Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 351 of 404 FirstFirst ... 251 301 341 349 350 351 352 353 361 401 ... LastLast
Results 7,001 to 7,020 of 8079

Thread: PS5 - achizitie din Romania

  1. #7001 SP
    Prophet of the Void IlieRazvan's Avatar
    Chiar acum ma uitam de curiozitate pe olx,inca tin cu dintii baietii la 3500 de lei
    Ma amuza teribil treaba asta

    Trimis de pe al meu SM-G781B folosind Tapatalk

  2. #7002 SP
    Junior Member AndreiN's Avatar
    Quote Originally Posted by IlieRazvan View Post
    Chiar acum ma uitam de curiozitate pe olx,inca tin cu dintii baietii la 3500 de lei
    Ma amuza teribil treaba asta

    Trimis de pe al meu SM-G781B folosind Tapatalk
    amator, unul are consola digitala la 5000, second, ca practic a si folosit-o, as zice ca cel mai probabil a cumparat-o cu 5000+ si acuma vrea sa nu piarda

  3. #7003 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    ^Astia care încearcă să vândă un produs în funcție de cât au plătit ei inițial și nu în funcție de prețul lui actual sunt ultimii oameni. Jumătate din anunțurile de pe olx sunt așa și nu fac altceva decât să piardă timpul celor care caută. Cel mai absurd a fost când am căutat un TV cu OLED, era la scurt timp după ce am luat un BX cu 4000 de la eMag de black Friday și eram curios câți l-au pus pe olx. Erau zeci de anunțuri cu BX-ul nou, in garanție, la 4500 de lei, și alte zeci de anunțuri cu televizoare vechi de 3-4 ani precum B7... tot la 4500. Sunt convins că pe unele o sa le găsești și în zi de azi încă valabile.

  4. #7004 SP
    Member Antiohh's Avatar
    Pe voi va surprind cei de cumpara consola sa o dea cu cateva sute de lei profit, cand sunt persoane (chiar de pe forum), care cumpara jocuri la oferta sa le dea cu 20 lei mai scump pe olx

  5. #7005 SP
    Member smits's Avatar
    Aia de pe olx sper sa ramana cu ele.

    Asa mult si bine

  6. #7006 SP
    Member Cristache07's Avatar
    Quote Originally Posted by mihaistm View Post
    @crisuangelo eu inca astept pentru bundle Ratchet de pe 14, a fost pana azi `precomanda eliberata`, si mai intainte a trecut la `Confirmata integral`. Dar nimic despre awb sau ca se livreaza.
    Eu am o comanda la EMAG din data de 14 Iunie pentru bundle-ul cu Ratchet, este in status " comanda plasata" si livrare incepand din 28 Iunie. Batranul meu este instruit si asteapta consola, a si sunat la EMAG nu i-au spus mare lucru, interesant este ca am primit mail ieri care suna cam asa: " facem tot posibilul pentru a-ti onora comanda in cel mai scurt timp"

  7. #7007 SP
    Member flaviud's Avatar
    Nu va inteleg de ce va pierdeti timpul pe olx ca sa vedeti cu cat se mai vinde ps5-ul...Va enervati si nimic mai mult, oamenii raman la fel...

  8. #7008 SP
    Junior Member hudinu's Avatar
    Eu am asteptat din noiembrie pana acum ca sa nu incurajez practica asta de bisnitar de colt de strada. Sper ca cei ce au cumparat ps5 pt a-l pune pe olx sa ramana cu el pe stock si sa treaca si cele 30 de zile pt retur

  9. #7009 SP
    Member eidos's Avatar
    Quote Originally Posted by hudinu View Post
    Eu am asteptat din noiembrie pana acum ca sa nu incurajez practica asta de bisnitar de colt de strada. Sper ca cei ce au cumparat ps5 pt a-l pune pe olx sa ramana cu el pe stock si sa treaca si cele 30 de zile pt retur
    Intr-o lume ideala da, ar ramane pe stoc cu ele, dar ...

    Atata timp cat exista cerere exista si oferta

    Parca vad ca in decembrie vor sari iar preturile pe OLX ... la 5000 nu v-a ajunge dar eu cred ca macar cu 4000 se vor gasi cumparatori / ofertanti

  10. #7010 SP
    Senior Member sexbobomb91's Avatar
    In Decembrie consolele lor vor avea minus 6 luni de garantie (cel putin).
    Sper sa nu fie fraieri care sa cumpere de la ei.

  11. #7011 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar

  12. #7012 SP
    Member KurtKnispel's Avatar
    Stoc epuizat deja.

    Eu unul, m-am liniștit. Mi-am propus să cumpăr consola peste vreo doi ani, când apare noua revizie și prețurile vor fi ceva mai mici.

    Altfel, cred că o luam razna cu stocurile astea. Hocus-pocus, uite stocul, nu e stocul.

  13. #7013 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Nu inteleg la ce te referi. Daca vrei neaparat digital, atunci da, sanse foarte mici sa prinzi stoc, dar asta s-a zis de la inceput si am zis si eu de zeci/sute de ori - nu sunt pentru ca nu se produc. Cine asteapta digital, sa se astepte sa continue cu distill si boti si alte manarii, altfel nu e nicio sansa.
    Daca vrei PS5, atunci sansele sa prinzi stoc sunt enorm de mari in ultima vreme.

    Chiar ieri a stat 2h in stoc la Altex. In urma cu 2 saptamani a stat 1h in stoc la Altex si 40 min la eMag.
    Basically, cine nu a prins, nu si-a dorit suficient de mult consola.

  14. #7014 SP
    Member KurtKnispel's Avatar
    Eu întotdeauna cumpăr a doua/a treia revizie a consolelor. La fiecare generație am procedat așa. De obicei îmi iau variantele „slim".

    Știu că au fost stocuri, hai să le zicem „suficiente". Dar totuși...

    Nu că nu mi-aș dori un XSX sau PS5 chiar acum. Dar cred că mai pot aștepta aproximativ doi ani.

  15. #7015 SP
    Junior Member saimarica1's Avatar
    Am sunat astazi la Emag sa intreb de statusul comenzii mele, apare ca se livreaza incepand de maine 26.06.2021, dar comanda are acelasi status,comanda plasata'', plata la livrare easybox.
    Cei de la Emag mi-a spus ca inca nu au ajuns la ei in depozite consolele promise de furnizor si ca se decaleaza perioada de livrari.
    Slabe sanse cred ca si saptamana viitoare.

  16. #7016 SP
    Junior Member Leviathan's Avatar
    Digital acum la orange

  17. #7017 SP
    Senior Member LucKos's Avatar

  18. #7018 SP
    mur
    Junior Member mur's Avatar
    Nu inteleg. Eu am tot dat click pe link-ul ala si zicea Stoc Epuizat din prima.

  19. #7019 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    E on again, off again. Il mai baga random, probabil cate 1-2 bucati care se duc instant.

  20. #7020 SP
    Member flaviud's Avatar
    Acum au pus status 'nu mai revine in stoc'

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 351 of 404 FirstFirst ... 251 301 341 349 350 351 352 353 361 401 ... LastLast

Similar Threads

  1. Xbox Series X|S - achizitie din Romania By paul in forum Microsoft Xbox Series
    Replies: 1047 Last Post: 17-08-2023, 09:48
  2. Pot juca jocuri din Romania pe PS4 din America? By SnowPhantom in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 7 Last Post: 19-11-2013, 16:07
  3. Locuri frumoase din Romania By vasilescui in forum Travel & Fashion
    Replies: 0 Last Post: 05-05-2011, 08:24
  4. Replies: 9 Last Post: 28-02-2011, 13:53
  5. Reviste de profil din Romania By rodarkone in forum Console Club
    Replies: 23 Last Post: 11-08-2008, 13:27

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts