Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 363 of 404 FirstFirst ... 263 313 353 361 362 363 364 365 373 ... LastLast
Results 7,241 to 7,260 of 8079

Thread: PS5 - achizitie din Romania

  1. #7241 SP
    Member gompo's Avatar
    Quote Originally Posted by Phi View Post
    N-ar baga si ei un bundle cu alt joc
    Gasesti bundle-uri in unele magazine Altex...

  2. #7242 SP
    Phi
    Member Phi's Avatar
    Am gasit pentru digital, dar eu vreau disc. Ori simplu, ori cu joc, ps plus, extra controller etc - dar nu jocul asta ce ni se baga pe gat

  3. #7243 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Quote Originally Posted by Phi View Post
    N-ar baga si ei un bundle cu alt joc
    Pai ala e bundle de la Sony cu ultima exclusivitate lansata. Fix aia e cutia. Nu-ti da jocul lipit cu scoci de cutie intr-un bundle facut de comerciant.

  4. #7244 SP
    Phi
    Member Phi's Avatar
    Stiu asta, dar sa scoata si ei alt joc pe interval. Manevra asta merge ca oamenii is disperati sa aiba consola, iar atunci mai bine platesc 300 lei extra, decat sa mai astepte ori sa recurga la bisnitari. E o situatie de win pentru Sony - vand consola (pe care ar vinde-o fara pb si simpla), si, totodata, reusesc sa vanda si acel joc.

    M-am uitat acum pe olx si e fulleanu de R&C. Si la 120 de lei parca era un anunt... oamenii dau banii extra si apoi spera sa il vanda sa isi mai scoata din pierdere - sa dai 300 de lei in plus pentru a avea consola pentru un joc care nu iti place sau nu o sa il joci - eu o consider pierdere.

  5. #7245 SP
    Senior Member sexbobomb91's Avatar
    Mai bine dau 300 lei in plus la "bisnitarii de Sony" decat 1000 lei la "bisnitarii de pe OLX" .

  6. #7246 SP
    Junior Member VforV's Avatar
    Quote Originally Posted by LucKos View Post
    Nu țin partea nimănui dar îți dau exemplu din istoria recentă : PS3.

    Prima variantă avea backwards compatibil cu PS2, la nivel de hardware.

    A2a revizie, emula, prin soft. Ce mă bucur că am păstrat la colecție grăsuțul

    A3a revizie și următoarele au scos toată funcția de backward compatibility.

    Într-adevăr la PS4 nu au pierdut din features și fiecare a adus câte un progres incremental.
    Da, aceea e exceptia de care vorbeam, dar desi are un minus (BC), are si plusuri pe alte parti, deci nu e complet negativa revizia. Pt cei care BC e important, probabil a fost negativa. Pt. mine de exemplu nu, nu aveam interes pt jocuri PS2, dar inteleg probelema.

    Quote Originally Posted by Phi View Post
    N-ar baga si ei un bundle cu alt joc
    Pt bundle-uri oficiale trebuie sa asteptam de luna viitoare incepand. Dintre candidati ar putea fi unul din jocurile din lista aceasta:
    https://www.techradar.com/news/new-ps5-games

    In special, sau mai bine zis exlusiv, cele care apar doar pe PS4/PS5.

  7. #7247 SP
    Member KiritoStefan's Avatar
    Salut
    De unde imi puteti recomanda si mie sa imi iau ps5 ? Stau de ceva vreme atent la emag ,altex,orange dar nu am prins deloc stoc la pret normal , nu ma refer la stocul de la emag de 40 milioane +

  8. #7248 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    ^Mai stai atent pe forum. Săptămâna asta au fost stocuri la toate magazinele și unele au ținut ore bune, mereu s-a postat aici.

  9. #7249 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Quote Originally Posted by KiritoStefan View Post
    Salut
    De unde imi puteti recomanda si mie sa imi iau ps5 ? Stau de ceva vreme atent la emag ,altex,orange dar nu am prins deloc stoc la pret normal , nu ma refer la stocul de la emag de 40 milioane +
    PS5 la flanco acum - https://www.flanco.ro/gaming/console...9d7e16e4afbd76

  10. #7250 SP
    Member gompo's Avatar
    https://www.orange.ro/magazin-online...White-pd-53228

    PS5 Digital la Orange la 2193.90 lei

  11. #7251 SP
    Junior Member mr_Wednesday's Avatar
    A sosit azi de la altex precomanda care era cica din 27. A mai primit cineva. Ma prins bine pe weekend.

  12. #7252 SP
    Member gompo's Avatar
    https://www.flanco.ro/consola-sony-p...ul-remake.html

    Consola Sony PS5 (PlayStation 5), 825GB, Alb + Joc Marvel`s Spider-Man: Miles Morales + Joc Demon`s Soul Remake la 3200 lei!

  13. #7253 SP
    Junior Member The Monkey 23's Avatar
    Acum am dat si eu comandă. Menționez că n-am apucat să joc niciunul dintre cele 2 jocuri, așa că o să am ce butona în weekend. Le-am dat celor de la Flanco 20 de lei în plus, să mi-l livreze mâine și m-a uluit faptul că mai voiau 20 de lei ca să aleg și momentul zilei. La alte magazine online livrarea intră în preț și are loc de cele mai multe ori chiar în ziua următoare, fără alte taxe. Sau poate sunt eu prea mofturos. Revin mâine cu niște poze.

    Spor la achziții, consoliștilor!

  14. #7254 SP
    Member KiritoStefan's Avatar
    Quote Originally Posted by gompo View Post
    https://www.orange.ro/magazin-online...White-pd-53228

    PS5 Digital la Orange la 2193.90 lei
    Isi bat joc de noi orange, cand ajungi la finalizare da stoc epuizat.

    Va multumesc de ajutor.

  15. #7255 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    Daca mai doreste careva ps5, editia Ratchet & Clank de la emag, pm me. Am una intr-un showroom din Bucuresti.
    Cedez comanda, colegul pentru care era consola a prins si el.

  16. #7256 SP
    Junior Member Blackice343's Avatar
    Literally in toate Altexurile in care am fost sunt console. Doua pana acum

    1/2 https://i.imgur.com/UDuRo4f.jpeg
    2/2 https://i.imgur.com/3uZQ1wU.jpeg

  17. #7257 SP
    MRC
    Member MRC's Avatar
    Incet incet se rezolva si criza asta. Orice inceput are si un sfarsit . Eu astept sa scada preturile pe OLX sub pretul de magazin, cum e normal de altfel.Cam peste un an, un an jumate ma gandesc ca se va intampla si asta.

  18. #7258 SP
    Junior Member VforV's Avatar
    Quote Originally Posted by MRC View Post
    Incet incet se rezolva si criza asta. Orice inceput are si un sfarsit . Eu astept sa scada preturile pe OLX sub pretul de magazin, cum e normal de altfel.Cam peste un an, un an jumate ma gandesc ca se va intampla si asta.
    Peste 1 an sau 1 an jumate o sa fie iesita varianta PS5 Slim (probabil si o versiune all black). Daca tot astepti atat, merita pt aceea...

  19. #7259 SP
    Junior Member Dakata's Avatar
    In ce magazine ai găsit stoc. Am fost in 3 până acum și nimic.

  20. #7260 SP
    Senior Member Encman's Avatar
    Cum sa scada preturile la samsari peste un an, un an jumatate? Doar daca esti total rupt de realitate sa crezi ca mai poti vinde pe OLX la suprapret cand in magazine sunt console, peste console, la propriu.. tot a postat niste imagini colegul @Blackice343
    Si sa nu uitam ca ce este pe OLX sunt deja cu niste luni de garantie.. in minus.
    Iar stocuri la retaileri o sa tot fie.

    Hype-ul s-a dus, e gata, cine a vrut mult un PS5 in aceasta perioada si-a cam luat. Cei de au ramas asteapta vreo oferta, gen un joc extra / gratis, cu un controller in plus la un pret mai mic, etc.

    Eu zic sa nu le plangem de mila samsarilor si nici sa nu le mai facem reclama. Nu de alta dar umbla si pe-aici.
    Din partea mea sa stea cu ele oricum, la ce pret vor ei si cat vor ei, chiar nu are importanta.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 363 of 404 FirstFirst ... 263 313 353 361 362 363 364 365 373 ... LastLast

Similar Threads

  1. Xbox Series X|S - achizitie din Romania By paul in forum Microsoft Xbox Series
    Replies: 1047 Last Post: 17-08-2023, 09:48
  2. Pot juca jocuri din Romania pe PS4 din America? By SnowPhantom in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 7 Last Post: 19-11-2013, 16:07
  3. Locuri frumoase din Romania By vasilescui in forum Travel & Fashion
    Replies: 0 Last Post: 05-05-2011, 08:24
  4. Replies: 9 Last Post: 28-02-2011, 13:53
  5. Reviste de profil din Romania By rodarkone in forum Console Club
    Replies: 23 Last Post: 11-08-2008, 13:27

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts