Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 337 of 404 FirstFirst ... 237 287 327 335 336 337 338 339 347 387 ... LastLast
Results 6,721 to 6,740 of 8079

Thread: PS5 - achizitie din Romania

  1. #6721 SP
    Senior Member LucKos's Avatar
    https://www.orange.ro/magazin-online...s-plus-90-zile

    Pare că e stoc la varianta digitală pe Orange. Atacați

  2. #6722 SP
    Junior Member mmihailasergiu's Avatar
    Eu asa știu la emag în 30 de zile poți da retur,la altex am inteles ca 14 zile dacă nu este adevărat va rog sa ma scuzați pentru informație greșită.Poate s-a mai schimbat ceva și eu nu am fost informat.

  3. #6723 SP
    Member alexandru92's Avatar
    ce mai bine e sa astept ambele comenzi si sa-i dau retur la altex dupa ce ajunge cea de la orange... sau daca e cineva din Bacau o dau cu drag cu 2800 personal

    pe altex la procedura de retur scrie ca poti da retur direct in magazin

  4. #6724 SP
    Junior Member Bisebi's Avatar
    Cred că și angajații Altex ar fi fericiți să mergi in magazin daca nu o vrea altcineva de pe forum. Toată problema fiind că ar trebui sa nu o deschizi pe cea de la Altex pentru că în ea e codul de joc și pot spune că l-ai folosit

    Sent from my SM-N975F using Tapatalk

  5. #6725 SP
    Member alexandru92's Avatar
    Quote Originally Posted by Bisebi View Post
    Cred că și angajații Altex ar fi fericiți să mergi in magazin daca nu o vrea altcineva de pe forum. Toată problema fiind că ar trebui sa nu o deschizi pe cea de la Altex pentru că în ea e codul de joc și pot spune că l-ai folosit

    Sent from my SM-N975F using Tapatalk
    Pai nu fac nimic.. cum ajunge cea de la orange, returnez cealalta..

  6. #6726 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Quote Originally Posted by Bisebi View Post
    pentru că în ea e codul de joc și pot spune că l-ai folosit
    Din cate stiu, la PS in cutie este jocul fizic, cu mentiunea - not for sale. La Xbox e cod.

  7. #6727 SP
    Junior Member ExtraBrt's Avatar
    Iar daca vindem jocul...exista problema sa pierdem garantie sau ceva?? Intrb pt ca e prima oara cand iau un bundle...si sa stiu ce sa fac...Nu prea ma incanta jocul cu care vine

  8. #6728 SP
    Junior Member Bisebi's Avatar
    Teoretic îl poți vinde. Dar în mod normal clauzele de garanție spun că atunci când trimiți un produs în garanție tu trebuie sa îl trimiți cu toate accesoriile cu care a venit. Acum practic nici comercianți nu sunt absurzi sa îți zică sa trimiți jocul in ideea că tu daca ai 2 console și vrei sa te joci pe a 2-a sa te poți juca.

    Sent from my SM-N975F using Tapatalk

  9. #6729 SP
    Member Ionutz83's Avatar
    La Altex poti da retur in 14 zile indiferent ca ai cumparat de pe site sau din magazin.
    E ca un fel de retur la Emag, dar cu perioada mai scurta.
    A nu se confunda cu dreptul de retur de 14 zile la comenzile online only.

    https://altex.ro/renuntarea-cumparare/pag/

    Bineinteles, acelasi lucru este valabil si la Media Galaxy.

  10. #6730 SP
    Junior Member Bisebi's Avatar
    Quote Originally Posted by razvanrazy View Post
    Din cate stiu, la PS in cutie este jocul fizic, cu mentiunea - not for sale. La Xbox e cod.
    Nu știam exact cum vine. Mersi de clarificări. Sunt la primul PlayStation cumpărat

    Sent from my SM-N975F using Tapatalk

  11. #6731 SP
    Junior Member mmihailasergiu's Avatar
    Când o sa primească toți consolele cu ratchet o sa fie plin olx-ul cu acest joc.Din ce am vazut e superb jocul,cred ca putem fi toți de acord ca acest bundle de la sony cu joc la 2800 e un preț decent nu?
    Am citit undeva ca vor la viitoarele consola sa comanzi direct de la ei probabil sa dețină stocuri masive.Ar fi o idee și probabil doar o consola per user,chiar la altex se putea lua mai mult de o consola per cont??

  12. #6732 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Va rog sa rezolvati in privat orice tranzactii personale aveti care nu intereseaza pe toata lumea.

    Also, se pare ca in caz de garantie, trebuie sa dati si jocul, deci indicat ar fi sa nu-l vindeti daca va intereseaza garantia.

  13. #6733 SP
    Member ATX-MG's Avatar
    Salutare! Pentru a aduce ceva clarificari, precomenzile pentru consola PlayStation 5 + joc Ratchet & Clank: Rift Apart au fost confirmate integral si urmeaza sa fie pregatite pentru expediere.

  14. #6734 SP
    Junior Member mmihailasergiu's Avatar
    A da,chiar citisem undeva,sincer mi se pare absurd pentru ca la urma urmei consola e în garanție,pare foarte ciudat.
    Vreau sa im cer și scuze spuneam asa ca idee nu urmăream sa fac vreo tranzactie cu cineva pentru joc.Am observat pe metacritic ca jocul are nota 9.2 și e foarte apreciat chiar dacă am înțeles ca story e scurt.

  15. #6735 SP
    Member alexandru92's Avatar
    la Orange in comanda aprobata s-a modificat in curs de procesare... hmm nush ce sa zic cu astia de la orange... surprize, surprize pana cand o vezi in mana

  16. #6736 SP
    Junior Member mmihailasergiu's Avatar
    Sper ca comanda cu Ratchet Clank pe care am anulat-o sa mearga la cineva care sa se bucure de ea.Am anulat pentru ca în momentul plasării comenzii am fost sunat pentru tombola si daca nu vreau cu disk am acceptat cu disk si am anulat bundle.ul..Doar o consola am nevoie pentru un prieten,nu am timp de alte combinații...Sper ca a-ti prins cât mai mulți consola si sa va bucurați de ea...cu stima .

  17. #6737 SP
    Member eidos's Avatar
    Quote Originally Posted by ATX-MG View Post
    Salutare! Pentru a aduce ceva clarificari, precomenzile pentru consola PlayStation 5 + joc Ratchet & Clank: Rift Apart au fost confirmate integral si urmeaza sa fie pregatite pentru expediere.
    Se pierde locul la tombola daca am facut precomanda PlayStation 5 + joc Ratchet & Clank: Rift Apart ?

  18. #6738 SP
    mur
    Junior Member mur's Avatar
    A primit cineva link-ul de plata de la Altex pentru consola cu disk in locul celei digitale de la tombola?

  19. #6739 SP
    Junior Member mmihailasergiu's Avatar
    Momentan nu,când am întrebat mi s-a spus ca vine zilele astea și saptamana viitoare primim consola.La întrebarea dacă saptamana viitoare vine cu un stoc masiv a fost un răspuns nici da nici nu,sa vedem poate vin.Macar în bundle cu ratchet clank

  20. #6740 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Ce stoc mare sa mai fie? Nu a fost acum si la Altex si la eMag?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 337 of 404 FirstFirst ... 237 287 327 335 336 337 338 339 347 387 ... LastLast

Similar Threads

  1. Xbox Series X|S - achizitie din Romania By paul in forum Microsoft Xbox Series
    Replies: 1047 Last Post: 17-08-2023, 09:48
  2. Pot juca jocuri din Romania pe PS4 din America? By SnowPhantom in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 7 Last Post: 19-11-2013, 16:07
  3. Locuri frumoase din Romania By vasilescui in forum Travel & Fashion
    Replies: 0 Last Post: 05-05-2011, 08:24
  4. Replies: 9 Last Post: 28-02-2011, 13:53
  5. Reviste de profil din Romania By rodarkone in forum Console Club
    Replies: 23 Last Post: 11-08-2008, 13:27

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts