Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 331 of 404 FirstFirst ... 231 281 321 329 330 331 332 333 341 381 ... LastLast
Results 6,601 to 6,620 of 8079

Thread: PS5 - achizitie din Romania

  1. #6601 SP
    Member Antiohh's Avatar
    ideea este ca a fost si o crestere artificiala a cererii prin scalperi (gen 300 console, sa zicem, sunt tinute pt bisnita, nu pentru consum propriu). se vor da drumul si la consolele astea si se va inunda piata. desi mi se pare ciudat ca in romania a curs cu stocuri si pare deja ca ajung cat decat.

  2. #6602 SP
    Member Cristache07's Avatar
    Quote Originally Posted by DeepKiss View Post
    https://www.emag.ro/consola-playstat...um=direct_link


    Si eMagu

    Trimis de pe al meu SM-G973F folosind Tapatalk
    Am plasat si eu comanda cu plata ramburs. Plateste batranul meu. Sunt curios sa vad ce se intampla. Multumesc pentru link DeepKiss!

  3. #6603 SP
    Member Atrium's Avatar
    Pe emag gata. Indisponibil.

  4. #6604 SP
    Junior Member Bisebi's Avatar
    Gata stocul și la eMag!

    Sent from my SM-N975F using Tapatalk

  5. #6605 SP
    Junior Member AndreiN's Avatar
    Quote Originally Posted by eidos View Post


    Mai sunt si unii care pun la misto!
    vorbeam si a zis ca 30 de console are si ca are varianta cu joc fizic, cum a primit-o deja fizic?
    https://prnt.sc/15ee3p6
    presonal as vrea sa ii raportez pe astia care pun cu jocul, ca pun consola la vanzare cand nu o au fizic..poate se mai invata minte

  6. #6606 SP
    Junior Member Bisebi's Avatar
    E teapa

    Sent from my SM-N975F using Tapatalk

  7. #6607 SP
    Senior Member dark18's Avatar
    Am reusit sa plasez comanda de la eMAG, plata online acceptata si ridicare din Showroom Titan.
    La Altex nu am prins pentru ca eram la munca si nu aveam cum sa plasez comanda, dar e bine si asa.
    Astept Dualsense-ul Cosmic Red sa intre in stoc si gata.

  8. #6608 SP
    Member eidos's Avatar
    Quote Originally Posted by AndreiN View Post
    vorbeam si a zis ca 30 de console are si ca are varianta cu joc fizic, cum a primit-o deja fizic?
    https://prnt.sc/15ee3p6
    presonal as vrea sa ii raportez pe astia care pun cu jocul, ca pun consola la vanzare cand nu o au fizic..poate se mai invata minte
    Are pe naiba, tu chiar crezi ca tot ce zboara se mananca

    Oricum ma amuza, daca chiar a cumparat consola, are curaj, avand in vedere ca inainte de precomenzile astea pe olx erau cel putin 5 pagini pe olx la vanzare

    Ori face omu stoc pt decembrie

    Sent from my BLA-L29 using Tapatalk

  9. #6609 SP
    Senior Member kragod's Avatar
    O prietena a dat precomanda la Altex, a platit. Apoi i-au dat banii inapoi cu "comanda esuata" sau ceva de genul.

    A sunat la ei si i-au trimis link nou, plata a mers. Ideea e ca Altex este posibil sa iti blocheze prima plata pentru a vb cu cel de la ei responsabil cu PS5, sa confirmi personal. Poate o varianta pentru a mai stopa din samsari.

  10. #6610 SP
    MRC
    Member MRC's Avatar
    Eu cred ca cine era dispus sa dea suprapret pe un ps5 a dat deja. Si cine a asteptat pana acum nu cred ca are o problema sa mai astepte. O sa se regleze incet incet lucrurile. Abia astept sa fiu primul de pe forum care iau o consola de pe OLX la pret mai mic decat cel oficial de magazin.

  11. #6611 SP
    Member mladin86's Avatar
    Eu o sa iau de pe olx sub 2.500 cum e normal .
    Iar s au ingramadit romanii sa cumpere sa faca specula Creiere!

  12. #6612 SP
    Member morphine's Avatar
    Deja a scazut sub 3000 pe olx.

  13. #6613 SP
    Junior Member Garkan's Avatar
    Au fost atat de multe la Altex si Emag, incat vanzarea pe Olx a murit. Cine crede ca mai vinde ps5 la preturi fabuloase dupa batch ul asta mare, are foame mare in el.

  14. #6614 SP
    Member xenocid's Avatar
    Daca mai vrea cineva la 4799 e stoc suficient la Evomag

  15. #6615 SP
    Member smits's Avatar
    Deja iar e plin olxul ������

  16. #6616 SP
    Junior Member Ker0Sen's Avatar
    Am prins și eu, mulțumesc lui Vlad ca a făcut boot-ul pe telegram!! Eram în carrefour cu soția și copiii, când am văzut notificarea , am fost în alta dimensiune pana ce am finalizat comanda

  17. #6617 SP
    Member Ionutz83's Avatar
    Guys, daca cineva nu a prins si doreste, eu am o comanda plasata la Altex dar neplatita, am plata in asteptare, link valabil 24h.

    Initial am intrat la Altex, la un search pentru PS5 aparea stoc epuizat in prima instanta dar cand intrai pe produs aveai buton de precomanda.
    Dupa ce am dat comanda, inainte de plata am zis sa intru si la MG si acolo aparea Precomanda peste tot, asa ca am platit acolo ca mi-a fost frica sa nu zica la Altex ca a fost ceva bug si sa anuleze.

    Daca nu se face plata, comanda se va anula automat dupa ce expira cele 24h.

    Comanda e cu livrare in magazinul fizic Altex de la mine din oras deci daca o vrea cineva va trebui sa vina dupa ea, nu stiu daca se poate modifica adresa de livrare.

  18. #6618 SP
    Junior Member Bisebi's Avatar
    Quote Originally Posted by Ker0Sen View Post
    Am prins și eu, mulțumesc lui Vlad ca a făcut boot-ul pe telegram!! Eram în carrefour cu soția și copiii, când am văzut notificarea , am fost în alta dimensiune pana ce am finalizat comanda
    Te înțeleg. Eu l-am întrerupt pe șefu' într-un meeting și am fugit la biroul lui sa ii zic și lui că este(după ce am comandat pentru mine) needles to say, si fiul lui va fi fericit când ajunge

    Sent from my SM-N975F using Tapatalk

  19. #6619 SP
    Senior Member dronology's Avatar
    Quote Originally Posted by mladin86 View Post
    Eu o sa iau de pe olx sub 2.500 cum e normal .
    Bine faci dacă iei sub 2.500 lei! Nu merită să mai iei de pe OLX (sau alte site-uri SH) pentru că deja s-au dus aproape 1-6 luni din garanție. Deci sub 2.500 lei ar trebui să fie pentru că nu are garanție full 2 ani. Ia una din magazin pe numele tău, cu tot ce trebuie.

    Lasă scalperii să se scalpeze singuri!

  20. #6620 SP
    Member alexandru92's Avatar
    Cine are cash poate sa ia de pe olx. Pentru mine era mai convenabil un digital la 2200 cu ps+ un an, era perfect...asa neavand cash plus ca m.am saturat sa urmăresc forumul, distilul, telegramul.. etc... de acum chill..

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 331 of 404 FirstFirst ... 231 281 321 329 330 331 332 333 341 381 ... LastLast

Similar Threads

  1. Xbox Series X|S - achizitie din Romania By paul in forum Microsoft Xbox Series
    Replies: 1047 Last Post: 17-08-2023, 09:48
  2. Pot juca jocuri din Romania pe PS4 din America? By SnowPhantom in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 7 Last Post: 19-11-2013, 16:07
  3. Locuri frumoase din Romania By vasilescui in forum Travel & Fashion
    Replies: 0 Last Post: 05-05-2011, 08:24
  4. Replies: 9 Last Post: 28-02-2011, 13:53
  5. Reviste de profil din Romania By rodarkone in forum Console Club
    Replies: 23 Last Post: 11-08-2008, 13:27

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts