Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 348 of 404 FirstFirst ... 248 298 338 346 347 348 349 350 358 398 ... LastLast
Results 6,941 to 6,960 of 8079

Thread: PS5 - achizitie din Romania

  1. #6941 SP
    Member bdevil's Avatar
    Quote Originally Posted by mmihailasergiu View Post
    Pentru cei care au fost sunati de altex legat de tombola digital daca nu vor cu disk,merge putin mai greu pentru ca cica e comanda e manuala,dar pe saptamana viitoare.la intrebarea despre o situatie a stocurilor nimic concret.

    ---------- Post added 19-06-2021 at 13:51 ----------

    Am vazut undeva o stire in care spunea ca cica nu primesti garantie daca iei un produs afara,cum zicem noi cu garantia aceea internationala.Cred ca inainte sa comanzi ps5 de afara vorbeste cu sony romania daca e valabila garantia aceea.
    Si eu am primit link-ul de plata si l-am achitat. Ramane sa vedem, in mailul trimis inainte au zis intr-o saptamana. M-as bucura sa-l onoreze. Nu e graba.

  2. #6942 SP
    Junior Member GlontzVidia's Avatar
    A mai patit cineva la emag sa aiba comanda blocata sa zica ca e la showroom produsul si sa nu il poata ridica din cauza sistemului???

    ---------- Post added 19-06-2021 at 18:02 ----------

    Update eMag: am fost la showroom unde mi.a fost confirmat că au consola și este în gestiunea ei doar că în sistem le apare că nu pot factura. Le, apare produs precomandă nelansat... Și.a sunat șeful de departament și a zis că nici măcar el nu are drepturi sa finalizeze comanda... Sunt doar 4 oameni în acel eMag superiori care pot face asta. Și a zis că săptămâna viitoare să aștept mesaj că o să se rezolve. Angajatul de la showroom nici el nu mai întâlnise așa situație...

  3. #6943 SP
    Member gabridinu's Avatar
    In Martie cand am luat eu consola tot de la emag, am avut aceasi problema. Aparea ajunsa in showroom dar nu primisem sms si ei nu puteau factura. De platit era platita. Dubios nu? Si culmea ca mai comandasm ceva de la ei. Celelalte produsle le am putut ridica. Eu atunci am crezut ca a fost ceva legat de contul meu dar se pare ca mai citesc si le aici legat de asta. Dubios…
    La mine atunci s a rezolvat. A sunat pe nu stiu cine sa aprobe manual comanda…


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  4. #6944 SP
    Junior Member GlontzVidia's Avatar
    la mine apare doar in drum spre showroom nici macar ajunsa desi ea este fizic acolo xD. A sunat el pe cineva dar nici acel cineva nu putea aproba comanda... sper sa rezolve saptamana viitoare, e weekend, sefii si ei acasa... ii doare la banana de comenzile noastre

  5. #6945 SP
    Phi
    Member Phi's Avatar
    Se mai aude ceva de stocuri disponibile in viitorul apropiat la altex/mg?

  6. #6946 SP
    Junior Member alecx92's Avatar
    Chiar si la Emag, se mai aude ceva?

  7. #6947 SP
    Senior Member Alexandru's Avatar
    Daca e cineva din Iasi si doreste bundle-ul cu Ratchet, sa ma contacteze.

    Consola trebuie platita la easybox (2.802,48 Lei)

  8. #6948 SP
    Junior Member alecx92's Avatar
    Eu sunt din Iasi si doresc sa intru in posesia ei

  9. #6949 SP
    Junior Member Mikoverni's Avatar
    Salut,
    Mai este cineva din Iasi care nu doreste sa ridice consola, cu sau fara bundle? Multumesc.

  10. #6950 SP
    Junior Member GlontzVidia's Avatar
    Mai are cineva ca mine consola blocata la Emag cu status In drum spre showroom de o saptamana? (adica ajunsa la showroom dar cu eroare de sistem la facturare de nu are nimeni dreptul sa o finalizeze manual... Ca astia zic ca le rezolva in ordinea in care au fost date comenzile si a mea e data de pe 11.06 si in showroom de pe 16.06....

  11. #6951 SP
    Member mladin86's Avatar
    Mergi la showroom si te rezolva acolo . Eu asa am facut dar cu alta comanda nu la ps5 . Nu am stat dupa msg lor ca pot sa merg sa ridic . Bine daca nu ai platit si au trecut deja 6 zile e pa comanda…

  12. #6952 SP
    Junior Member GlontzVidia's Avatar
    E plătită comanda și am fost și în showroom și au zis că au o eroare în sistem și nu pot factura. Și nu avea drepturi niciunu de acolo și nici șeful lui sa finalizeze manual... Mi.au spus să aștept...

  13. #6953 SP
    Junior Member Bisebi's Avatar
    Mâine nu mai e sărbătoare, du-te și mâine și probabil o sa fie mai mulți oameni la birou care să poată confirma

  14. #6954 SP
    Junior Member mmihailasergiu's Avatar
    Si la altex sunt probleme,mi-a venit link de plata pe 17 am platit tot nici pana acum nu mi-a venit pe mail awb-ul acela,nu stiu cand vine cine stie daca au altex pe stoc😅,astia iau comenzi platim si defapt ei comanda cu banii nostrii..

  15. #6955 SP
    Junior Member RaizenUnlimited's Avatar
    Salut
    Dacă e cineva din Piatra-Neamț sau împrejurimi mi-a ajuns PS5-ul la easybox, total plată 2802,5 lei din păcate numai pot ridica coletul. Ptr mai multe detalii PM

  16. #6956 SP
    Member eidos's Avatar
    Quote Originally Posted by mmihailasergiu View Post
    Si la altex sunt probleme,mi-a venit link de plata pe 17 am platit tot nici pana acum nu mi-a venit pe mail awb-ul acela,nu stiu cand vine cine stie daca au altex pe stoc������,astia iau comenzi platim si defapt ei comanda cu banii nostrii..
    Daca citeai nu trebuia sa te mai plangi pe forum ... scrie clar in mail-ul de confirmare ca se vor livra undeva saptamana aceasta ... poate fi si vineri etc

  17. #6957 SP
    Junior Member mmihailasergiu's Avatar
    E buna informatia asta,m-am uitat peste cele 2 mailuri,primul este cu plata a comenzii iar urmatorul este cu comanda plasata,eu nu am aceasta informatie cu livrarea.Mersi mult pt info.

  18. #6958 SP
    Member eidos's Avatar
    Asa arata mail-ul


    Salut Xxxx Xxxxx,

    Comanda ta #ATX00000000000000 are acum statusul Anulata.

    Buna ziua, Ca urmare a participarii dvs la tombola initiata de Altex Romania in toamna anului trecut, ati fost selectat sa intrati in posesia consolei digitale PS5 in functie de disponibilitate acesteia in stoc. Deoareace in stocul nostru am receptionat doar modelul PS5 cu disc, va rog sa ne transmiteti daca il doriti pe acesta. In urma acceptului dumneavoastra va vom transmite link de plata la valoarea acestei console, respectiv 2499.9lei, urmand ca dupa achitare sa intrati in posesie pe parcursul saptamanii viitoare. Asteptam un raspuns in cursul zilei de astazi pe adresa de e-mail: [email protected] , Aceasta oportunitate este valabila doar astazi 15.06.2021.
    Poti vedea statusul comenzii in Contul tau.

  19. #6959 SP
    mur
    Junior Member mur's Avatar
    Eu nu am primit mail dar am fost sunat si tot asa mi-a spus ca saptamana asta ar trebui sa ajunga. Probabil azi ne tipareste AWB-urile.

  20. #6960 SP
    Junior Member mmihailasergiu's Avatar
    M-am uitat peste mailuri,eu nu am un astfel de mail.Am fost sunat de ei in data de 16 si am primit mail pentru plata in data de 17,mersi de info si pentru mailul atasat.Inseamna ca in aceasta saptamana trimit consolele.

    ---------- Post added 22-06-2021 at 11:02 ----------

    Probabil cel care m-a sunat ������era plictisit sa mai imi zica toate informatiile,dar ii si inteleg stiu ca e lista mare cu cei care au participat la tombola parca erau in jur de 6000 la digital??.Eu aveam nr 907 parca


    Tocmai ce am primit mailul de confirmare altex termen de livrare 1.3 zile

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 348 of 404 FirstFirst ... 248 298 338 346 347 348 349 350 358 398 ... LastLast

Similar Threads

  1. Xbox Series X|S - achizitie din Romania By paul in forum Microsoft Xbox Series
    Replies: 1047 Last Post: 17-08-2023, 09:48
  2. Pot juca jocuri din Romania pe PS4 din America? By SnowPhantom in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 7 Last Post: 19-11-2013, 16:07
  3. Locuri frumoase din Romania By vasilescui in forum Travel & Fashion
    Replies: 0 Last Post: 05-05-2011, 08:24
  4. Replies: 9 Last Post: 28-02-2011, 13:53
  5. Reviste de profil din Romania By rodarkone in forum Console Club
    Replies: 23 Last Post: 11-08-2008, 13:27

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts