Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 347 of 404 FirstFirst ... 247 297 337 345 346 347 348 349 357 397 ... LastLast
Results 6,921 to 6,940 of 8079

Thread: PS5 - achizitie din Romania

  1. #6921 SP
    Junior Member bobogamers's Avatar
    Salut , si eu am sunat la Emag, si la mine plata acceptata dar comanda era blocata...acum au zis ca o deblocheaza sa plece spre mine...Acu sper sa se tina de cuvant!

  2. #6922 SP
    Senior Member dark18's Avatar
    Am sa sun si eu iar azi la ei. Nu m-a sunat nimeni azi, chiar daca ambele operatoare au zis ca voi fi sunat azi.
    Sunt curios cum vor ajunge cutiile la showroom, probabil cu AWB lipit pe cutie nu?

  3. #6923 SP
    Junior Member zauinar's Avatar
    Quote Originally Posted by RaizenUnlimited View Post
    Salut !
    A dat cineva comandă de ps5 la emag cu plata ramburs?
    Eu am dat cu ramburs, nu am vrut sa imi blochez banii pentru ca cei de la emag nu au spus cand incep sa o livreze.
    Am primit azi mesaj de la ei ca mi-o livreaza pe 22.

  4. #6924 SP
    Junior Member Sparcks's Avatar
    Am preluat comanda ta in valoare de 2.802,48 lei si o livram pe 19.06 in Showroom Iasi! Te anuntam cand o poti ridica. Ganduri bune! am primit sms mai înainte de la emag

  5. #6925 SP
    Junior Member bobogamers's Avatar
    Quote Originally Posted by zauinar View Post
    Eu am dat cu ramburs, nu am vrut sa imi blochez banii pentru ca cei de la emag nu au spus cand incep sa o livreze.
    Am primit azi mesaj de la ei ca mi-o livreaza pe 22.
    Asa au zis si la mine..sper ca maine, luni sa se modifice statusul comenzii...sper sa fie oameni de cuvant nu sa ne spuna doar ce ne place sa auzim..

  6. #6926 SP
    Junior Member RaizenUnlimited's Avatar
    Am primit și eu mesaj, va fi livrată marți.

  7. #6927 SP
    Member alexandru92's Avatar
    Am primit astazi comanda de la orange, s.au miscat repede avand in vedere ca pe site scria ca o s.o primesc luni.

  8. #6928 SP
    Senior Member dark18's Avatar
    La mine, plata online, nu s-a modificat statusul, tot plata acceptata, doar ca a aparut "estimat livrare: Începând de Luni, 28 iunie 2021, dupa 09:00". Inainte nu aparea livrarea estimata. Poate, poate va veni mai devreme, cine stie. Astept sa vad ce se intampla pana atunci.
    Probabil si ceilalti care sunt in situatia mea, vor avea livrarea intarziata sau vor livra "primul venit, primul servit". Cred ca am fost eu ghinionist si sa fi dat ultimul comanda.

  9. #6929 SP
    Junior Member clodyous's Avatar
    Salutare, desi initial cei de la relatii cu clientii mi-au spus ca nu au stock si ca nu stiu cand mai aduc si la mine in aplicatie a aparut "estimat livrare: Începând de Luni, 28 iunie 2021, dupa 09:00". Tin sa mentionez faptul ca ps5-ul a fost comandata cu plata ramburs si livrare in showroom, deci posibil ca toti cei care au comanda sa prindem luna asta.

  10. #6930 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    Am ridicat mai devreme consola (Ratchet bundle) din showroom emag. Cutia in stare foarte buna, fara lovituri, awb-uri lipite, etc.

    All good!

  11. #6931 SP
    Junior Member GlontzVidia's Avatar
    Dupa al 3-lea telefon la emag. Consola se afla in showroom dar nu se poate finaliza comanda...din cauza unei erori generale dupa cum spunea fata de la telefon. A zis ca ma suna cand se rezolva astazi...

  12. #6932 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    @glontzvidia sa inteleg ca ai comanda din 10 sau 11(sper sa nu)? Vezi ca au fost mari probleme acolo la livrarile in showroom, neaparat trebuie sa ceri cu ceva customer expert, doar ei te pot ajuta sa iti plece consola din depozit.

    Altfel acolo sta blocata. Nu iti spun din ce am citit de pe net, ci de la cineva apropiat mie, 6 zile l-au zapacit cu diverse opinii, pana a sunat cineva competent si i-a spus ca i-au deblocat consola din depozit cu ajutorul departamentului ce se ocupa de console, si seara a primit-o.

    Se mai intampla si la case mai mari, asta e

  13. #6933 SP
    Junior Member GlontzVidia's Avatar
    Quote Originally Posted by iry View Post
    @glontzvidia sa inteleg ca ai comanda din 10 sau 11(sper sa nu)? Vezi ca au fost mari probleme acolo la livrarile in showroom, neaparat trebuie sa ceri cu ceva customer expert, doar ei te pot ajuta sa iti plece consola din depozit.

    Altfel acolo sta blocata. Nu iti spun din ce am citit de pe net, ci de la cineva apropiat mie, 6 zile l-au zapacit cu diverse opinii, pana a sunat cineva competent si i-a spus ca i-au deblocat consola din depozit cu ajutorul departamentului ce se ocupa de console, si seara a primit-o.

    Se mai intampla si la case mai mari, asta e
    da este pe 11 data comanda, cu statusul in drum spre showroom din 16 .0consola este in showroomul de la mine din oras am sunat si au zis ca se ocupa, as vorbi cu cineva competent dar cum fac sa dau de el? Consola e la 10 minute de mers de mine dar nu o pot ridica...

  14. #6934 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    Din pacate ai prins weekend, dar cine stie...

    Suna la ei si explica-le situatia, si ca mai stii cazuri asa, si cere sa te sune un customer expert sau cineva care are posibilitatea sa dea click unde trebuie.

  15. #6935 SP
    Member smits's Avatar
    suna-i iar pana se satura... nu se poate asa ceva.

  16. #6936 SP
    Junior Member GlontzVidia's Avatar
    din al 4-lea telefon a reiesit faptul ca totul este ok, consola este la showroom si rezervata doar ca nu o pot ridica din cauza unei probleme de sistem... In cel mai scur timp o sa fiu sunat de catre ei sa o ridic. Nu au putut sa imi zica cand... agentul a zis ca atatea date i-au oferit persoanele ,,abilitate,, si nu m-au putut pune in legatura directa.

  17. #6937 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    Bull****. Habar nu au de capul lor.

  18. #6938 SP
    Junior Member mihaistm's Avatar
    Pentru cine încă nu are confirmată comanda la Altex, am stat la telefon 40 de minute și am trecut prin 8 operatori, la un moment dat eram in bucla între doua departamente, ca sa nu rezolv nimic. Nimeni nu știe nimic. O operatoare mi-a zis ca comenzile au fost onorate in ordinea plasării lor și s-ar putea sa nu mai fie in stoc. Dar ceva sigur nu știe nimeni, dacă sa îmi anulez si sa aștept după eMAG.

  19. #6939 SP
    Junior Member crisuangelo's Avatar
    Așa mă! Ca atunci cand vor avea stoc sa i intrebe pe cei cu precomanda la bundle daca nu vor ce au la momentul respectiv. Eu daca am rezistat tentatiei de a nu lua cu disc si bundle nu voi mai prinde in veci cu listele astea de asteptare si timpii scurti in care se află in stoc.

  20. #6940 SP
    Junior Member mmihailasergiu's Avatar
    Pentru cei care au fost sunati de altex legat de tombola digital daca nu vor cu disk,merge putin mai greu pentru ca cica e comanda e manuala,dar pe saptamana viitoare.la intrebarea despre o situatie a stocurilor nimic concret.

    ---------- Post added 19-06-2021 at 13:51 ----------

    Am vazut undeva o stire in care spunea ca cica nu primesti garantie daca iei un produs afara,cum zicem noi cu garantia aceea internationala.Cred ca inainte sa comanzi ps5 de afara vorbeste cu sony romania daca e valabila garantia aceea.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 347 of 404 FirstFirst ... 247 297 337 345 346 347 348 349 357 397 ... LastLast

Similar Threads

  1. Xbox Series X|S - achizitie din Romania By paul in forum Microsoft Xbox Series
    Replies: 1047 Last Post: 17-08-2023, 09:48
  2. Pot juca jocuri din Romania pe PS4 din America? By SnowPhantom in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 7 Last Post: 19-11-2013, 16:07
  3. Locuri frumoase din Romania By vasilescui in forum Travel & Fashion
    Replies: 0 Last Post: 05-05-2011, 08:24
  4. Replies: 9 Last Post: 28-02-2011, 13:53
  5. Reviste de profil din Romania By rodarkone in forum Console Club
    Replies: 23 Last Post: 11-08-2008, 13:27

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts