Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 338 of 404 FirstFirst ... 238 288 328 336 337 338 339 340 348 388 ... LastLast
Results 6,741 to 6,760 of 8079

Thread: PS5 - achizitie din Romania

  1. #6741 SP
    Member tmihai20's Avatar
    Statusul comenzii de pe Altex pentru bundle Ratchet and Clank s-a schimbat în Comandă confirmată. It is happening, y'all!!!

  2. #6742 SP
    Junior Member mmihailasergiu's Avatar
    Din ce am inteles de la cineva altex media galaxy au avut 2000 de console cu bundle la emag nu se știa câte au fost dar la cât a ținut nu cred ca au fost multe.Chiar dacă România nu cumpara chiar asa multe console sau jocuri ca alte tari cred ca meritam mai multe stocuri.Din discuția cu cel de altex tind sa cred ca o sa mai vina,dar sa vedem������.Cred ca deja se stie de acel cont de telegram pentru avertizare,eu am ieșit de pe grup ca numai am pentru cine sa iau consola.

    ---------- Post added 16-06-2021 at 16:12 ----------

    Oare mai au de onorat altex comenzile din tombola? Ar fi interesant cum o sa procedeze când au stoc o sa pună doar o consola per user ?������...La digital am avut nr de ordine 907 parca parca am citit aici pe grup ca sunt în jur de 6000 pe tombola pt digital?

    ---------- Post added 16-06-2021 at 16:15 ----------

    Ca sa fiu sincer tocmai ce am scos la favorite consolele de ps5 si m-am simtit super������������,din noiembrie urmarea consola asta...Vreau sa mulțumesc și acestei frumoase comunități cred ca fara voi nu reușeam cu consola,va salut cu stima!!

  3. #6743 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Quote Originally Posted by mmihailasergiu View Post
    Din ce am inteles de la cineva altex media galaxy au avut 2000 de console cu bundle...
    Ai fost informat gresit

  4. #6744 SP
    Junior Member dctemy's Avatar
    Eu am reusit sa prind consola din stocul Emag de luni (bundle cu Ratchet & Clank). La status imi zice Comanda Plasata, ramburs curier. Are cineva idee cand o sa inceapa sa o expedieze de pe emag? Simultan cu Altex sau la o alta data?

  5. #6745 SP
    Senior Member LucKos's Avatar
    Quote Originally Posted by dctemy View Post
    Eu am reusit sa prind consola din stocul Emag de luni (bundle cu Ratchet & Clank). La status imi zice Comanda Plasata, ramburs curier. Are cineva idee cand o sa inceapa sa o expedieze de pe emag? Simultan cu Altex sau la o alta data?
    De ce nu suni în call-center să îi întrebi? Oricum nu au nici o legătură sau sincronizare cu altex. Fiecare cu stocurile lor.

  6. #6746 SP
    Junior Member mmihailasergiu's Avatar
    Cel mai important ca au fost multe a ținut mult stocul,nu am încercat sa pun mai multe în cos doar una am urmărit,cineva care are o cunostina la altex zicea ca au primit 1600 în wekend și ca au mai venit pana în 2000.canalul este playstation update acum ce mai citesc și eu anunț.������. Im cer scuze daca informația data nu a fost precisa.

  7. #6747 SP
    Junior Member GlontzVidia's Avatar
    Eu am comanda data pe emag din stocul acela mare de pe 11 iunie si abia acum sunt produse in drum spre showroom, semn ca a mai venit un stoc!!

  8. #6748 SP
    Junior Member saimarica1's Avatar
    Quote Originally Posted by LucKos View Post
    De ce nu suni în call-center să îi întrebi? Oricum nu au nici o legătură sau sincronizare cu altex. Fiecare cu stocurile lor.
    Am sunat eu, nu stiu nimic, poate am nimerit eu pe cineva neinformat, sau neinstruit.

  9. #6749 SP
    Junior Member ExtraBrt's Avatar
    Am vorbit mai devreme cu un operator de la Altex...mi-a confirmat comanda si mii s-a zis ca livrarile incep de maine...numai ca nu stie o data exacta cand ajunge la adresa. Acum doar trb sa asteptam ....

  10. #6750 SP
    Junior Member Bisebi's Avatar
    Practic astăzi le pun la curier și primești consola când ajunge curierul la tine

    Sent from my SM-N975F using Tapatalk

  11. #6751 SP
    Junior Member mmihailasergiu's Avatar
    Cel mai important lucru ca primiți consola acum ca o sa dureze câteva zile ce mai contează,din noiembrie vânați consola nu?...îmi aduc aminte în martie când mi-a venit consola nici atunci nu credeam ca am reușit sa pun mana pe ea������������,chiar a meritat așteptarea și sa fiți mulțumiți de ea,dacă primiți cu fanul acela gălăgios cu timpul mai trece nu trimiteți retur ca cine știe dacă va da alta...

  12. #6752 SP
    Junior Member danutdauna's Avatar
    A fost generat awb-ul, pentru altex. m-am uitat in cont

  13. #6753 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Nu inteleg de ce va tot panicati cu Altex. A confirmat deja userul Altex/MG ca de maine vor incepe livrarile.
    Ce alte confirmari mai vreti?

  14. #6754 SP
    Junior Member AndreiN's Avatar
    Quote Originally Posted by danutdauna View Post
    A fost generat awb-ul, pentru altex. m-am uitat in cont
    cum asa? la ce ora ai comandat la altex?

  15. #6755 SP
    Junior Member danutdauna's Avatar
    Quote Originally Posted by AndreiN View Post
    cum asa? la ce ora ai comandat la altex?
    pentru comanda de luni cu bundle, 16:14 ora comenzii

  16. #6756 SP
    Junior Member Bisebi's Avatar
    Quote Originally Posted by danutdauna View Post
    A fost generat awb-ul, pentru altex. m-am uitat in cont
    Unde vezi awb-ul?

    Sent from my SM-N975F using Tapatalk

  17. #6757 SP
    Junior Member danutdauna's Avatar
    Quote Originally Posted by Bisebi View Post
    Unde vezi awb-ul?

    Sent from my SM-N975F using Tapatalk
    aici. am primit totodata acum 5 minute si mailul cu factura
    Attached Images Attached Images image_2021-06-16_174622.png

  18. #6758 SP
    Junior Member ExtraBrt's Avatar
    Este pe mail bro...am primit si eu mail acum cu nr AWB etc...

  19. #6759 SP
    Member iionut's Avatar
    Am primit si eu mailul de la Altex pentru consola bundle, zice ca produsul a fost pregatit pentru livrare si urmeaza sa fie ridicat de curier, zice un nr de AWB

  20. #6760 SP
    Junior Member Ferynho10's Avatar
    Din ce oras sunteti cei care ati primit AWB? Eu sunt din Cluj si inca e Confirmata Integral la status.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 338 of 404 FirstFirst ... 238 288 328 336 337 338 339 340 348 388 ... LastLast

Similar Threads

  1. Xbox Series X|S - achizitie din Romania By paul in forum Microsoft Xbox Series
    Replies: 1047 Last Post: 17-08-2023, 09:48
  2. Pot juca jocuri din Romania pe PS4 din America? By SnowPhantom in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 7 Last Post: 19-11-2013, 16:07
  3. Locuri frumoase din Romania By vasilescui in forum Travel & Fashion
    Replies: 0 Last Post: 05-05-2011, 08:24
  4. Replies: 9 Last Post: 28-02-2011, 13:53
  5. Reviste de profil din Romania By rodarkone in forum Console Club
    Replies: 23 Last Post: 11-08-2008, 13:27

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts