Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 339 of 404 FirstFirst ... 239 289 329 337 338 339 340 341 349 389 ... LastLast
Results 6,761 to 6,780 of 8079

Thread: PS5 - achizitie din Romania

  1. #6761 SP
    Junior Member ExtraBrt's Avatar
    Eu din Bucuresti...uitate si pe mail ca acolo am primit prima oara de la altex cu nr de AWB.

  2. #6762 SP
    Junior Member AndreiN's Avatar
    pai blana, eu la 16:09 am comandat si nu mi-au dat nimic AWB, din Timisoara

  3. #6763 SP
    Junior Member Bisebi's Avatar
    Nu e geaba, până la noapte nu ajunge curierul la ei la depozite. Probabil se face inițial ce e 100% sigur că ajunge a 2-a zi gen București și pe noi mai din vest ne lasă mai la urmă. Oricum, au destul timp astăzi până la sfârșitul zilei

    Sent from my SM-N975F using Tapatalk

  4. #6764 SP
    Senior Member Encman's Avatar
    Confirm si eu, Bucuresti, urmeaza sa se livreze.
    Mailul a fost primit acum 2 ore. Probabil cei care au apucat se vor bucura de consola in weekend.

    Produsul din comanda ta Altex cu nr. xxx -1 a fost pregatit pentru livrare si urmeaza sa fie ridicat de catre Altex Curier.

    Echipa Altex




  5. #6765 SP
    Member JohnnyUSA's Avatar
    Welcome to the club, boys

    Astept cu interes sa vad cum vor scadea preturile pe Oleics.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  6. #6766 SP
    Junior Member Garkan's Avatar

  7. #6767 SP
    Junior Member urv05's Avatar
    Merci!
    Comanda aprobata pentru mine, sper sa si livreze...

    "Status aprobată
    = plata efectuată cu card bancar sau Ordin de plată s-a alocat în contul Orange sau s-a ales achitarea comenzii cu plata la livrare (în acest caz, comanda urmează să fie pregatita pentru livrare)"

  8. #6768 SP
    Junior Member cryystyy's Avatar

    Finally! Am reusit sa dau si eu comanda, plata am facut-o acum sper sa nu o anuleze sau ceva....

  9. #6769 SP
    Junior Member griffonu's Avatar
    Mi-a dat si mie mail Altex sa ma intrebe daca vreau cu disc (eram inscris la tombola pentru varianta digitala). Am raspuns ca da, vreau cu disc, trimitand mail la adresa indicata de ei, dar pana acum nu am primit link de plata. Astept...

  10. #6770 SP
    Junior Member Bisebi's Avatar
    Quote Originally Posted by Ferynho10 View Post
    Din ce oras sunteti cei care ati primit AWB? Eu sunt din Cluj si inca e Confirmata Integral la status.
    AWB generat și pe Cluj

    Sent from my SM-N975F using Tapatalk

  11. #6771 SP
    Senior Member dark18's Avatar
    La eMAG nu s-a schimbat statusul pentru comanda din 14.06. Apare tot "plata acceptata". Ciudat este ca la ei nu aparea data de "lansare", asa cum a fost la Altex.

  12. #6772 SP
    Junior Member nicko2008's Avatar
    Daca este cineva care are comanda pe Altex sau Emag la ps5 cu disk si vrea sa o anuleze o pot lua eu de la el,asta daca a facut si la Orange la cea digitala.Livrarea o discutam telefonic,ar fii indicat sa fie sigilata cutia,fiumiu doreste sa deschida si sa se bucure el de ea,multumesc
    Tel de contact 0766367878

  13. #6773 SP
    Junior Member Ker0Sen's Avatar
    Am primit și eu AWB generat în IASI.

  14. #6774 SP
    Junior Member bobogamers's Avatar
    Asa si la mine pentru comanda de la Emag..nimic altceva decat comanda plasata si plata acceptata...nimeni nimic...aia nu au habar de acolo cand vor incepe livrarile ori sunt foarte secretosi...

    ---------- Post added 16-06-2021 at 22:12 ----------

    Revin cu un nou info , un prieten mi-a zis ca a sunat la Emag si i s-a spus ca de vineri ar incepe si ei livrarile!

  15. #6775 SP
    Member bdevil's Avatar
    Cei care ati fost sunati de Altex ca vreti consola in schimbul celei digitale, ati primit ceva pe mail dupa primul lor mesaj? Eu le-am raspuns ca doresc dar inca nu am primit link.

  16. #6776 SP
    Junior Member griffonu's Avatar
    Cei care ati fost sunati de Altex ca vreti consola in schimbul celei digitale, ati primit ceva pe mail dupa primul lor mesaj? Eu le-am raspuns ca doresc dar inca nu am primit link.
    Nu, n-am primit nimic, inca.

  17. #6777 SP
    mur
    Junior Member mur's Avatar
    Inca nu.

  18. #6778 SP
    Senior Member dronology's Avatar
    La Orange PS5 digital a fost disponibil toată noaptea: https://www.orange.ro/magazin-online...White-pd-53228

    Cine e interesat încă poate să comande.

    Posibil să fie un bug. Who knows?
    Attached Images Attached Images clipboard01.jpg

  19. #6779 SP
    Member lucicleric's Avatar
    Quote Originally Posted by JohnnyUSA View Post
    Welcome to the club, boys

    Astept cu interes sa vad cum vor scadea preturile pe Oleics.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    De ce? Mai vrei sa iei una sau?

  20. #6780 SP
    Member tmihai20's Avatar
    Am primit și eu mail aseară că s-a generat AWB. Cred că o iau totuși în ordinea în care s-au făcut comenzile. Ați tot așteptat atât, mai aveți răbdare puțin. Deocamdată AWB-ul nu returnează nimic, dar va veni.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 339 of 404 FirstFirst ... 239 289 329 337 338 339 340 341 349 389 ... LastLast

Similar Threads

  1. Xbox Series X|S - achizitie din Romania By paul in forum Microsoft Xbox Series
    Replies: 1047 Last Post: 17-08-2023, 09:48
  2. Pot juca jocuri din Romania pe PS4 din America? By SnowPhantom in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 7 Last Post: 19-11-2013, 16:07
  3. Locuri frumoase din Romania By vasilescui in forum Travel & Fashion
    Replies: 0 Last Post: 05-05-2011, 08:24
  4. Replies: 9 Last Post: 28-02-2011, 13:53
  5. Reviste de profil din Romania By rodarkone in forum Console Club
    Replies: 23 Last Post: 11-08-2008, 13:27

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts