Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 340 of 404 FirstFirst ... 240 290 330 338 339 340 341 342 350 390 ... LastLast
Results 6,781 to 6,800 of 8079

Thread: PS5 - achizitie din Romania

  1. #6781 SP
    Member eidos's Avatar
    Quote Originally Posted by dronology View Post
    La Orange PS5 digital a fost disponibil toată noaptea: https://www.orange.ro/magazin-online...White-pd-53228

    Cine e interesat încă poate să comande.

    Posibil să fie un bug. Who knows?
    Posibil, pentru ca eu am comanda platita si anulata chiar de atunci decand a fost anuntat stocul pe email

  2. #6782 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Un prieten a patit la fel. S-a certat cu ei la telefon si intr-un magazin dupa aia si i-au zis ca ala a fost stocul si ca nu au de unde sa mai scoata o consola si ca sistemul a rejectat plata instant (desi-i luasera banii si nici pana acum nu i-au fost restituiti) tocmai pentru ca se atinsese numarul respectiv.
    A facut plangere la ANPC deja.

  3. #6783 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    Orange, la ce sa te astepti. Imi pare rau de colegii de pe aici care au comandat. Sper ca nu ati anulat comenzile de la Altex sau emag.

    Orange nici 10% din comenzi nu onoreaza.

  4. #6784 SP
    Member eidos's Avatar
    Quote Originally Posted by iry View Post
    Orange, la ce sa te astepti. Imi pare rau de colegii de pe aici care au comandat. Sper ca nu ati anulat comenzile de la Altex sau emag.

    Orange nici 10% din comenzi nu onoreaza.
    asa grav? ffs

  5. #6785 SP
    Member Papillon_'s Avatar
    Altex se misca exemplar, aseara am primit factura si AWB-ul. Maine cred ca ajunge.

  6. #6786 SP
    Junior Member urv05's Avatar
    In cazul meu am comandat de la Orange, iar statusul comenzii s-a modificat din aprobata la in curs de procesare. Am reusit sa comand ieri la 19:45, iar statusul s-a modificat la in curs de procesare dupa aproximativ 1-2 ore, desi aparea ca aprobata.

  7. #6787 SP
    Junior Member ioolica's Avatar
    vedeti ca la Orange e cam dubioasa treaba. data trecuta (acum 3 luni) am reusit sa plasez o comanda vineri, au anulat-o, am reusit sa plasez alta comanda sambata, pe aceasta mi-au confirmat-o si pe mail si telefonic, iar marti a fost anulata. tin sa precizez ca ambele au fost si platite.
    le-am facut reclamatie la ANPC si le-am si comunicat asta pe mail, pe chat si telefonic dupa ce m-au sunat vreo 2-3 persoane de la ei. mi-au spus ca singura solutie e sa vorbeasca ei "la fabrica" si sa comande iar pe viitor am prioritate. eram atat de ofticat incat le-am zis ca orice ar fi, reclamatia ramane. in 2 sau 3 sapt m-au sunat sa ma intrebe ca au stoc si daca mai sunt interesat.
    pe scurt, daca patiti treaba cu comanda plasata, platita si anulata, nu va lasati doar cu niste scuze pentru ca nu veti rezolva nimic.

  8. #6788 SP
    Junior Member mmihailasergiu's Avatar
    Înțeleg ca dorința e mare pentru consola cred ca unii încă din noiembrie o cauta.Aveti grija cu Orange au gafat de atâtea ori nu inspira încredere plus ca stai cu banii blocati la ei și poate veni oricând un nou stoc la emag sau altex,

  9. #6789 SP
    Junior Member urv05's Avatar
    Nu am primit mail/mesaj de confirmare comanda, doar ca a fost inregistrata si urmeaza sa fie confirmata. Cu toate astea in cont a aparut ca aprobata destul de repede. Ma pregatesc de scandal daca nu se misca nimic...

  10. #6790 SP
    Junior Member ExtraBrt's Avatar
    Eu astazi la 08:43 am primit mesaj de la Urgent Cargus ca , comanda se va livra astazi la adresa... GG Altex

  11. #6791 SP
    Member fdkenzo's Avatar
    Am prins și eu într-un final pentru un prieten și pentru fratele meu (trebuie sa expediez din tara consola pentru el).
    Îmi arată status ca produsele au fost predate către curier, probabil mâine dimineața vor ajunge la mine. DHL livrează in 24 de ore in afara țării? Știe cineva?

    Cu aceasta ocazie vreau sa felicit încă o data Altex, la fel ca in Septembrie (am luat consola in primul val pentru mine), s-au comportat impecabil in comparație cu concurenta, eu in continuare voi fi consumatorul lor principal.

    Mulțumesc Altex!

  12. #6792 SP
    Junior Member Bisebi's Avatar
    Quote Originally Posted by ExtraBrt View Post
    Eu astazi la 08:43 am primit mesaj de la Urgent Cargus ca , comanda se va livra astazi la adresa... GG Altex
    A mea Abia astăzi la 8:40 a fost ridicata de curier de la sediu Altex . Nu mi se pare corect ce au făcut cum au luat București prima data.

    Sent from my SM-N975F using Tapatalk

  13. #6793 SP
    Senior Member dark18's Avatar
    Felicitari celor ce vor primi astazi sau maine consola de la Altex. Sa va bucurati de ea fara probleme.
    La eMAG nici acum nu s-a schimbat statusul.

  14. #6794 SP
    Member JohnnyUSA's Avatar
    Quote Originally Posted by Bisebi View Post
    A mea Abia astăzi la 8:40 a fost ridicata de curier de la sediu Altex . Nu mi se pare corect ce au făcut cum au luat București prima data.

    Sent from my SM-N975F using Tapatalk
    Vai, ai stat 7 luni pentru un rahat de consola si acum faci galagie pentru ca-ti intarzie livrarea o zi…

    Ia vezi, astia care inca asteapta sa prinda una, oare ce-or zice? Pe langa faptul ca-ti umplu tie frigiderul


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  15. #6795 SP
    Member eidos's Avatar
    Quote Originally Posted by Bisebi View Post
    A mea Abia astăzi la 8:40 a fost ridicata de curier de la sediu Altex . Nu mi se pare corect ce au făcut cum au luat București prima data.

    Sent from my SM-N975F using Tapatalk
    Eu iti recomand sa anulezi comanda si sa cumperi de pe OLX, sunt baietii care ofera livrare personala

  16. #6796 SP
    Junior Member mister1mihai's Avatar
    Consola PlayStation 5 Digital Edition cu ab PS Plus 90 zile
    de la Sony

    Adaugă la wishlist
    Produsul nu mai revine în stoc

  17. #6797 SP
    Member cosmin1088's Avatar
    Imi pare rau pentru cei care va chinuiti de cateva luni sa prindeti PS5.
    La mine a fost foarte usor, nu am avut un motiv justificat pentru care sa o cumpar pana sa apara Ratchet & Clank.
    Probabil ca nici acum nu o comandam, daca nu intervenea FOMO. Daca se gasea peste tot in magazine, cred ca as mai fi asteptat.
    Am instalat Telegram si dupa 3-4 zile o aveam comandata.

    Priviti partea buna, cu cat asteptati mai mult, cu atat se maturizeaza software-ul din ea, si apar jocuri. Pana atunci, PS4 PRO inca face fata cu brio.

  18. #6798 SP
    Junior Member Ant89's Avatar
    Am intrat aseara pe linkul de la orange dar imi aparea "produsul nu este momentan in stoc", unii chiar aveti noroc Stie cineva daca mai sunt ceva sperante pentru ceva stocuri zilele urmatoare ? Am contacatat pe cineva de pe OLX, poate pana la urma voi cumpara de acolo...

    ---------- Post added 17-06-2021 at 10:40 ----------

    Am reverificat si acuma la status apare " nu mai revine in stoc" gata, orange renunta sa vanda PS5 ?

  19. #6799 SP
    Junior Member Bisebi's Avatar
    A mai fost așa și înainte

    Sent from my SM-N975F using Tapatalk

  20. #6800 SP
    Member JohnnyUSA's Avatar
    Eu spun sa mai astepti, nu lua de la bisnitari.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 340 of 404 FirstFirst ... 240 290 330 338 339 340 341 342 350 390 ... LastLast

Similar Threads

  1. Xbox Series X|S - achizitie din Romania By paul in forum Microsoft Xbox Series
    Replies: 1047 Last Post: 17-08-2023, 09:48
  2. Pot juca jocuri din Romania pe PS4 din America? By SnowPhantom in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 7 Last Post: 19-11-2013, 16:07
  3. Locuri frumoase din Romania By vasilescui in forum Travel & Fashion
    Replies: 0 Last Post: 05-05-2011, 08:24
  4. Replies: 9 Last Post: 28-02-2011, 13:53
  5. Reviste de profil din Romania By rodarkone in forum Console Club
    Replies: 23 Last Post: 11-08-2008, 13:27

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts